Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Čisto da nema loženja više, posebno ne u EL. Niko nije ćorav da vidi na šta nam liči tim u februaru mesecu kad se lomi sezona. Baš sam neprijatno iznenađen s obzirom da je bila potrebna samo nadogradnja na postojeći kostur tima a bas se omanulo. Domaća osnova jeziva.

Ne očekujem bilo šta a možda je tako i bolje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna velika sramota za organizatore. Kao i prosle godine, i ove nece uci gomila ljudi sa kupljenim kartama. Ispred ulaza 7 ima oko 700 grobara. A sto je najgore ti ljudi misle da jos nisu poceli da pustaju. A kad se udje u halu vidis da nema gde igla da stane. Dok sam cekao da udjem na ulazu 1 tri policajca su uvela nekih 15-20 ljudi, naravno bez karte. 75min pre pocetka jedva nadjosmo neka mesta u golubarniku. 

Nis i ova hala ne smeju vise biti organizatori.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alek The Great said:

Jos jedna velika sramota za organizatore. Kao i prosle godine, i ove nece uci gomila ljudi sa kupljenim kartama. Ispred ulaza 7 ima oko 700 grobara. A sto je najgore ti ljudi misle da jos nisu poceli da pustaju. A kad se udje u halu vidis da nema gde igla da stane. Dok sam cekao da udjem na ulazu 1 tri policajca su uvela nekih 15-20 ljudi, naravno bez karte. 75min pre pocetka jedva nadjosmo neka mesta u golubarniku. 

Nis i ova hala ne smeju vise biti organizatori.

tapkarosi se docepali dobrog dijela karata. Citam da ih guraju i po 3000 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...