Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Just now, sole75 said:

Ako se posvadjas sa celom porodicom, zabranis rodjenom bratu da igra u reprezetaciji, to govori da nisi "med i mleko".

Ne kazem da je tattoo tip bio u pravu, ali ni da bezrezervno treba verovati Mateusu imajuci u vidu njegov privatni zivot.

 

Nije on zabranio nikom ništa, već je rekao selektoru ili ja ili on , nakon toga selektor se odlučio za Mateuša jer je znatno bolji igrač i to je potpuno legitimno sa njegove strane. Opet kažem, besmisleno da se odnos sa njegovo porodicom poteže kao argument protiv njega jer je išao da se raspravi sa osobom koja svojom pojavom ne ostavlja utisak prijatne osobe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Skyglider said:

 

Nije on zabranio nikom ništa, već je rekao selektoru ili ja ili on , nakon toga selektor se odlučio za Mateuša jer je znatno bolji igrač i to je potpuno legitimno sa njegove strane. Opet kažem, besmisleno da se odnos sa njegovo porodicom poteže kao argument protiv njega jer je išao da se raspravi sa osobom koja svojom pojavom ne ostavlja utisak prijatne osobe. 

Ako je tebi to legitimno i odraz nekonflikten osobe - ok, sta dalje da pisem.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sole75 said:

Ako je tebi to legitimno i odraz nekonflikten osobe - ok, sta dalje da pisem.

 

Meni je to odraz osobe koja drži do sebe i svojih principa. A odraz konfliktne osobe mi je istetovirani neandertalac, za kog smo već čuli da se i na prethodnim utakmciama svađao , raspravljao i ponašao kao seljober. 

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije vazno nista od toga. Hodajuca tetovaza ma koliko bila iritantna pojavom, ima pravo na svoje placeno mesto. I tu sve pocinje i zavrsava se.

 

Slozice se svako sa sezonskom kartom.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

Uopste nije vazno nista od toga. Hodajuca tetovaza ma koliko bila iritantna pojavom, ima pravo na svoje placeno mesto. I tu sve pocinje i zavrsava se.

 

Slozice se svako sa sezonskom kartom.

 

Naravno da svako ima pravo na svoje plaćeno mesto, bio on hodajuća tetovaža ili ne, samo mi ne znamo šta se tu tačno dogodilo, samo smo pročitali njegovu verziju priče u kojoj on sebe predstavlja kao žrtvu. Ne znamo da li su one sele zaista na njegovo mesto i da li ih je on zaista ljubazno zamolio da ustanu ili je odmah krenuo da ih psuje i vređa jer su mu zauzele sedište. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

 

Jadan Marko, baš mi ga žao, sam protiv dve žene, orden heroja da mu se dodeli pošto se junački držao i nije pokleknuo. 

 

A što se Ponitke tiče i njegovog odnosa sa porodicom (majkom, ocem i bratom) to su njegove privatne stvari i besmisleno da se to poteže kao argument protiv njega. A ako pročitaš priču oko njegove porodice koja se pojavila u medijima, to je bukvalno priča svake druge porodice u Srbiji. 

 


Zabole mene za Marka Tatu-a i za Ponitkinu zenu. Samo pisem sta je bilo. Pri tom taj decko osim sto nije hteo da prepusti svoje mesto i sedne na njihovo nije nista uradio. Ona ga je prvo ignorisala, pa dramila, na kraju se i zalila muzu. 

Ni njihova porodicna situacija me ne zanima preterano, ali iz same te cinjenice do kakvog je cirkusa doslo se moze zakljuciti da je zena instigator, a ne medijator. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fedor said:


Zabole mene za Marka Tatu-a i za Ponitkinu zenu. Samo pisem sta je bilo. Pri tom taj decko osim sto nije hteo da prepusti svoje mesto i sedne na njihovo nije nista uradio. Ona ga je prvo ignorisala, pa dramila, na kraju se i zalila muzu. 

Ni njihova porodicna situacija me ne zanima preterano, ali iz same te cinjenice do kakvog je cirkusa doslo se moze zakljuciti da je zena instigator, a ne medijator. 

 

Suza mi suzu stiže zbog jadnog namučenog Marka

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

Naravno da svako ima pravo na svoje plaćeno mesto, bio on hodajuća tetovaža ili ne, samo mi ne znamo šta se tu tačno dogodilo, samo smo pročitali njegovu verziju priče u kojoj on sebe predstavlja kao žrtvu. Ne znamo da li su one sele zaista na njegovo mesto i da li ih je on zaista ljubazno zamolio da ustanu ili je odmah krenuo da ih psuje i vređa jer su mu zauzele sedište. 

 

 

Koliko je pogresno suditi za ovu situaciju Ponitki na osnovu osnosa prema porodici, isto toliko je pogresno suditi ovom liku jer je celav, istetoviran i lici na serijskog ubicu.

Ti si nastupio sa pretpostavkom da on sto posto laze i da je drugi motiv sukoba, sto uopste ne mora da znaci da je slucaj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Koliko je pogresno suditi za ovu situaciju Ponitki na osnovu osnosa prema porodici, isto toliko je pogresno suditi ovom liku jer je celav, istetoviran i lici na serijskog ubicu.

Ti si nastupio sa pretpostavkom da on sto posto laze i da je drugi motiv sukoba, sto uopste ne mora da znaci da je slucaj. 

Naravno da jeste, ali @Skyglider se drzi svoje strane price i podrzam je od prilicnog broja forumasa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Koliko je pogresno suditi za ovu situaciju Ponitki na osnovu osnosa prema porodici, isto toliko je pogresno suditi ovom liku jer je celav, istetoviran i lici na serijskog ubicu.

Ti si nastupio sa pretpostavkom da on sto posto laze i da je drugi motiv sukoba, sto uopste ne mora da znaci da je slucaj. 

 

Da, ima istine u tome što pišeš i slažem se da nikome ne treba suditi na osnovu izgleda, ali u ovom konfliktu između lika koji izgleda kako izgleda i za koga su neki forumaši već pisali da se na utakmicama ponaša kao seljober i pristojnog sportiste koji nikad nikakve probleme nije pravio, naravno da ću da stanem na stranu pristojnog sportiste i da dovodim u pitanje istinitost onoga što je istetovirani lik rekao, pogotovo jer smo čuli samo njegovu vreziju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kvalitetna diskusija o Ponitki, Tata-Marku, zeni i rodbini... nema sta. 😄 

 

Hteo sam da se pridruzim ali it's too much for me 🙂 

 

e0c.gif

 

 

 

5 hours ago, Luchifer89 said:

Mogo bi se zateći neki kec na domaćina sutra

 

Ne mislis to, zar ne? 

 

Mene je interesovalo da li da ostavljam Kabokla u fantaziju ili ne... ali sad je kasno da pitam za savet. Izbacio sam ga ipak. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Skyglider said:

 

Da, ima istine u tome što pišeš i slažem se da nikome ne treba suditi na osnovu izgleda, ali u ovom konfliktu između lika koji izgleda kako izgleda i za koga su neki forumaši već pisali da se na utakmicama ponaša kao seljober i pristojnog sportiste koji nikad nikakve probleme nije pravio, naravno da ću da stanem na stranu pristojnog sportiste i da dovodim u pitanje istinitost onoga što je istetovirani lik rekao, pogotovo jer smo čuli samo njegovu vreziju. 

 

 

Ali opet mu sudis na osnovu izgleda. Neki ce mozda reci da je seljober, ali vidim da ima na forumu i ko potvrdjuje njegovu stranu price. 

Za Ponitku ne mozes znati da li je pristojan van terena kako kazes ako ga licno ne poznajes. Iz onoga sto je dostupno pre bih rekao da nije bas tako, ali opet ima premalo informacija da bi se sudilo i u vezi toga.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Ali opet mu sudis na osnovu izgleda. Neki ce mozda reci da je seljober, ali vidim da ima na forumu i ko potvrdjuje njegovu stranu price. 

Za Ponitku ne mozes znati da li je pristojan van terena kako kazes ako ga licno ne poznajes. Iz onoga sto je dostupno pre bih rekao da nije bas tako, ali opet ima premalo informacija da bi se sudilo i u vezi toga.

 

 

A šta je dostupno u vezi Ponitke ? Da se posvađao sa roditeljima i bratom jer nije dozvolio da mu određuju s kim treba da se ženi. A i kao što si primetio premalo je informacija da bi mu se sudilo na osnovu toga, s tim što to nije nešto na osnovu čega se sudi, to su najprivatnije porodične stvari.

 

Ok, ja završavam ovu diskusiju, previše je bilo. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa ima svojih limita, meni deluje da je najveci problem disbalans startnih 5 i klupe. Starteri previse naterani da kreiraju za sebe i izraubovani. Sto se tice odustajanja od gledanja, svako ima pravo da donosi zakljucke i podrzavam. Moj stav, mozda pomogne, je da sam snizio ocekivanja pa je i stepen sagorevanja unutrasnjih organa manji. Jun nam nista ne garantuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...