Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

naravno da necemo dobiti sve kuci. 

ja pare na partizan protiv albe u albi, stavio ne bi. virtus dobiamo.

pj, smit, i smajli. oni su mi cement. za ostala 2 mesta koe bi silbovao, bi pustio da se pobiju nekoliko njih. na kraju sezone, naravno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je do toga što su vam neki igrači podbacili kao što su PJ i Ledej, što od domaćih nije bilo nikakvog doprinosa, izuzev Alekse, toliko je i do odbrane koju igra Monako. Ja sam to pisao i pred utakmicu protiv Zvezde. Imaju izuzetno fizikalnu ekipu koja igra jednu od najboljih odbrana u evroligi. U jednom trenutku tokom 2/4 su tako zatvorili koš i toliko puta presekli dodavanje gde je lopta par puta otišla u aut ali i u ruke igrača Monaka da su igrači Partizana bukvalno razmišljali da li da dodaju ili ne. 16 izgubljeni lopti Partizana uz samo jednu ukradenu. Jedno vreme vas je u igri držao odličan procenat šuta gde je bilo 65% za 2 i 52% za 3. Kasnije su pali procenti kako je ponestajalo snage zbog skraćene rotacije i umora od ovakve odbrane Monaka. Pride je Monako imao 17 ofanzivnih skokova...

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ranzo said:

Ja mogu da se kladim da mi od albe gubimo, ova ekipa je nesposobna za bilo sta na strani i to zeljku ide na obraz

a jbga sada, dobili smo Zalgiris, Valensiju i Asvel. Nije to malo za dosadasnji deo sezone. Ako dobije Albu i jos bocnemo jednu, malo, ali nije lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mipivi said:

jbg, ne uspe zoc svake godine da slozi ekipu. obicno mu i treba 2-3 da bi uspeo.

al 9x kad je uspeo i 10, kad nas jeba ruzno ljulj...

vidjece ovi mladji obradovic sledece stace bude.( kad oteramo 5 igraca, neke "iznenadjujuce" i dovedemo, nadam se, samo 2).

 

13 minutes ago, mipivi said:

naravno da necemo dobiti sve kuci. 

ja pare na partizan protiv albe u albi, stavio ne bi. virtus dobiamo.

pj, smit, i smajli. oni su mi cement. za ostala 2 mesta koe bi silbovao, bi pustio da se pobiju nekoliko njih. na kraju sezone, naravno

Burazeru ili daj translate ili zameni zareze sa tackama.

Link to comment
Share on other sites

niko ne komentarise sto zek i leday na pocetku 4-te pobegose da nas ne bude 7. i stoe, opet naneli u trecoj, bego, da nas ne bude 6?

e, toe vec na zeljka. i to bogami, ne valja  nista.

Edited by mipivi
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mipivi said:

niko ne komentarise sto zek i leday na pocetku 4-te pobegose da nas ne bude 7. i stoe, opet naneli u trecoj, bego, da nas ne bude 6?

e, toe vec na zeljka. i to bogami, ne valja  nista.

Jel to bese kada su Jare i Ognjen isto bili unutra? Sa njima ih je bilo 7?

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro sto ste skocili na coveka. Ima specifican stil pisanja. I to je dobro dok ne krsi pravila.

Čvarci i kavurma mene zanimaju a ne stil pisanja.

 

Ne smeta mi nimalo kako piše, naprotiv, redovno čitam njegove postove jer se ismejem vrlo često.

Edited by Knipex
Dodatak
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi javljaju za pj samo da bi mene nervirali :) 

 

Aj. Smrt je igrac, plafon mu je stratosfera. Al ko ce ga ustopuje u loodijanjima i nasprica u koriscenju talenta. 

 

Pa zoc. Potpisuj. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zek i Naneli skromni večeras a 73 minuta ukupno, šta bi izgubili sa po bar 5 minuta manje (ne u isto vreme) i uvođenjem Trife, Smajlija i pogotovo Ponitke? 

P.S. Moji postovi nisu kritika, nego iskreno nerazumevanje najboljeg ikada, uz nadu da će neko košarkaški pismeniji od mene bivšeg grejača klupe provincijskog tima druge srpske lige da mi objasni.

Edited by ChrisJudd
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Jeste off ali DD bi rekao i da staji J gdje mu je mjesto.

 

Zato ti mećeš i gde mu nije mesto... ( :

 

5 minutes ago, ChrisJudd said:

Zek i Naneli skromni večeras a 73 minuta ukupno, šta bi izgubili sa po bar 5 minuta manje (ne u isto vreme) i uvođenjem Trife, Smajlija i pogotovo Ponitke? 

P.S. Moji postovi nisu kritika, nego iskreno nerazumevanje najboljeg ikada, uz nadu da će neko košarkaški pismeniji od mene bivšeg grejača klupe provincijskog tima druge srpske lige da mi objasni.

 

Smajli je baš užasan već duže vreme, isti takav je bio i večeras ovo što je bio na parketu. I mene je iznenadila mala minutaža Trifi, ali izgleda da je ideja bila da se skrati rotacija i izmuzu ovih 7-8 glavnih igrača.


Ima dosta toga što ne razumem, što glede rotacije, što glede koncepcije igre, pogotovo odbrane - npr. situacije kada Naneli izleće visoko da udvoji Yaga pre neki dan a večeras i Džejmsa što protivnik za tri sekunde reši i ima otvorenu tricu. Ima još mnogo toga što ne kapiram, neke individualne brainfartove, a kada je više igrača u kanalu onda mi je logično da timski, planski, koncepcijski škripimo. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

brt, takav ne postoji odje :) sumnjam da postoji idje.

zoc: "it`s good to be me". imam (kako se zove ona bezlimitna kreditna sto imaju tipovi poput x-man ilona?) i mogu radim sta ocu. 

svakog drugog bi do sad... pazi, kad nmg ni da zamislim, ni hajku, ni koliko bi ga puta tacno, do sad smenili...

interesantan je inace taj haiku. mora se oprobam.

Link to comment
Share on other sites

Tek sada malo hladne glave mogu da nesto prokomentarisem.

Monako je jaka ekipa u oba smera i igrali su odlicnu odbranu isjekli linije dodavanja. Dobri su zaista.

Jako me je nervirao Zoc sto nije rotirao odnosno prosirio rotaciju ali  jednostavno  samo Panter i Kaminski (donekle Aleksa) su bili raspolozeni i da je bilo podrske od Nanalija, Zeka ili PJ drugacije bi to on rotirao.Malo bi razvodnjavao petorke sa Jaretom, Smajlijem Trifom pa i Ponijem. Ovako kad je dovukao utakmicu do zadnje cetvrtine ocajnicki je probao dok ne izadjemo iz bonusa da odbranom i sa onom petorkom proba da odrsi glavu znad povrsine. Jbg. Poslije je sve bilo kontrola stete i glava vec u Bolonji.

Petak Bolonja, klasika, idemo na pobjedu!

Link to comment
Share on other sites

mogu samo da ponovim utisak koji sam imao kada je monako igrao protiv zvezde: izuzetno jaka ekipa, vrlo solidno vodjena, imajuci u vidu izazove od gomilice egomanijaka, pa sve do vrlo profi in-game odluka.

 

nisu oni ni dzaba nit'slucajno bili na f4 a sada su jos jaci. dovoljno je videti da mogu rutinski da zavrse tekmu sa onako losim procentom za tri, jer ne zavise od jednog aspekta igre, vec mogu da ga nadoknade drugim i trecim - odbranom, skokom, tranzicijom

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Monako je apsolutno atletski najdominantnija ekipa EL. I ocekujem da nas rutiniraju bas surovo za mesec i po kad budemo gostovali tamo. Posebno sa nasim bolno neatleticnim timom. Ljudi koji imaju odlicne sutere onako kamenjare celu tekmu ali zato kopaju i rukama i nogama i nadoknadjuju. Sale je to fino poslozio cak sam u fazonu da se drznem da kazem da se i Dzejms malo unormalio i stavio svoj mega talenat na raspolaganje timu uz sve ego manijak tripove. 

 

I sa takvim njihovim pristupom vi ste morali sinoc da imate jos jednog a vrlo vrv i dva dodatno raspolozena igraca pored Kevina, sto sinoc nije bio slucaj.

 

Sta ne razumem je da su Kevin, Naneli i Ledej igrali po 35 i 36 minuta. Kapiram da Zeljko ima neke svoje tripove, isteruje neke pravde i koncepte koji mu kasnije daju rezultate ali u utakmici koju gubis manje vise sve vreme ovako da cedis nosioce dva dana pred naredno gostovanje, bas ne kapiram. I sve to u trenutku gde imas full zdrav roster plus 3 odlicna igraca iza klupe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, NMX said:

Sta ne razumem je da su Kevin, Naneli i Ledej igrali po 35 i 36 minuta. Kapiram da Zeljko ima neke svoje tripove, isteruje neke pravde i koncepte koji mu kasnije daju rezultate ali u utakmici koju gubis manje vise sve vreme ovako da cedis nosioce dva dana pred naredno gostovanje, bas ne kapiram. I sve to u trenutku gde imas full zdrav roster plus 3 odlicna igraca iza klupe. 

 

razlika je uglavnom bila 5-6 za monako, do samog kraja; to su dva poseda, tj dva odbranjena napada i dve egzekucije u napadu.

jebiga, ideš da dobiješ utakmicu u kojoj si u igri, ne vidim ja to kao neke subliminalne poruke ili dokazivanja, šta se sve već pripisuje željku relativno često

 

fakat je povremeno u thibs raspoloženju jahanja nosioca bez obaziranja na realnos' ali sinoć je jednostavno želeo da dobije tekmu; u nekom idealnom scenariju koji nikada nije došao, to je bilo moguće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...