Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ovakav 'come back' sa ovakvim sudjenjem jos nije vidjen. 

Ponavljam da je Partizan tim sa najgorim sudjenjem ove sezone. Kako Zeljko kontrolise emocije meni nije jasno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pobeda ali nešto debelo ne štima drugari. Vidi se iz aviona.0
Dobro je da ne stimaju kep I Zek, za njih se ni najmanje ne plašim, Zek u vrlo specificnom trenutku za njega ko zna kad je zadnji put bio povredjen pa i ovako sitno, dok kep leluja i tu nema priča ali ako nekom verujem to je on.

Smit mora jače pogotovo defanzivno, na Poljsku braću i Bog je zaboravio... Šteta za Frenka bio je sasvim ok do povrede čak i u odbrani to je solidno delovalo.

Ponitku bi koristio kao back up Zeku, on ima snagu da brani 4/3 igrace, a nažalost nogama sem njih i klasičnih krila više nikog i ne može braniti, koliko samo Trifa nogama bolje i brže koordinise.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Najbrza 2  TO Zeljkova ikada... Posle u drugom nije bilo potrebe...  Da ne dajes kiseonik protivniku...

 

Kad se Aleksa u petorku vrati...

 

Pa odbranica Aleksa Jare Trifa Zek Kaboklo.... Jaoooo

Link to comment
Share on other sites

Pored sjajne odbrane ova utakmica je pokazala dve stvari :

 

1) Navikli smo da gledamo izraubovane nosioce  spoljnih linija po 30 minuta na terenu  i toliko smo dugo nekompletni da smo i zaboravili koliko je nama klupa bitna. U nekom drugom univerzumu ( gde Jaretu ne verujemo dovoljno i gde je Trifa i dalje povredjen ) ova utakmica bi se završila sa 15 razlike za njih i uz statistiku Panterovog šuta 3/41. Da pozavidi Harden iz srećnih dana.

 

2) Neophodnost divljak privatnika ( makar i na momente ) u modernoj košarci je toliko očigledna i nadam se da će ova naša sezona biti postament tome. Oni PJ slalomi gde uopšte nije ni gledao na saigrače već išao kao kamikaza ka košu su nas održali iznad vode. On je daleko od divljak privatnika ali ima taj mod.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim mora da trenira… koliko sam razumeo zeljka danas imaju redovan kosarkaski trening… a do puta u Grcku jos dva…

 

i prosle godine se osetilo kad smo trenirali kompletni koliko su stvari odmah bolje…

 

sve u svemu… i dalje mislim da ovde nesto fali al ne znam sta… i sam je juce jednom novinaru rekao da smatra da je protok lopte glavni problem..

 

i jel jebeno realno da 3 minuta Makabi u bonusu i da nismo slobodno bacanje dobili sem ono Zekovo na kraju kad je sve bilo reseno

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam noćas izjave igrača posle utakmice, i ne mogu da se otmem utisku da nešto nije u redu sa medju ljudskim odnosima u našem malom kolektivu. Sinoć smo dobili tekmu jurišom golih grudi na bajonet, ostali smo bez ikakvih ideja u napadu, protok lopte katastrofa... 

Biće bolje, valjda. 

Link to comment
Share on other sites

Suđenje očajno. Morali bi već jednom da se dogovore oko kriterijuma dosuđivanja nesportskih prekršaja. Naneli u prvoj situaciji nije imao nameru, bio je neoprezan ali udrac nije bio žestok. Protiv Armanija (a možda i Asvela, ne sećam se tačno) slična situacija gde je Lazić dobio jači udarac a nije dosuđen ni faul i to sve na metar od sudije. Ona druga situacija je samo običan faul, ne i nesportska. Odavno sam pisao da je Makabi povlašćen i da ima najbolje suđenje, pogotovo na svom terenu. Ja ne pamtim utakmicu da su oni oštećeni od strane sudija.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, KockoOblo said:

Gledao sam noćas izjave igrača posle utakmice, i ne mogu da se otmem utisku da nešto nije u redu sa medju ljudskim odnosima u našem malom kolektivu. Sinoć smo dobili tekmu jurišom golih grudi na bajonet, ostali smo bez ikakvih ideja u napadu, protok lopte katastrofa... 

Biće bolje, valjda. 


na sta mislis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...