Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

 
Ko kaže da nama treba organizacija igre? [emoji1]
 
Pa imamo drugi napad Evrolige, samo sa PJem na kecu. Ono što nam treba je neko ko može brzo da prevede i pusti prvi pas, eventualno osnovne asistencije iz pika što ovaj svakako zna.
Plus naravno da mnogo lakše juri protivničke najbrže ekipe, nego što to može bilo ko osim Alekse.

Pa jel može ovo sve, ako ti kažeš da može onda je sasvim ok potpis? [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

Not grejt, not teribl

Lično mislim da bismo održali ovakav kontinuitet igara bek nam je bio neophodan 

Ja sam na Džejlena gledao uvek kao bolja verzija Voldena (čudna mehanika šuta i mozak lako poveže jbg), što sam siguran da nikoga neće oduševiti ali činjenica je da dovodimo evropski proverenog beka koji je trenutno (pretpostavljam) željan dokazivanja, i donosi od svega po malo, kao što rekoh na početku not grejt, not teribl, ali nužno

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Pa jel može ovo sve, ako ti kažeš da može onda je sasvim ok potpis? emoji16.png

 

Nisam očekivao neku bombu svakako. 

 

Izbor nije neki. Da dovedemo nekog iz Amerike i gatamo kako će izgledati i koliko će trajati prilagođavanje, nikako nema smisla u ovom delu sezone. Evro recimo primera Samnera u Žalgirisu, više nego korektan NBA rezime, mesec dana je tu i još nije ni blizu toga da se uklopi i bude faktor u njihovoj igri.

Ili onaj Kioza ili kako se zove u Baskoniji, koji čak i ima evropskog iskustva.

 

Smit je svakako daleko od spektakularnog rešenja, ali mislim da je korektan igrač. Prošle godine igrao i Evropsko prvenstvo za Hrvate, sasvim ok 12ppg i 4,7 asistencija. Najbolja partija protiv Grčke, tj Slukasa i Kalatesa, 23 poena po 5 skokova i asistencija.

 

Mi smo imali ogroman problem svaki put kada udje Jaramaz, ili se pokuša neka varijanta sa Ponitkom koji prevodi i slično. To nisu samo izgubljene lopte, to su situacije gde protivnik završava lakim poenima u 90+% situacija. 

 

Već napisah da nisam optimista po pitanju Jaramaza. Nije se pomerio sa mrtve tačke od kako je došao i tu bi iluzorno bilo očekivati ne znam šta.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Može da uzme minute i Jaramazu i Anđušiću a u nekim varijantama i Poljski, mada pre ovoj dvojici. U svakom slučaju, jedan koji zna, ume i ne plaši se. Uz dobru kontrolu sa klupe može biti izuzetno koristan. 

 

Što se mene tiče, ja sam za. Uostalom, zna se šta je bilo kad smo poslednji put imali Hrvata u ekipi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Heh… ja mislio doci ce Nick The Brick…

 

sve je ovo dosta relativno sto pisete..bio je Shabazz na prvu vrhunsko pojacanje komsija pa onda corak…

 

zavisi kako ce se privici na zeljka, na ostale igrace…

 

Nikakvog pravila nema, treba sacekati ozvanicenje, i onda neko vreme uklapanja pa davati neki sud…

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...