Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Nemojte ljudi molim vas.

Ne vidim ni jedan razlog da pravimo neprijatelje bilo kad i bilo gdje pogotovo ne u "slucaju"  Mirotic.

On nije dosao kod nas  i to je to. Stvar izbora.

Cak se sjecam da su mnogi govorili da on nije perfect fit za nas kada je bilo to aktuelno. I slazem se. Uzelo bi nam to puno love, podiglo nerealno ocekivanja i slicno.

Tim se stvara sa komplementarnim puzzlama i za to je ocit primjer Bruno. Sjeo je ekipi ko dupe na nosu.

Bitno je da mi imamo tim, ne kazem da se Nikola ne bi uklopio ali u timu treba harmonija i hijerarhija a nisam siguran da li bi to funkcionisalo sa njim.

 

Srecno mu nadalje, hvala mu sto ne dolazi da nam olaksa utakmicu u cetvrtak i dobordosao nam sleci neki put.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, odupri se ludilu said:

Nemojte ljudi molim vas.

Ne vidim ni jedan razlog da pravimo neprijatelje bilo kad i bilo gdje pogotovo ne u "slucaju"  Mirotic.

On nije dosao kod nas  i to je to. Stvar izbora.

Cak se sjecam da su mnogi govorili da on nije perfect fit za nas kada je bilo to aktuelno. I slazem se. Uzelo bi nam to puno love, podiglo nerealno ocekivanja i slicno.

Tim se stvara sa komplementarnim puzzlama i za to je ocit primjer Bruno. Sjeo je ekipi ko dupe na nosu.

Bitno je da mi imamo tim, ne kazem da se Nikola ne bi uklopio ali u timu treba harmonija i hijerarhija a nisam siguran da li bi to funkcionisalo sa njim.

 

Srecno mu nadalje, hvala mu sto ne dolazi da nam olaksa utakmicu u cetvrtak i dobordosao nam sleci neki put.

 


ma ne… ovo je sprdnja.. prema Miroticu sam indifetentan, iako je ispao nekorektan al ok, stvar izbora…

 

I tad sam bio misljenja da nam takva osoba ne bi dobro legla… 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MC Thunder 2 said:

Nadam se da ce Frenk igrati u utorak. Znam da njegova odbrana štrči kao otekao palac, ali mislim da je njegov forte na terenu veoma bitan protiv ekipe/a kao što je Monako.

Ipak bez Frenka sutra, steta.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ScepanScekicSto said:

E jebi ga sad… ili je najveca rupa i najgori iz Nba ili je najbolji napadac….

 

ovo se ne odnosi na tebe direktno, vec na pisanja ovde

 

Sa Brunom na raspolaganju, Frenk ce zapravo vise nedostajati. Koliko god kontradiktorno zvucalo.

 

Nadajmo se da ce konacno Pantera poceti malo da sere šut na uzorku od 30 minuta. Bez toga i Frenkovog napada se tesko moze dobiti zver iz Knezevine.

 

A i Naneli vec dugo stagnira sa sutem za 3 u EL. Treba nam hobo Naneli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E jebi ga sad… ili je najveca rupa i najgori iz Nba ili je najbolji napadac….
 
ovo se ne odnosi na tebe direktno, vec na pisanja ovde

Od mene nisi čuo sigurno.

Dokle god bude davao za poen više nego sto primimo preko njega, ja nemam problem s njim.

Dosta mi je ovih sto “kidaju” odbranu a u napadu igrač manje.

Obradović isto rezonuje, košarka se igra za koš više, ne pamtim da su “krvava kolena” osvojila EL nekada.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...