Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Slažem se.
Isto i sa Lazićem.

Lazic nije prljav igrac, od prljavih poteza ima jedino ono udaranje Bogdana sa ledja koje se potencira deset godina jer nema nista novije. Ledej je samo na ovoj utakmici imao dva namerna poteza na Blazicu koje mogu da smeste igraca u kolica.

  • Like 42
Link to comment
Share on other sites

Treba neko u klubu dobrano da poprica sa Zackom u vezi ovih faulova. Razumem ja zelju ali ovo sto on radi(prvo Igosi pa sad protiv Cedevite) prelazi sve granice sportskog ponasanja.
 
Sad shvatite ovaj post kako hocete.
A svi se na 90-te palimo, svima nam je Rodmam baja, oni Pistonsi krajem 80-tih, al problem je Zek Ledej, nije problem Damir Javor i sramota koju on godinama radi...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina dva two way igrača (Aleksa i Punter) su out, spolja nema ko da ih zaustavi, unutra stvari još nedefinisane plus nema ko tradicionalno da odmori Ledeja + pošto je Uroš povređen, Naneli ko zna koju utakmicu guli mnogo više minuta nego što može i to bi bilo to. Promašili smo previše bacanja, na sve to promašili i onda kada je bilo važno, u poslednjem minutu niko nije imao više snage ni za šta... Kad se na to doda i da je Danilo odmogao ekipi, i to onako baš domaćinski na obe strane terena, još je i pravo malo čudo što smo se držali skoro do kraja.

 

Ali bez brige, ako nas je iskustvo išta naučilo to je da posle crnih dana dolaze još crnji, zato pravac apoteka/podrum pića/lokalni diler, ko šta voli, mora da se preživi novi talas razočarenja 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Željko je Ledeju verovatno i skrenuo pažnju ali ne vredi. Ni on sebe ne može da iskontroliše, još su mu i takvi potezi u ključnim tenucima utakmica gde ozbiljno šteti timu. Inače, što se igračkih kvaliteta tiče tu i neke propuste mu ne možeš zameriti zbog minutaže. Čovek je mašina, on i na TO ne sedi već stoji. Meni je Doužer gotivan lik. Njega i strah koči (pogotovo od Željka, kad god pogreši gleda u nejgovom pravcu :classic_biggrin:) što negde govori i o njegovoj odgovornosti prema timu. Lepo je videti njegovoe školske poteze i elegantno asistiranje i poentiranje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zapravo solidno izdanje večeras, da nije bilo nekih standardnih brainfartova mogli smo i bolje proći. Osakaćeni povredama, nakon duplog kola EL, još i bez Alekse, iskreno nisam ni ovoliko očekivao.

Ima napretka u igri na obje strane terena, to mi je silver lining i čvrsto ću se držati te priče bar do petka.

I da, Anđušić je jedan metiljavac sa željama Michaela Jordana i mogućnostima Stefana Birčevića a Jaramaz je igrač manje u napadu kojeg će eksploatisati svi do kraja i tu na žalost nema pomoći.

Aleksa je slomio nos i vidjećemo koliko će odsustvovati, uz Trifu i Pantera jako sužena rotacija spolja, biće još čupanja kose na busenje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Zapravo solidno izdanje večeras, da nije bilo nekih standardnih brainfartova mogli smo i bolje proći. Osakaćeni povredama, nakon duplog kola EL, još i bez Alekse, iskreno nisam ni ovoliko očekivao.

Ima napretka u igri na obje strane terena, to mi je silver lining i čvrsto ću se držati te priče bar do petka.

I da, Anđušić je jedan metiljavac sa željama Michaela Jordana i mogućnostima Stefana Birčevića a Jaramaz je igrač manje u napadu kojeg će eksploatisati svi do kraja i tu na žalost nema pomoći.

Aleksa je slomio nos i vidjećemo koliko će odsustvovati, uz Trifu i Pantera jako sužena rotacija spolja, biće još čupanja kose na busenje.


isto… vide se pomaci, al ekipa je desetkovana…

 

ne bi ja imao bojazan nikakav da je ovo liga normalna, i da se pobeda u gostima protiv Zvezde desava redje nego halejeva kometa…

 

sve je ovo normalno u sistemu takmicenja sa ovim brojem utakmica…

 

povreda patnera je sve pomerila… dzejms se nenormalno trosi, ne moze da pogodi…

 

trojke on i Frenk nisu dobacili koliko su crknuti…

 

ali uz Bruna i Pantera bice ovo zaaaajebana ekipa…

 

Edit:

 

Ponitka 8 skokova, Kaminsky 7, James 5, Kaboklo 4, PJ 3

 

ipak je timska kategorija…

 

 

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se sto smo ispustili prednost za eventualno finale ali je nekako i cimanje igrati ligu gde znaš ako nemaš prednost domaćeg terena u finalu sledi scenario ko kad se igralo protiv Obilića devedesetih.

Suđenje koje imamo u EL i suđenje u Aba je nebo i zemlja ali imamo gospodina na klupi koji ne pominje suđenje pa i da je na njegovu štetu. (Mogao bi nekad [emoji102])

Elem, ja ne mislim da smo bili loši.
Dok je Alexa bio tu skroz smo ok izgledali.
Ponitka na tri je pucka.
Bruno u odbrani takođe.
PJ je super.

Fali kapiten.

Trifa ne fali.
Jaramaz čemer. Nadam se da će biti klupiran kad se vrati kapiten.

Idemo u Istanbul po neocekivanu pobedu u gostima. (Osim ako nam ne delegiraju Anu Panter)

  • Like 2
  • Love 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dzep said:

Jedina dva two way igrača (Aleksa i Punter) su out, spolja nema ko da ih zaustavi, unutra stvari još nedefinisane plus nema ko tradicionalno da odmori Ledeja + pošto je Uroš povređen, Naneli ko zna koju utakmicu guli mnogo više minuta nego što može i to bi bilo to. Promašili smo previše bacanja, na sve to promašili i onda kada je bilo važno, u poslednjem minutu niko nije imao više snage ni za šta... Kad se na to doda i da je Danilo odmogao ekipi, i to onako baš domaćinski na obe strane terena, još je i pravo malo čudo što smo se držali skoro do kraja.

 

Ali bez brige, ako nas je iskustvo išta naučilo to je da posle crnih dana dolaze još crnji, zato pravac apoteka/podrum pića/lokalni diler, ko šta voli, mora da se preživi novi talas razočarenja 

Sve sve ali punter two way igrac? Dobar deo prosle sezone vas je svaka ekipa trpala preko njega ili na osnovu njegovih pomaganja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dozier, Ponitka i Caboclo su morali ovdje da gule 30+ minuta, jedino mi je to smisleno. Gledanje Jaramaza i Anđušića, pa i Kaminskog, je previše bolno za moju nježnu dušu.

Kada sam čuo da vraćamo Jaramaza udario sam se po čelu. Udaranje i dalje traje, svaku utakmicu, svaki posjed. Kada je on u igri, mi smo u slobodnom padu.

Meni je neprihvatljivo da Ledej ima 2 skoka, a to se dešava u mnogo utakmica. Ne pamtim kad smo izgubili, a da je on imao skakački učinak jedne četvorke, znači 6-7 uhvaćenih lopti.

 

Ne bih da tražim pozitivne strane nakon primljenih 95 poena i više od 50% za tri  od ekipe koja je do sada šutala ispod 30%.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kojan said:

Sve sve ali punter two way igrac? Dobar deo prosle sezone vas je svaka ekipa trpala preko njega ili na osnovu njegovih pomaganja

 

Netačno, mnogo je popravio odbranu, 1 na 1 je missmatch protiv jačih bekova, ali bržih ne, a to nam je ovde nedostajalo. Ove godine je u početnim utakmicama on bio taj koji je jurio protivničke aždaje na 2, ono malo što je igrao. Sa njim i bez njega mi nikako nismo ista ekipa, ali šta je tu je, guraj kamen pa dokle se stigne

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Cisto da ostane ovde sta je svirao Javor kao faul odbrane.9901025528ea2b377bc3ee375ba3bef2.gif

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Pa pogledaj malo desnu nogu Avramovića i kretanje. da li je bio sa obe noge na parketu? Da li mu je telo išlo napred?

Edited by Barka73
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kaminski koncepcijski promasaj ili preskupa back varjanta, kako god covek da okrene ne uklapa se, uz Balsinu 5-10 minutazu da skace i bude meso i igre koju je Smajli pokazao protiv Reala prosle god nekako je visak. Neosporan je skill napadacki, ali defanzivno ispod nivoa jednog Boze Djumica. Backup varjanta za specijale gde sipa moze biti ok varjanta ali je preskup za to.

Bruno moze biti iznenadjenje sezone, napad je tu, samo da pohvata odbranu i bice to vrh.

Ponitka 4-4 skokovi, pored toga sveprisutan na skoku, kad se poslozi masina bice vazan sraf.

Jaramaz, preko potrebno samopouzdanje i bolje neka igra i masi jer svojom rezervom koci ekipu.

Positive note: nadskocismo nekog?!?!

Negative note: Jbmu misha..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...