Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Lesor i Vildoza su još marta imali dogovor sa Panatanaikosom. Nisu naši glupi ali za klub koji marta i ne zna da li će igrati EL sledeće sezone nije realno bilo da ga potpisu pre Panatanaikosa.

Bolomboj i Roberts nigde veze.

Ovo s Panterom me podseća na Egzumovu “povredu” s početka prošle sezone kada je sklonjen na desetak dana da se sabere/oduzme i skine kilazu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, boki111 said:

Nije to tako jednostvano. I Zeljko je juce izjavio da PJ razume igru, ali mu fali agresivnosti.
Ne mozes nekome tek tako dati kljuceve, ako ih taj neko ne uzima.
Naveo je i primer da je zvao napad za njega gde je PJ lose odigrao ali je trazio sam ponovo (sto je pozitivno) i onda je resio mnogo bolje (sve je njemu ovo novo i normalno je da mu treba vremena, a ako ce neko izvuci iz njega sta treba, onda je to Zeljko).
 

Da se nadovežem, došao u evropsku košarku, u tim koji očekuje napredak i još se od njega očekuje (bolje rečeno, priželjkuje se) da što pre bude jedan od glavnih igrača i ako treba rešava napad za napadom. Nije lako ući u te cipele, al' nama je neophodno pa šta bude.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Patriota iz kauca said:

Ovo s Panterom me podseća na Egzumovu “povredu” s početka prošle sezone kada je sklonjen na desetak dana da se sabere/oduzme i skine kilazu.

Exum je tad doskocio na nogu saigracu na treningu i izvrnuo skocni zglob, ovo prvi put cujem sad od tebe. Mi smo tad isli u Pirej sa 6 upotrebljivih igraca, najjace da smo ga ostavili kod kuce da gladuje. A i ja sam ga licno video uzivo tad u tom periodu da hramlje. Odakle sad ove teorije zavere?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čovek je bio u čizmi, kakvo crno sklanjanje sa strane 

Jedini ko je zdrav bio sa strane je Naneli, ali ni to mi nije uporedivo jer Panter je kapiten i zna se kakav je odnos njega i Željka, bio je i prošle godine klupiran u nekim završnicama kad mu nije išlo (čak i prekjuče je hteo on da se vrati u igru ali Željko nije) tako da nema potrebe za bilo kakvim "igricama", na kraju krajeva bio je snimak kako šepa dok izlazi iz hale. 

Vratiće se Kep, poješće vas sve.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Vidite drugari košarkaši, kad vi odigrate utakmicu u kojoj rezultat ide ovako

 

image.png.1df78cef51b3f04b48a19ba3f7493b6d.png

 

moje srce na kraju radi ovako

 

flatline-heart-beat-ekg-done-flat-lining

 

Mislim da baš i nije u redu da zbog vas umrem pred sam kraj života, pa bih vas zamolio da to imate u vidu pred buduće utakmice, hvala.

 

martin-lawrence-cpr.gif

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Bar da se Ponitka vrati, ima li kakvih informacija?

 

Meni je jedno od glavnih pitanja kako ćemo koristiti Anđušića. Da li ćemo pokušati da ga pametno koristimo, kretnje bez lopte, blokovi, istrčavanja, ili će da glumi Pantera sa izolacijama i pnr-om, što je siguran put u propast.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Meni je jedno od glavnih pitanja kako ćemo koristiti Anđušića. Da li ćemo pokušati da ga pametno koristimo, kretnje bez lopte, blokovi, istrčavanja, ili će da glumi Pantera sa izolacijama i pnr-om, što je siguran put u propast.

 

 

 

I sam znas da njega precesto povuce lopta...😥

 

Bez Pantera i sa izrazito rovitim Egzumom smo bili nadomak pobede protiv Reala i g3, malo manje u g4. Ali to je bio maj mesec...

Link to comment
Share on other sites

Uh  baš ali baš kukate...mislim ok derbi je ali ono malo respekta prema timu.

Jare i Dozier taman su konačno pokazali ono što se čeka od njih i sada će imati više prostora a obojici to prija. U suštini tu skraćena rotacija može da bude problem a to se sigurno neće pokazati u ponedeljak. Za kasnije ... će vidimo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Bar da se Ponitka vrati, ima li kakvih informacija?

 

Meni je jedno od glavnih pitanja kako ćemo koristiti Anđušića. Da li ćemo pokušati da ga pametno koristimo, kretnje bez lopte, blokovi, istrčavanja, ili će da glumi Pantera sa izolacijama i pnr-om, što je siguran put u propast.

 

 

Meni deluje da primarno i jeste plan da ga koristimo kao sto ti kazes ali on ne ostvaruje prednost npr kod istrcavanja iz bloka (ne secam se kad sam video poslednji put izlaz iz bloka i sut), e onda posto nije ostvarena prednost on mora da pozove pnr jer drugacije ne moze ostvari prednost, ili da sutne preko ruke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...