Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Trifunovic je u nekom periodu prosle sezone zalicio na legit 3&D krilo, delovalo je da se konacno profilisao i nasao ulogu koju je u stanju da igra na duzi rok. Ne znam sta je razlog reseta, ali ovaj nivo crne rupe i ball-stoppinga ne bi bio prihvatljiv taman da dolazi od nekog Puntera ili Clyburna. On je sad u fazonu da ovo malo minuta sto dobije zeli da iskoristi za svoju promociju, a da tu kao nesto rudari i radi stvari koje se ne vide u statistici bas mu se i nece. Ako je ckode definitivno sad u tom fazonu, ne bih ga zadrzavao minut jedan vise, pa neka nadje neki tim iz podruma ABA ili ACB gde ce moci da shovkejsuje taj svoj skil.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gb92 said:

Free Palestina. 

 

Kako to nudimo nesto sto nije nase?

 

5 hours ago, Alexandar said:

:lol_2:

Pa ne može KK Partzan da nudi nikom ništa ono što nije njegovo i što i on kao klub iznajmljuje

Tako što npr. možemo da organizuje i plati smeštaj i halu.

 

Kad klub igraču nudi smeštaj, hranu i kola u ugovoru, to ne znači da sve to ima na lageru nego jednostavno iznajmi, plati uslugu... ili prekuca. :classic_biggrin:

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Trifunovic je u nekom periodu prosle sezone zalicio na legit 3&D krilo, delovalo je da se konacno profilisao i nasao ulogu koju je u stanju da igra na duzi rok. Ne znam sta je razlog reseta, ali ovaj nivo crne rupe i ball-stoppinga ne bi bio prihvatljiv taman da dolazi od nekog Puntera ili Clyburna. On je sad u fazonu da ovo malo minuta sto dobije zeli da iskoristi za svoju promociju, a da tu kao nesto rudari i radi stvari koje se ne vide u statistici bas mu se i nece. Ako je ckode definitivno sad u tom fazonu, ne bih ga zadrzavao minut jedan vise, pa neka nadje neki tim iz podruma ABA ili ACB gde ce moci da shovkejsuje taj svoj skil.

 

Lajkovao post kad sam video ko ga je pisao i pročitao prvu reč :default_coffee:

 

Ja mislim da frazu "ball-stopping" nisam 2 puta u životu iskoristio, dok Trifa to nije počeo da radi. Bukvalno najdrastičniji primer koji sam video.

Danas ona situacija u prvom poluvremenu, koliko je Žoc popizdeo! Solidan protok lopte, dolazi do njega, sam na trojci, lagano spušta u dribling, naravno par sekundi kasnije dolazi u situaciju da šuta nemoguću trojku, iz koraka, u poslednjoj sekundi napada.

 

Ovo drugo - ne znam koliko sam puta pisao o tome. Kao da namerno zaustavi napad i priželjkuje da lopta dodje do njega u zadnjih 5 sekundi, pa onda mora nešto da izmisli i tako svima dokaže kako je dobar kreator.

 

Neverovatno mi je da on nije skontao da može da postane upotrebljivo 3D krilo, da može da igra strašno jednostavnu i korisnu košarku, pa kad to dovede do perfekcije, biće prostora i za neke druge stvari, pomalo. A tu ulogu kreatora može da proba u KLSu, eventualno da tezgari po osrednjim evropskim ligama.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

 

Tako što npr. možemo da organizuje i plati smeštaj i halu.

 

Kad klub igraču nudi smeštaj, hranu i kola u ugovoru, to ne znači da sve to ima na lageru nego jednostavno iznajmi, plati uslugu... ili prekuca. :classic_biggrin:

KK Partizan ne može nikom da plati smeštaj ako nema termina za utakmicu. Odnosno može u hotelu ali šta će tamo ako nemaju termin za utakmicu.

Jedino ako im ustupe svoj termin pa jave Grbi.

To svakako

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alexandar said:

KK Partizan ne može nikom da plati smeštaj ako nema termina za utakmicu. Odnosno može u hotelu ali šta će tamo ako nemaju termin za utakmicu.

Jedino ako im ustupe svoj termin pa jave Grbi.

To svakako

Jasno, Arena je prepunjena iz dana u dan. Pionir takođe. O Spensu da se ni ne razmišlja.

 

Nisam znao da će baš ovako da utiče ta ponuda.

Edited by Barkley#34
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne budite patetični. Mnogo bolje rešenje je da Makabi sve utakmice igra na strani a novac dobija za utakmice koje bi trebao biti domaćin. Tamo će bar biti gledan pošto ne znam ko bi ih ovde gledao. Ništa lošije još nisam čuo kao predlog. Da ne upotrebim težu reč

 Naravno da Makabi sve dažbine igre plati vlasnicima tih dvorana a ne Partizanu, Vojvodini, Zvezdi.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...