Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

@Son_of_a_gun

"PREMA INFORMACIJAMA DO KOJIH SAM DOSAO..."

 

Dakle, sam nije video nista. Dakle, ne laze nego bi i on da nesto napise. Mogao je da preskoci.


Pazi, porastao mi je u očima zato što nije prećutao a mogao je. Pogotovu što znamo svi ko je Pavi.

 

Tako da, svaka čast što nije prećutao.

 

P.S. Inače su mu izvor informacija za ovo izrečeno Ostoja i Naneli, nemoj baš toliko da se pravimo blesavi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Kako jedan covek pokrece sve to sram ga bilo, i to guranje o kome pricas je jako zaninljivo, zamah i udarac u predelu glave je ustvari guranje bilo.

Srednji prst nanlija pantera madara... Sve je to Covic nagovorio da urade.. 

Pavi je vaš realno... Mene nista vise ne čudi i da je Naneli ušao kao debil ni da je ovo iscenirano znamo od koga već.

 

 

Mi živimo u zemlji u kojoj udba i dalje češlja u kome je ona ne samo preživela već je i uznapredovala nažalost.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Pazi, porastao mi je u očima zato što nije prećutao a mogao je. Pogotovu što znamo svi ko je Pavi.

 

Tako da, svaka čast što nije prećutao.

 

P.S. Inače su mu izvor informacija za ovo izrečeno Ostoja i Naneli, nemoj baš toliko da se pravimo blesavi. 

 

Nebitno je to, ne mora bas svako da kaze svoje misljenje. Policija ce utvrditi cinjenice i to je to. Ovo kad svako hoce da se izjasni za nesto cemu nije prisustvovao mi je jednako iritantno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Evo ga još jedan Ostojin bot, sram ga bilo. 🙄

 

 

A jel ima neko od ovih objektivnih sta mu je Naneli rekao pa ga ovaj odgurnuo, ako  se tako desilo? Opsovao mu majku? Mislim Naneli je poznat kao trash talker, jel tako? Ili bas za to nema informacija?

 

Mislim, sta god da smislite, bilo koji scenario, samo ispada da opravdavate gangstera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

A jel ima neko od ovih objektivnih sta mu je Naneli rekao pa ga ovaj odgurnuo, ako  se tako desilo? Opsovao mu majku? Mislim Naneli je poznat kao trash talker, jel tako? Ili bas za to nema informacija?

 

Mislim, sta god da smislite, bilo koji scenario, samo ispada da opravdavate gangstera.

 

 

Realno po snimku se vidi da on ide za Nenelijem ne ovaj za njim i da ga Lazarević prestiže...

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Laže Pavi, stara je to grobarčina. 🙄

 


Namjerno se nisam oglašavao kad sam saznao, jer posle ovoliko godina pecanja u mulju kad ti neko pokuša da uvali soma znaš da nešto smrdi.

 

Komšije koje će reći pa šta samo ga je gurnuo nek se sjete da su neki za guranje išli u policiju. A i ne sumnjam da Pavi sad pokušava da smanji Lazarevićevu odgovornost.

 

Sve je šou jednog čovjeka, mi smo samo lutke na koncu, tj. ili jesmo ili nismo, kako ko odabere.

 

 

Sram te bilo za ovu relativizaciju. Mora da je Lazarevic kriv i za to sto ga je ovaj hvatao za vrat u sred meca bez ikakve konsekvence ( obostrane tehnicke su smejurija ) i pre i posle njega. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Klasična sačekuša. 

 

 

 

Okej, imamo razloga da sumnjamo jer lik piše da je bilo ispred Arene, a snimak kaže da je bilo u Areni.

 

1 minute ago, prolup said:

Zestoka sacekusa sa rukama u gacama i laganim hodom. Sreca pa je Naneli vjecito na oprezu od Cigana.

 

Vidi se u novom snimku kako vadi ruke iz gaća kad kreće da mu prilazi.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, crni_bombarder said:

Realno po snimku se vidi da on ide za Nenelijem ne ovaj za njim i da ga Lazarević prestiže...

 

 

Dobro? Ovaj mu nesto kaze u vezi situacije kada ga je opet Naneli hvatao za gusu, i ponovo gle cuda, Naneli ga udara.

 

Znaci opet je Naneli kriv? 

 

Dobro je , slozili smo se.

 

Ja sam nesto nacuo da je Obradovic zatrazio da klub suspenduje Nanelija, jer zeli da sve protekne fer i sportski. 

 

Ne znam koliko je istina. xD

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Ne branim ja ništa, ja samo skupljam informacije.

 

Prema raspoloživim, dok je vijest bila da je Nunnally nabo Lazarevića bilo je stranac tuče Srbina, spalite ga na lomači, gamad grobarska.

 

Sad kad je priča sačekao ga sa treninga, krenuo da ga drvi, uhvatio ga za grlo pa popio vaspitnu, narativ je nemojte da prenagljujemo,  sram bilo Pavija jer je rekao istinu, snimak nije tačan i sl. 

 

Pa predivno. 😁

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

Dobro? Ovaj mu nesto kaze u vezi situacije kada ga je opet Naneli hvatao za gusu, i ponovo gle cuda, Naneli ga udara.

 

Znaci opet je Naneli kriv? 

 

Dobro je , slozili smo se.

 

Ja sam nesto nacuo da je Obradovic zatrazio da klub suspenduje Nanelija, jer zeli da sve protekne fer i sportski. 

 

Ne znam koliko je istina. xD

Blato najgore blato je sve ovo, ovde nevinih nema i to je to.

 

 

Samo ne znam sto bi neki stranac ovde došao da igra, pogotovo ako ima sličnu ponudu od druge ekipe.

 

 

Mi smo ruina Evrope i to teska

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ne branim ja ništa, ja samo skupljam informacije.

 

Prema raspoloživim, dok je vijest bila da je Nunnally nabo Lazarevića bilo je stranac tuče Srbina, spalite ga na lomači, gamad grobarska.

 

Sad kad je priča sačekao ga sa treninga, krenuo da ga drvi, uhvatio ga za grlo pa popio vaspitnu, narativ je nemojte da prenagljujemo,  sram bilo Pavija jer je rekao istinu, snimak nije tačan i sl. 

 

Pa predivno. 😁

Jel si pogledao snimak? Ako jesi jel ti po snimku deluje da je Lazarević čekao Nanelija? Ako ti deluje onda ok. Ovo mi je poslao drug od sina, onaj grobar što gleda utakmice sa nama.

 

https://www.instagram.com/p/C7JzL5TM9_k/?igsh=MWU1NjYzNGlzdWwzbg==

Edited by Knipex
Slovo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, crni_bombarder said:

Pavi je vaš realno... Mene nista vise ne čudi i da je Naneli ušao kao debil ni da je ovo iscenirano znamo od koga već.

 

 

Mi živimo u zemlji u kojoj udba i dalje češlja u kome je ona ne samo preživela već je i uznapredovala nažalost.

 

Naravno da je iscenirano. Zar postoji drugi, drugaciji scenario.

Imas li bar trunke sramote?

 

  Bez da ulazimo, ko je kriv ( a odavno nema pravih) ko je prav, srpski sport i društvo generalno plače za jednom Margaret Tacer. Ovo vise nije sport, sve je otišlo u q.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ne branim ja ništa, ja samo skupljam informacije.

 

Prema raspoloživim, dok je vijest bila da je Nunnally nabo Lazarevića bilo je stranac tuče Srbina, spalite ga na lomači, gamad grobarska.

 

Sad kad je priča sačekao ga sa treninga, krenuo da ga drvi, uhvatio ga za grlo pa popio vaspitnu, narativ je nemojte da prenagljujemo,  sram bilo Pavija jer je rekao istinu, snimak nije tačan i sl. 

 

Pa predivno. 😁

Aha, znaci Pavi je rekao istinu. 

 

Otkud znas da je istina? Jer svi vidimo nesto drugacije na dostupnim video snimcima.

 

Tako odgovara, jel?

 

A i mene jebo pas kad ulazim sa tobom u neku diskusiju, kad znam tvoj nacin razmisljanja i pisanja o slicnim temama na osnovu ranijih upisa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Jel si pogledao snimak? Ako jesi jel ti po snimku deluje da je Lazarević čekao Nanelija? Ako ti deluje onda ok. Ovo mi je poslao drug od sina, onaj grobar što gleda utakmice sa nama.

 

https://www.instagram.com/p/C7JzL5TM9_k/?igsh=MWU1NjYzNGlzdWwzbg==


Da, djeluje mi upravo to. Nun i Jaleen se vraćaju sa treninga i vidi se Jaleen koji čeka nekog. Da je znao da će biti neko sranje vjerovatno bi bio pored Nuna ili ne bi uopšte bio tu.

 

Ostatak snimka se uklapa u narativ gore. 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...