Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ne tako skromni kurč - opet sam na Maldivima, ortak koji je organizovao put u martu rešio sada i da se ženi. :classic_dry:

 

Trenutno se setapujem za utakmicu, sreća pa je termin dobar. Mada, ujeo bih se za dupe koliko bih voleo da sam u Areni večeras. 

 

Gledao sam sve naše tekme osim protiv Cibone, jezivi smo na centru i tu nam treba Kaminski sposoban za evroligašku košarku u roku od odmah. Večeras mu može biti jako neprijatno na momente, ali uzdam se u Janovo grobarstvo, nemam u šta drugo. 

 

Uprkos tome, dobićemo ih na guzove, jedno 14 razlike. Ajmo crno beli!  

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zorex said:

Ne tako skromni kurč - opet sam na Maldivima, ortak koji je organizovao put u martu rešio sada i da se ženi. :classic_dry:

 

Trenutno se setapujem za utakmicu, sreća pa je termin dobar. Mada, ujeo bih se za dupe koliko bih voleo da sam u Areni večeras. 

 

Gledao sam sve naše tekme osim protiv Cibone, jezivi smo na centru i tu nam treba Kaminski sposoban za evroligašku košarku u roku od odmah. Večeras mu može biti jako neprijatno na momente, ali uzdam se u Janovo grobarstvo, nemam u šta drugo. 

 

Uprkos tome, dobićemo ih na guzove, jedno 14 razlike. Ajmo crno beli!  

 

 

Po mojoj evidenciji, Jan ima oko 50 godina. Čemu sekiracija...

Link to comment
Share on other sites

Uzasne rotacije i koncentracija u odbrani

Skoka ni u naznakama

Losa i bacanja

Kapiten jos na odmoru

Zeljko na nekom ajahuaska tripu sa Trifom i Alenom dole

Njihov sut za 3 (uz nasu svesrdnu pomoc)

 

Silver lining - moj subjektivni osecaj je da nam je trebalo 5 minuta ozbiljne kosarke za egal zavrsnicu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...