Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Na stranu zajebancija i jinx, jasno je da KKP nije kući autsajder protiv Barse, niti su oni odjednom postali nepobjedivi. Stoji da su dobro otvorili, ali su igrali kući protiv Efesa koji je u krizi na počeku sezone i u gostima protiv jako oslabljenog Olimpijakosa. Rekao bih da su šanse 50-50, očekujem tijesan meč.

 

Takođe ako Grci igraju i dalje bez Gossa, Sikme i McKissica, trebaju se napasti tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sector said:

Na stranu zajebancija i jinx, jasno je da KKP nije kući autsajder protiv Barse, niti su oni odjednom postali nepobjedivi. Stoji da su dobro otvorili, ali su igrali kući protiv Efesa koji je u krizi na počeku sezone i u gostima protiv jako oslabljenog Olimpijakosa. Rekao bih da su šanse 50-50, očekujem tijesan meč.

 

Takođe ako Grci igraju i dalje bez Gossa, Sikme i McKissica, trebaju se napasti tamo.

Treba se svako napasti bez obzira na to ko mu igra, a ko mu ne igra.

:default_coffee:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Ovako sam isto mislio za Mirotu a mislim i sad - koji će nam moj?!

Grobosi: Ostoja, daj nam pleja i centra!

Ostoja: Best I can do is Ross.

Dobar igrač da se ne zajebavamo ali prelivamo na 2-3.



Bukvalno isto misljenje imam i isto sam imao i za Mirotica. 

Necu se buniti ako dodje, bice mi drago sto ce jedna takva zver nositi nas dres, ali nam ne resava nista od nasih gorucih problema, osim sto vise necemo u EL gledati Djusinu zadnju promenu, ali to je svakako bilo pri dnu cek liste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Ovako sam isto mislio za Mirotu a mislim i sad - koji će nam moj?!

Grobosi: Ostoja, daj nam pleja i centra!

Ostoja: Best I can do is Ross.

Dobar igrač da se ne zajebavamo ali prelivamo na 2-3.

Trifa i Andjusic baš prelivaju 😄

Link to comment
Share on other sites

Realno je barca ne toliko dobar tim da se ne lazemo. Razbice ih Partizan sjutra. Barsa je kuci dobila ocajni Efes i dobila Olimpiakos bez 3-4 glavna igraca. Po meni da nisu dobili to , bili bi smece. Partizan cisti favorit. Zivi bili pa vidjeli , Barsa je na kraju play in tim . Po meni neko 8. mjesto. Za jedno 3 mjeseca ce se sve iskristalisati , polako. Sve i da su 0-2 , to ne bi znacilo da su los tim , kao ni ovih 2-0 da su predobar. Ne zaboravite da je Alba bila 3 -0 prosle sezone i Fener 9-0 ili tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

oni su za pj doziera napisali solidno ranije od ostalih da je zavrsen.

mozda trejdujete poniku

 

Ti si cesto prvi da podsetis na istorijat puteva i dela Obradovic Zeljka. Zar ti se boldovano zaista cini kao nesto realno? 🤨 (as in, Ponika ispucao kredit)

Edited by MC Thunder 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Ti si cesto prvi da podsetis na istorijat puteva i dela Obradovic Zeljka. Zar ti se boldovano zaista cini kao nesto realno? 🤨

 

pa nije toliko realno, jer kapiram da je ponitka profi ali otpustali ste kurucsa valjda na pola sezone?

 

edit

ako bi kojim slucajem vaistinu dosao ross, minuta na sg-sf vise nema izvan trija punter-ross-nunnally; ponika bi onda imao minuta iza ledayja na pf?

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

pa nije toliko realno, jer kapiram da je ponitka profi ali otpustali ste kurucsa valjda na pola sezone?

 

edit

ako bi kojim slucajem vaistinu dosao ross, minuta na sg-sf vise nema izvan trija punter-ross-nunnally; ponika bi onda imao minuta iza ledayja na pf?

 

Bolje i to nego da ode na keca.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...