Jump to content

Toronto Sinsinati 2023.


Helena

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

Novak Đoković nije samo najbolji teniser svih vremena, već ima case i za najboljeg sportistu svih vremena. Ovo što on radi je neverovatno i ne mislim samo na broj godina. 

 

Ipak, zanimljivo je da čoukuje baš protiv Alkaraza. 😄 

Ne verujem pored Bolta i inih, ali da, JESTE jedan od...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Novak Đoković nije samo najbolji teniser svih vremena, već ima case i za najboljeg sportistu svih vremena. Ovo što on radi je neverovatno i ne mislim samo na broj godina. 

 

Ipak, zanimljivo je da čoukuje baš protiv Alkaraza. 😄 


Taj case je zatvoren u Kataru 2022. Messi kao ubjedljivi GOAT daleko najveceg sporta je broj jedan. I to ga smislit ne mogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:


Taj case je zatvoren u Kataru 2022. Messi kao ubjedljivi GOAT daleko najveceg sporta je broj jedan. I to ga smislit ne mogu.

Nije vreme ni mesto, ali ja ga ne smatram boljim od CR7. Lesi ima sreće, jer igra za Argentinu. Portugal ima EURO.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije bitno sto je osvojio, jebo Sinsinati, al mnogo je bitno sto nije dozvolio malom da mu udje u glavu i da mu ovaj napravi ono sto je on Federeru na US openu, a licilo je na to kad je propustio mec lopte, a Alkaraz raspaljivao riterne. Cak sta vise, Djokovic je Alkarazu uradio ono sto je Djokovic uradio Federeru, kolko god to cudno zvucalo. 😂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Taj case je zatvoren u Kataru 2022. Messi kao ubjedljivi GOAT daleko najveceg sporta je broj jedan. I to ga smislit ne mogu.

 

Uh, za mene ekipni sportista teško da može biti sportista nad sportistima (sem ako se ne zove MJ). Pogotovo ne Messi koji pola karijere duguje Xaviju i Iniesti. Ali to je već neka druga tema xD

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Taj case je zatvoren u Kataru 2022. Messi kao ubjedljivi GOAT daleko najveceg sporta je broj jedan. I to ga smislit ne mogu.

Sto bi reko Dzon Lenon, Ringo Star nije najbolji bubnjar ni u Bitlsima, a kamoli na svetu - Mesi ne moze da bude najbolji pored Pelea, a i nekih 90% Argentinaca ce da kaze da je Maradona veci i bolji.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, diego said:

Nije bitno sto je osvojio, jebo Sinsinati, al mnogo je bitno sto nije dozvolio malom da mu udje u glavu i da mu ovaj napravi ono sto je on Federeru na US openu, a licilo je na to kad je propustio mec lopte, a Alkaraz raspaljivao riterne. Cak sta vise, Djokovic je Alkarazu uradio ono sto je Djokovic uradio Federeru, kolko god to cudno zvucalo. 😂

 

1 minute ago, Brian Setzer said:

Alkaraz odlično igra tenis, danas smo se podsetili kako izgleda NĐ bez dobrog prvog servisa (kao i na Vimbldonu).

 

Nije mu mali skroz ušao u glavu, ali na neki način ipak jeste. Protiv bilo koga drugog, čak i Nadala, on bi zatvorio meč najkasnije na drugoj meč lopti. Bukvalno je propustio brdo ML i BL pre nego što je realizovao tu finalnu.

 

Mislim, naravno, ima i do toga što Karlitos igra sjajan tenis, ali naterao je Novaka da greši a obično je the other way around.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

 

Nije mu mali skroz ušao u glavu, ali na neki način ipak jeste. Protiv bilo koga drugog, čak i Nadala, on bi zatvorio meč najkasnije na drugoj meč lopti. Bukvalno je propustio brdo ML i BL pre nego što je realizovao tu finalnu.

Imalo bi smisla da nije bio Djokovic taj koji je prvi spasavao mec loptu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Uh, za mene ekipni sportista teško da može biti sportista nad sportistima (sem ako se ne zove MJ). Pogotovo ne Messi koji pola karijere duguje Xaviju i Iniesti. Ali to je već neka druga tema xD


Ako cemo cisto individualne gledati onda Phelps, Bolt, Ali i Novak kao ta neka cetvorka.  Phelps i Bolt mozda jos dominantiji od Noleta u svojim sportovima al no ima faktor popularnosti. Opet za mene Messi nakon Katara 2022 nema nikakve konkurencije i to govorim kao neko ko ga smislit ne moze iz ocitih razloga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Lepa slika za kraj.

 

Vidi se da se bas gotive njih dvojica, plus mislim da Djokovic u njemu na neki nacin vidi i sebe.

 

Ne bi me zacudilo da imaju neku saradnju kad Novak zavrsi karijeru.

 

Kao Apolo Krid i Roki xD

 

Isto sam pomislila, zato i okačih scenu iz Rokija 😄 I naravno da vidi sebe, mislim da je to još odavno jasno, možda zato i ima najviše problema s njim. 

 

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Ako cemo cisto individualne gledati onda Phelps, Bolt, Ali i Novak kao ta neka cetvorka.  Phelps i Bolt mozda jos dominantiji od Noleta u svojim sportovima al no ima faktor popularnosti. Opet za mene Messi nakon Katara 2022 nema nikakve konkurencije i to govorim kao neko ko ga smislit ne moze iz ocitih razloga. 

 

Poštujem tvoje mišljenje, ali ostajem pri svome da ako tražimo GOATa nad GOAT (ima, ovima? xd), on mora doći iz individualnog sporta. Slažem se da tu u konkurenciju ulaze Ali, Novak i Bolt, za Phelpsa ipak ne. Zašto individualni, pa jbg Novak već 20 godina sam izlazi na teren i sam mora da se izbori, nema nikog iza sebe ko može da mu pokrpi greške i preuzme ih. Messi je imao Xavija i Iniestu veći deo karijere, pa i MJ je imao Pippena, Kukoča itd. Moraš biti baš mnogo dominantan u svom ekipnom sportu da bi ušao u konkurenciju, a kad to pogledam nekako mi je MJ bio dominantniji u košarci nego Messi u fudbalu. Ali svejedno poredimo neuporedivo vrv...

 

:lol_2:

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Slažem se da tu u konkurenciju ulaze Ali, Novak i Bolt, za Phelpsa ipak ne.


Covjek sa najvise olimpijskih zlatnih medalja kao i medalja opcenito u historiji covjecanstva itekako ima sta raditi u konverzaciji za najveceg sportistu ikad.  Njegova dominacija u plivanju i Boltova u sprintu su jos vece od Noletove u tenisu. 

 

8 minutes ago, DameTime said:

MJ bio dominantniji u košarci nego Messi u fudbalu


Messi iz 2012 je najveca individualna dominacija i odskakanje koje sam u zivotu vidio. 

Link to comment
Share on other sites

Došao u Cincinati nakon 4 godine i uzeo im brand new vase, par novih rekorda postavio , prevazišao sopstvene bolje rečeno

 

Meč me malo podetio na onaj Nadal Gulbis u Rimu pre desetak godina , Gulbis je imao 50tak winnera Nadal nešto manje nego Novak sada , šljaka...

 

A iskreno se nadam da če se organizatori sledećeg izanja Cincinatia dozvati pameti i postaviti podlogu na kojoj loptica ne odskače pod oblake, verujem da če tenis biti mnogo gledljiviji

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...