Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

@Lineker Pokazali smo karakter u ubedljivo najvaznijem mecu za sada! Sigurno smo odigrali najbolji mec sezone. 

Medison nas dovodi i vodjstvo i ima priliku za svoj cuveni darts celebration. 
Johnson koji je u vrhunskoj formi i napravio je veliki impact u proslom mecu kao izmena, ponovo pokazuje sjajnu zavrsnicu nakon asistencije kapitena. 2-0

Start McGuinna je svakako pomogao da u nastavku utakmice samo jedna ekipa ostane na terenu i Son je ispalio projektil u kontri za 3-0, pa asistirao Verneru za 4-0 da i on poveca svoj gol saldo i dobije na samopouzdanju. Retko koji igrac tako lako i lepo zavrsava 1v1 situacije sa golmanom (pa i one teze, ukoso, sa igracem koji ide u blok ili pritiska) kao Sonny. Neretko to ide po visini i precizno, mreza se trese, izgleda lepo, a mnogi igraci pri pokusaju takvog suta opale jednu "Ramosku". Vrhunski realizator.

 

 Imamo sada vise zdravlja, mnogo je lakse kada su tu Sarr, Udogie, Porro, Bisuma .. medjutim brine me nova povreda VDV. Kada su svi ovi igraci zdravi, ekipa deluje mnogo cvrsce, agilnije, brze, modernije. 

 

Sada je situacija takva da imamo -2 i mec manje od AVille. Slede nam sva 4 derbija - docekujemo City, Arsenal, gostujemo LPoolu i Celziju (zaostali mec koji treba da se odredi kad ce biti na Stamford Bridgeu, a znamo da je od meca sa njima kuci krenulo sve nizbrdo posle silnih kartona, suspenzija, povreda...). Aston Villa takodje treba da odigra po 2. mec sa svima njima, tako da bice velika borba i dosta ce odluciti kako budemo igrali te najjace utakmice protiv elitnih PL klubova. Verujem u Postea i njegove izabranike! Vratio je fudbal navijacima Spursa.

 

----

 

Ispratio sam i ostale utakmice ovog kola. Mislio sam da ce Brentford otkinuti bod, medjutim Haverc ga zabio za pobedu. 
Guardiola me opet razocarao tako sto u derbiju izvodi De Brujnea pola sata pred kraj. Vecita kukavica koja propusta priliku da dokrajci LPool. Svejedno, mislim da ce masakrirati Arsenal.. 

Celzi-Njukasl super utakmica, delim utisak sa @Malkolm Brogdon o Palmeru. Mudrikov gol jako zanimljiv - preuzeo pas koji nije bio upucen za njega, iznenadio i saigrace i protivnike i munjevito krenuo napred, napravio dribling i zabio. Nakon toga, strasan gol i Isaka za Newcastle. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

434471235_18408334786064892_193923541040

 

Realno jake nominacije, mada medju ovim ljudima staviti Defoa i Kerika je bas smehoteka. Mada i Lesa Ferdinanda.

Vidic i Teri bi lagano trebalo da prodju ovde, dvojica se biraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^neveruem da hoce...

bila bi to Mekova pobeda pre pocetka rasprave, jer ovaj Mekov upis nije nista drugo nego pozivnica za raspravu sa njim, nostalgije radi, zabacena udica.

 

secam se svih ovih igraca, ali za Faulera, Kola i Ferdinanda, ne mogu reci da sam bio dovoljno fudbalski zreo da bih davao ikakav sud. Defo je legendica, ali ne pripada ovom drustvu po meni. Ferdinanda se isto ne secam kao tako vrsnog igraca. Kad je on tu, mogli su i Diona Dablina smestiti medju kandidate, da ne pricam Dvajta Jorka, Zolu, pa i Anjelku, iako sam ga oduvek smatrao za cirkuzanta.
Znam i da je Fauler ikona Liverpula, ali ja ga se secam iz onih poslednjih nekoliko sezona (prve iteracije u Lpool) kada je klizeo u prosek i ubrzo presao u Lids.

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...