Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Federiko Makeda pokraden xD

 

Garnaco mi u svojim prvim pojavljivanjima nije ulivao poverenje da moze da bude bitan faktor tima sa ambicijama Junajteda, ali kako vreme prolazi, polako menjam misljenje. Deluje da su mu najvece boljke zavrsnica (krajnje kriticna na uzorku koji imamo), finalni pas, donosenje odluka u zavrsnici, da su to segmenti igre koji su ga sprecili da ima bolji ucinak do sada. Bar su to stvari koje bi trebalo da nestanu sa sticanjem iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Romero je out 4-5 nedelja, tako da se bojim da sa postavkom Dier/Emerson i Davies kao CB biće kao protiv Wolvsa u gostima, znači slabo... Videćemo hoće li uspeti dovesti neko pojačanje na početku prelaznog roka. Nema puno utakmica u januaru, ali opet bi značio da se taj zadnji red pojača.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Nele said:

Ovaj Saka da nije englez bio bi perspektivni igrac Monpeljea npr… 

 

Eh,sad ga pretera.U lošoj je formi,ali dve godine proglašen za najboljeg igrača u Engleskoj.Mlad je,pa mu se može oprostiti.Recimo Martineli je trenutno još gori.O napadu Arsenala dovoljno govori da je Edi najbolji strelac sa pet golova.

Ove sezone je odbrana bolje skockana,ali zato napad trpi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, sasha arsenal said:

Eh,sad ga pretera.U lošoj je formi,ali dve godine proglašen za najboljeg igrača u Engleskoj.Mlad je,pa mu se može oprostiti.Recimo Martineli je trenutno još gori.O napadu Arsenala dovoljno govori da je Edi najbolji strelac sa pet golova.

Ove sezone je odbrana bolje skockana,ali zato napad trpi.

Jesam malo preterao ali generalno je dosta prehajpovan samo zbog nacionalnosti, dobar je igrac ali trenutno jos uvek nije ni blizu world class nivoa, ne kazem da nece da ga dostigne. Za Martinelija se slazem a ja sam letos pricao da bi Vlahovic ovoj ekipi Arsenala lego samo tako i golgeter i nije operisan od link up igre sto bas odgovara ovom sistemu Artete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saka je u top formi ako se uporedi sa Martinelijem. Iz ove utakmice je najfascinantnije koliko prilika za sut a i suteva smo imali sa 13-18 metara od gola. Bajern iz takvih pozicija daje 7+, mi nismo uspeli da budemo opasni. Nisam siguran ali ovo je verovatno tipa druga pobeda Mojesa ovde, od 15+ meceva.

Link to comment
Share on other sites

Moyes navodno nikad nije tukao MUTD, Čelzi, Liverpool i Arsenal u gostima ( to sam negde pročitao, mada za Čelzi nisam siguran da je tačno pošto smo protiv njih ubedljivo najmanje loši od svih ovih jačih PL ekipa ). Naša zadnja pobeda u gostima protiv Arsenala je bila prva Bilićeva utakmica kad smo tukli 2-0

Link to comment
Share on other sites

Nije uopšte pitanje da li je i šta je delovalo. Pitanje je da li se može reći da je "clear and obvious" pogrešna odluka donesena na terenu. Meni deluje da odluka sa terena mora da stoji kakva god da je inicijalno bila...jer se ne može reći da je "clear and obvious" bilo šta u onom slučaju.

 

edit: In other news...

 

 

Edited by Göbekli Tepe
Link to comment
Share on other sites

Precera ga Celzi sa novim i mladim igracima, inace meni sada deluje da ce naredne ili one tamo sezone biti konkurentni i sa ovim igracima, pod uslovom da ponovo nesto ne zajebu.

 

U drugim vestima, ovaj Olise ili kako vec iz Kristal Palasa je bas zanimljiv igrac.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...