Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Koliko je V&V duo prs'o govori podatak da je FKP proglasio novi Upravni odbor koji krsi zakon o sportu u smislu da u sportskoj organizaciji i njenim organima upravljanja ne smeju biti vlasnici, cinovnici, zaposleni u kladionicama. 

 

A novi clanovi UO FKP su danas postali gen.direktor Maxbet-a i suvlasnik SoccerBet-a. :smiley5:

 

Osim ako ja nesto nisam prezupcio. 

 

A inace, kladionicama bih zabranio da budu i sponzori klubova i sportskih dogadjaja, a ne samo da ne smeju imati udela u upravljanju klubova. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Igor_ said:

Videh tacno 0 kukanja grobara po internetu kako se sramotno dele pasosi, naspram visednevnog kukanja kad je bio slucaj sa Djigom... 

 

Zamolio bih te da promeniš način pisanja ako već patku izvlačiš, prvo kukanje, drugo prenošenje portalskih tendencija na ovu temu. Điga je presedan, apsolutno sramotan presedan, koji je zaslužio mnogo više pljuvanja nego što je bilo. I ne treba da te podsećam sa koje adrese dolaze promene o broju stranaca, bonusa i pasoša u skladu sa trenutnim tendencijama. Nećemo da se pravimo ludi.

 

Nadam se da će Borza doći, veliki talenat i retko smislen potpis u FK-u.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

Koliko je V&V duo prs'o govori podatak da je FKP proglasio novi Upravni odbor koji krsi zakon o sportu u smislu da u sportskoj organizaciji i njenim organima upravljanja ne smeju biti vlasnici, cinovnici, zaposleni u kladionicama. 

 

Pa i u KK imate takvog istog

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Zamolio bih te da promeniš način pisanja ako već patku izvlačiš, prvo kukanje, drugo prenošenje portalskih tendencija na ovu temu. Điga je presedan, apsolutno sramotan presedan, koji je zaslužio mnogo više pljuvanja nego što je bilo. I ne treba da te podsećam sa koje adrese dolaze promene o broju stranaca, bonusa i pasoša u skladu sa trenutnim tendencijama. Nećemo da se pravimo ludi.

 

Nadam se da će Borza doći, veliki talenat i retko smislen potpis u FK-u.

Vidim nasao si se prozvan, jako lepo.

Da budemo jasni, ja sam prvi za zabranu bonusa koji je stranac, cak sta vise sam i za pravilo da bonus moze biti samo igrac koji je prosao omladinsku skolu.

A kad smo kod presedana, secas li se nekog u vasim redovima, vidim da lepo pratis, pa pogledaj malo bolje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...