Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Ubi bože sporo igramo. Kad jedan ima loptu eventualno se još jedan igrač otvori, odali statiraju. Čekamo da Natho ili Zahid proture jednu loptu kroz gužvu.

 

Kalulu najaktivniji ali slab efekat. Nema dovoljno dobru tehniku da bi bio prodorniji i pravio višak.

 

Radnički dosta dobar u tranziciji, mogli su i do gola nakon što ih je Niški častio.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Ubi bože sporo igramo. Kad jedan ima loptu eventualno se još jedan igrač otvori, odali statiraju. Čekamo da Natho ili Zahid proture jednu loptu kroz gužvu.

 

Kalulu najaktivniji ali slab efekat. Nema dovoljno dobru tehniku da bi bio prodorniji i pravio višak.

 

Radnički dosta dobar u tranziciji, mogli su i do gola nakon što ih je Niški častio.

Računaj da teren poprilično utiče na način na koji se igra.

Dosta dugih lopti, ne sjećam se da smo to forsirali ranije.

 

 

 

 

 

 

I iiide Saldanja

Edited by Ne sam Safete
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jednom po ko zna koji put gubimo zbog bekova jer prosto ne umeju. Nemaju osecaja za centarsut, sve lopte ili prejake ili preslabe.
I kakve su ovo duge lopte Ilica?! Prosla je 1 od 7. Tek sad se vidi koliko fali Sveta, ovaj mali je mogao da se slepa pored njega.
Duljaj zatvara utakmicu 25min pre kraja uvodjenjem Scekica!!! Prerano.
Ali ovo je realnost. Ima tu dobrih igraca, ali ima i igraca koji su zalutali cak i za ovaj nivo fudbala.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Baš čudno da nam se igra svaki put raspadne kad izađe Kanute i uđe Šćekić. Nema veze, probaćemo to još sto puta.

 

Ajd što tim nema kvalitet pa je pad očekivan, to smo znali, nego što je nedopustivo da se igra ovako "peške". Već značajan broj utakmica igramo sa znatno manje energije i trčanja. Par opomena smo ignorisali, sad pljušte šamari.

Link to comment
Share on other sites

Osam izmena plus gledanje Vara kod penala sve ukupno za 4 min nadoknade, jadno previse od prepostene sudijske postave.Ali sami smo krivi jer kad je tesko tu je Saničanin:).Jedino dobro u svemu je sto ce se valjda sad komsije osmeliti da se pojave na derbiju:) i sto se mi nicemu ne nadamo kao i do sad

Edited by KingOfTheBongo
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Izmene su bile po više komada odjednom, pa ih je faktički bilo manje od osam.

Aha ok, bilo je 6 momenata izmena /dva puta po 2 igraca kako kazes/ znaci 6 po pola minuta to je 3 minuta, znaci jos jedan minut nadoknade za gledanje vara i izvodjenje penala 3 ukazivanja pomoci i ostalo

Edited by KingOfTheBongo
Link to comment
Share on other sites

Pazi, drugar, posle skoro svakog našeg meča smo čitali postove koji su malo realno a malo histerično i kvarno analizirali svaku sitnicu, i kada je bilo osnova i kada nije. Sve je bilo čudno tada - pobede, preokreti, kartoni, produžeci, penali, golovi... Stvarno mi ne pada na pamet da celu ovu utakmicu, koju smo realno loše odigrali i imali manje šansi od Radničkog, svedemo na to da li je trebalo da bude minut ili dva duže dodatnog vremena ili svašta nešto što čituckam na tviteru.

 

Bilo je utakmica u kojima nismo bili loši ali smo npr. primali glupe golove pa smo jurili preokret. Međutim, drugo pol. protiv Čuke, TSC, Grafičar... smo loši i tačno da su nam sudili Terzić i Anđus, to nije opravdanje za ovaj pad. Međutim, taj pad je jedan od pokazatelja limitiranosti našeg tima i treba to prihvatiti i pokušati da se nekako izgura još deset dana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam ponovo hajlajCe i imam da izjavim da je Belić bio apsolutno katastrofalan u defanzivi kod mnogih šansi Radničkog. Mesarović je svaki put imao livadu dok je ovaj nezainteresovano trčkarao. Gde je nestala ona agresivnost i požrtvovanost?

 

Takođe, i Natho je u jednoj prilici blenuo dok Pejović prolazi i očekuje povratnu na neometan šut. Nesta i Vidić sa vrhunca karijere ne bi mogli da pokriju sav taj prostor koji sredina ostavlja.

 

Ako tako budu pokrivali Hvanga biće bolno.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mendez said:

Ovo neki fake news 😜

I ja na kraju nisam skontao, da li je penal sviran zbog ruke ili faula?

 

Nije.....penal zbog faula.

40 minutes ago, Barkley#34 said:

Pogledao sam ponovo hajlajCe i imam da izjavim da je Belić bio apsolutno katastrofalan u defanzivi kod mnogih šansi Radničkog. Mesarović je svaki put imao livadu dok je ovaj nezainteresovano trčkarao. Gde je nestala ona agresivnost i požrtvovanost?

 

Takođe, i Natho je u jednoj prilici blenuo dok Pejović prolazi i očekuje povratnu na neometan šut. Nesta i Vidić sa vrhunca karijere ne bi mogli da pokriju sav taj prostor koji sredina ostavlja.

 

Ako tako budu pokrivali Hvanga biće bolno.

 

Mislim da je Beliž dobio mnogo više duela od Mesarovića. Težak teren...video si na kraju da su šutevi bili ko u petlića. Ono što reporter sa Arene nije znao je to da je prethodnog dana padala kiša i kako je prethodnih dana bilo i snega i svega, terem je bio poprilično mek. Teško je i hodati po njemu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dueli su jedna stvar ali ne postoji opravdanje (a ni teren nije od uticaja na to) da trčkaraš u džoging pozi dok ostavljaš livadu u delu gde nam uvek puca odbrana - između 16 i kruga, posebno dok pored tebe proleće Mesarović kao da je Bolt.

 

Teren je bio užas. Kad je Jovanoviću ispala lopta u petercu, tačno se videlo da je izgubio ravnotežu pri doskoku u blato i pesak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...