Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

Ako se i danas otkaze gomila meceva bas ce biti problem. Kada je 3-4 kolo nema toliko problema i ako je kisa , ispegla se nekako. 

Desice se sutra da Djokovic igra za trece kolo a neko jos nije izasao na teren u prvom 😄

Link to comment
Share on other sites

Jbt, u poslednja dva meseca je pala triput kisa u Londonu, a od kako je krenuo Vimbldon ne staje.

 

Taman sam se nameracio da gledam tenis danas, ali evo, vec drugi prekid. Prvi put su igrali mozda pola sata, sad 10-15 minuta. Mogu misliti koliko i igrace to izludjuje, bas je bio kadar svih terena u momentu kad je krenula kisa, bar troje je istog trena polomilo reket :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Jbt, u poslednja dva meseca je pala triput kisa u Londonu, a od kako je krenuo Vimbldon ne staje.

Ako ništa drugo imaju recept protiv suše, počeli su već i Škoti da se brinu za svoja jezera, nadam se da ih je makar zakačilo ovo i gore na severu :classic_biggrin:

Neće Medvedev daleko, muči se protiv ovog nekog za koga nisam ni čula.

 

Tompson obrijao brkove :classic_blink:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

Natalija :Hail: :18:

Baš mi je krivo što nisam gledala, nijedan strim mi danas ne radi za mečeve koji me zanimaju :mad:

Ja jos gledam na live score da li je greska. Alal vera,bas neocekivano, bez ijednog ispustenog svog servisa. Ide na Korpac u iducem kolu koja je upala kao LL u prvo kolo.

Link to comment
Share on other sites

Očekivala sam da ćeš okriviti njen izbor piva :classic_biggrin:

Odoše Cipi i Tim u peti.

Raonić prošao dalje a ja sam nekako utripovala da je odustao od turnira :ajme:

Baš mi žao Tima, ovo je bilo zamalo, spasao i meč loptu :classic_sad: a koliko bi mu to pomoglo za samopouzdanje...

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Odličan je bio Tompson, čak je i prvi set mogao da zakomplikuje da je više insistirao na slajsu a manje izigravao glinenog goluba na mreži. Posle je i voleje popravio pa je dobro što je Novaku servis uvek bio tu da izvlači kad zatreba. Opet TB bez greške, mada uglavnom i bez igre, samo sam servise zapamtila.

Ali meni su i dalje utisak meča Tompsonovi brkovi, or lack thereof :classic_biggrin: ko li ga je lagao da mu dobro stoje sve ove godine, izgleda čovek 10 godina mlađe :Hail:

Edited by alcesta
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Laslo se drži odlično s obzirom koliko je Kresi bolji na travi, i prvi set je bio tesan.

Međedović izgubio dva seta a igraće još tri dana taj jedan meč kako je krenulo :ajme:

Ne znam zašto nisu mogli da počnu od 10 ili bar od 11 sati na ostalim terenima, jedino ako je kiša od zore padala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...