Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

u istom je plateznom rangu kao i vildoza, koji je bolji na ulazu i u ukradenim loptama, s'tim sto 0.8 stl po tekmi ne pravi neku ludu razliku.

 

trebalo bi i da je luca daleko bolji u odbrani ali to je pokazao jednom ili dva puta tokom sezone.

 

naravno da je neophodno da startni plej bude sposoban igrac u svakom smislu a pogotovo u aspektima u kojima je teo rupa, tj odbrana, taj aspekt.

 

takvih igraca sigurno ima, ako ne po slobodarskom svetu, onda sigurno po nba, medju igracima kojima je dosadilo da za slicne pare sede na klupi.

 

ako smo iskopali tog lorenza browna, valjda ima jos neki takav. naravno, bitno je dovesti i vrlo kompetentnog centra, jer tek onda potencijalna akvizicija teodosica ima puno smisla.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je bio mvp meseca u EL I vukao nas junački u jednom delu sezone kada smo ređali pobede. Posle je dosta pao u formi, istina. Nisam siguran da Teo i u jednom delu sezone može da bude na tom nivou. 

 

Ponavljam, ne bi mi on bio toliki problem da na SG imamo nekog Dorseya ili tako nekog a ne mekanog Nedovića. Pa i takav Nedović je defanzivna zver za Tea, eto toliko je ovaj bušan na toj strani. Drugo što mi posebno smeta je njegov ogroman ego i prgav karakter.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno i možda jedino smeta što se čovek ponaša kao idiot i dogovara igrače bez trenera. 

To je sujeta, to je bolestan ego. 

 

Kad postoji koncepcija, vizija koju onaj ko vodi tim ima onda Teo kao Teo nije problem... Ili neko drugi, ali kad to trener vidi u svom planu i u nekoj ideji koju ima u glavi, a ne Čović slep od svoje sujete

 

Pita se od govana ne pravi i čak ni najveća budala nema prava/opravdanje to od bilo koga da zahteva... (Ne, ne mislim da je Miloš Teodosić g... o, već tim bez koncepcije koji onda neko treba valjda nekom magijom da odvede u PO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Vildoza je bio mvp meseca u EL I vukao nas junački u jednom delu sezone kada smo ređali pobede. Posle je dosta pao u formi, istina. Nisam siguran da Teo i u jednom delu sezone može da bude na tom nivou.

 

nema potrebe da bude mvp meseca, vec da ti proizvede instant & lake poene u paru sa tim kompetentnim centrom za 15ak minuta. ko ima srca, nek pogleda prvu cetvrtinu u bolonji protiv zvezde.

 

s'tim sto bih ja boljeg centra od virtusovih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Nama trebaju samo 2 odnosno 1 da ostane a driga da dodje.

Facu i Kalina. Skromno😀

Ovo je tacno, ako ih okruzis SMISLENIM i ZDRAVIM igracima, ja bih isto potpisao da imamo samo (hehe samo) ove dve ale i ne bih imao strah ko god je preko puta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Jeste, zbog toga dolaze, u pravu si. 

Imaš sa jedne strane jaku ponudu i juriš sa timom F4 a sa druge strane jaku ponudu i boriš se sa timom za top 8, šta odabrati? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Vildoza je mozda i najveci krivac sto nismo otisli korak dalje u EL, a da nije bio glavom u Atini i da mu se igralo u finalu ABA verovatno bi pocistili komsije tako da meni svakako nece ostati u lepom secanju.

Brini za psa, brini za djevojku, brini za trepavicu. Ma daleko mu lijepa kuca. 

Dobro krenula prica a katastrofa se zavrsilo. Meni licno jedno od najvecih razocarenja.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Vildoza je bio mvp meseca u EL I vukao nas junački u jednom delu sezone kada smo ređali pobede. Posle je dosta pao u formi, istina. Nisam siguran da Teo i u jednom delu sezone može da bude na tom nivou. 

 

Ponavljam, ne bi mi on bio toliki problem da na SG imamo nekog Dorseya ili tako nekog a ne mekanog Nedovića. Pa i takav Nedović je defanzivna zver za Tea, eto toliko je ovaj bušan na toj strani. Drugo što mi posebno smeta je njegov ogroman ego i prgav karakter.

Dorsi je po meni podjednaka rupa u odbrani kao i Nedovic, mozda za milimetar manja, ali svejedno je rupa. Seti se samo koliko smo poena dali preko njega ove sezone u Bg kada smo igrali protiv Fener...

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

nema potrebe da bude mvp meseca, vec da ti proizvede instant & lake poene u paru sa tim kompetentnim centrom za 15ak minuta. ko ima srca, nek pogleda prvu cetvrtinu u bolonji protiv zvezde.

 

s'tim sto bih ja boljeg centra od virtusovih.

Sve ok Uini, ali mislim da su veće šanse da Teodosić ima lošiju sezonu nego da bude isti ili bolji nego prethodne, jer....samo je stariji, a nije neko ko je svoje telo održavao u top formi. Tačno je i da njegova igra ne zavisi mnogo od fizikalija, ali neće biti mnogo igrača od kojih je mlađi u celoj EL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vildoza mi je jedan od najneomiljenijih stranaca ikada. Da ne upotrebim neku mnooooogo tezu rec. A znamo kakve su sve pojave prosle kroz nas klub, sto dovoljno govori kakvo misljenje imam o njemu kao coveku. Daleko mu lepa kuca i ako moze nekako da ne dolazi u Bg kad bude gostovao PAO.

Covek je mesecima odbijao da igra kosarku a posle se kao nesto izvinjava. Moreeee svasta bih rekao...

Edited by fasper
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Carl Johnson said:

Evo jos jedan fun fact od mene:

 

Dalibor Ilic, Dzon Holand i Miroslav Raduljica su zajedno imali preko milion evra platu. Znaci jedna ozbiljna evroligaska zver.

 

Dr Nebojsa, nadmasi to i ovo leto, znamo da citas, ti to mozes! Nemoj da te loze da si bio oslobodjen od fizickog vaspitanja u skoli, ti si nas GM!

Kako to?

Jedan od njih je morao da ima 500k onda, a koliko znam niko od pomenutih nije imao toliko. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sve ok Uini, ali mislim da su veće šanse da Teodosić ima lošiju sezonu nego da bude isti ili bolji nego prethodne, jer....samo je stariji, a nije neko ko je svoje telo održavao u top formi. Tačno je i da njegova igra ne zavisi mnogo od fizikalija, ali neće biti mnogo igrača od kojih je mlađi u celoj EL. 

Teo sa svim svojim manama, egom, prgavim karakterom je lider i neko od koga mali Top moze itekako da nauci jer ima tog slifa u igri. Jos ako Facu ostane, nema bolje skole.

 

Opet moram reci da Teo mora imati jasno definisanu ulogu i da ne bude no1 do no3 igraca ekipe ( u nekim utakmicama svakako moze kada igra dobro ). 

 

Ako ne dovedemo neka jaka imena i Teo bude morao da bude ta no1 do no3 opcija ekipe onda mozemo da kazemo da smo najebabali ali vjerujem da to nece biti slucaj.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ostaje nada da se uzdamo u inat Teodosića. Nedović jeste loš u odbrani, al kod nas se bar trudio da je igra, ja ga ovakvog borbenog nisam video u drugim klubovima. Nadam se da ću i Teodosića videti borbenog, a nadam se i da svi mi koji kritikujemo njegov dolazak umuknuti u toku sezone i da će nas demantovati.

Edited by Volter
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

Ako je Dusko izricito protiv Tea, on nece ni doci. Ako ipak dodje, znaci da ga Dusko ipak vidi u svojoj ekipi. Sacekajmo da vidimo sta ce da se desi, nemoj odma da padamo u vatru.

Koliko ja znam Teo je vec potpisao ugovor sa nama, tako da ne znam kako ce to resiti ako ga Dusko ne zeli.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Koliko ja znam Teo je vec potpisao ugovor sa nama, tako da ne znam kako ce to resiti ako ga Dusko ne zeli.

Pa pazi, Mozzart je objavio da je ostao jos samo potpis, a on najvise zavisi od uloge koju ce imati u Duskovom timu. A tu se valjda i Dusko nesto pita...

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...