Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, Урош19 said:

Jedini logičan odgovor na zagonetku je Kalinari

 

Objasni.

Just now, Predragdjape said:

Polonara, Teodosic i produzetak ugovora Mitrovica. To ocekujem u narednom periodu...

 

Dobar je Polonara, ali to ce i dalje biti tanko na 4. Jedino ako vratimo Kalinu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Jedini logičan odgovor je da vas Kum opet loži, a vi pravite mentalne akrobacije u pokušaju da u tome nađete neki smisao.

 

Jedini logican odgovor ne to lozenje, pak, bi bio ban, jer to je i trolovanje i flejmovanje onda. Tako da ako lik lozi masu, zamolio bih ga javno da prestane.

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, necke said:

Meni je krivo ali i najveca zelja da Radonja u Zvezdi ima jednom ovakav budzet kakav imaju KKCZ i KKP trenutno. Krivimo ga sto je doveo Lazarevica, a Zoc i Dusko su pametni pa doveli Exuma i Fakua. Ali to je za neku drugu pricu, svakako sam zadovoljan sto nam je Dusko trener, a za Deju ce valjda biti jos prilika.

Radonja je slican budzet imao sad u Pao i sta je uradio? Nista.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzonii said:

Radonja je slican budzet imao sad u Pao i sta je uradio? Nista.

 

Ali tamo je lud gazda za razliku od našeg 🙃

20 minutes ago, John Terry said:

 

Objasni.

 

Dobar je Polonara, ali to ce i dalje biti tanko na 4. Jedino ako vratimo Kalinu 🙂 

U mojoj glavi je logično jer želim da se vrati hahah

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ako u startu ne napravimo ekipu koja ce delimicno napuniti arenu u startu, posle ce zaista trebati niz dobrih rezultata da bi navijaci dosli. Pritom, igramo i LS u fudbalu gde ce biti puna marakana. Ne znam da li je uslov da igramo EL prelazak u Arenu, ali sumnjam da ce biti puta na vicini utakmica. Nadam se da gresim...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Odavno Kuma niko više ne shvata za ozbiljno. Dve godine baca neke fore koje nemaju veze sa onim koga mi dovodimo. 

Just now, Alexandar said:

Bog na nebu, Kum na zemlji 🙂

spacer.png
spacer.png

 

Mirotić prati Zvezdu i Zvezda njega duže od godinu dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde te enigmatske zajebavalice i flaming, neka ih. Samo to bih preduslovio da resenje iste bude u nekom razumnom roku. Recimo 24 casa kasnije ili da padne potpis pa da se sve zna ili da autor napise sta je u stvari hteo da kaze.

 

Ovako se danima i sedmicama razbglaba sta je u stvari napisano, a nekad se i nikad ne zna sta je time htelo da se kaze. Razumem sve da se ovde i zezamo i ja sam svakako da se ovde svaka informacija (bila ona tacna ili samo glasina koja se nikad ne obistini) bez cenzure objavi. Ovo je upravo mesto za to. Ali, takodje sam za to da se na te informacije ili glasine na neki nacin u odredjenom trenutku podvuce crta i da imamo closure i accountability (makar to bilo i za statistiku).

Edited by drakon1
Typo
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Issey said:

Atomski zdesna je naziv filma Srđana Dragojevića... "to je tragikomedija o razornim posledicama domaćeg divljeg kapitalizma"... pa vi vidite... :smiley2:

Kada bi desetar, tokom vežbe i zamišljenog atomskog udara sa desne strane, izdao naredbu “Atomski zdesna!” vojnici su morali da se bace u levu stranu.

 

Stavljaj sljem i bacaj se ulijevo😀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Ajde te enigmatske zajebavalice i flaming, neka ih. Samo to bih preduslovio da resenje iste bude u nekom razumnom roku. Recimo 24 casa kasnije ili da padne potpis pa da se sve zna ili da autor napise sta je u stvari hteo da kaze.

 

pa ti bi i tarabiće oterao. oj srbijo međ šljivama, poslednji ko izađe, nek ugasi svetlo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Осим што је други најгори филм сподобе Сркија, "Атомски здесна" је и команда из доба Је-Не-А. Е, сад, да ли значи да се спрема атомски удар у виду неке такве бомбе, или нешто десето, видећемо, не спречава нас да се ложимо.

 

И даље више верујем Куму и Милету него било коме другом. Ако је "Помаже Бог" било за Теа, треба се сетити ко је од наших био на војној вежби 😀 (одмах ми пада на памет Аванти са Бобијем који носи шлем на профилној).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...