Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Lajkujem zbog Simonovica,prizvah ga juce 😄

 

simonovic bi bio projekat tipa tristana ali sa manje upsidea. s'druge strane, ne dao nam bog da imamo igraca koji za 15 minuta napravi 10 poena i 4 asistencije.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Markoss said:

Nazalost, Bjelica je stvarno Coviceva zelja, no, nadam se da mu se nece ispuniti. 

Daj jbt, neka stave i Djuku Bizona/ Luku Kebaru na predsednicko mesto, manje bi nas kanalili od ove budale. Barem se ne bi mesali gde ne treba, jeli bi govna par puta godisnje i zahvalili Vucicu 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Кога видите као опције за првог плеја уколико је Тео други? Камапацо, Томсон, још неко?

Teo je prvi plej 😄

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Jbg, ja sam misljenja da Teo kao bekap plej moze da bude izuzetno koristan. 

Kao rezervni naravno, sve zavisi kakav je koncept ekipe generalno i ko ce biti ostali igraci u rosteru. Ali s druge strane, plasim se pomalo scenarija sa Perom Anticem, nadam se da gresim. Zajebani su za upravljanje ti veterani koji su odavno van prajma, narocito jer je Teo ovde ziva kosarkaska legenda i stvorio bi se prevelik hajp u odnosu na ono sto bi on mogao doneti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrić je u Italiji već nedelju dana. Mene brine što ništa nije ozvaničeno do sada. 
Kakve smo kurate sreće sad će talijanci da mu nadju ravne tabane i eto kobre nazad da šuri po derbijima...ljubi ga brat.
Nie do njega...da nam je živ i zdrav al daj da ga ukenja pa da karijeru završi po Bolonjama i Milanima.
Zaslužili smo toliko...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Daj jbt, neka stave i Djuku Bizona/ Luku Kebaru na predsednicko mesto, manje bi nas kanalili od ove budale. Barem se ne bi mesali gde ne treba, jeli bi govna par puta godisnje i zahvalili Vucicu 

jeste, Ivanovic je otisao na odmor i iskljucio telefon i internet (i tv i wifi, za svaki slucaj) i ostavio covicu da mu sastavi tim po sopstvenom ukusu. i dok je napustao kancelarije na Malom Kalemegdanu, prolazeci rukom preko svog repa rekao nesto ovako: 'Nebojsa, ti si 50+ godina u kosarci, ne razumem se ja bas u te transfere i tako to, ajde ti lepo sastavi taj tim dok sam ja na odmoru, da imam sa cim da radim kad se vratim'.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

За мање од 20 минута је човек имао 6 асистенција ове сезоне и 10.3 поена скоро 40% за 3 и 90% са бацања. Јебига губи и доста лопти преко 3, лоша одбрана, али све у свему за 15 до 20 минута по мечу Тео и сада може доста допринети. Биће и утакмица кад ће нас уканалити.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

За мање од 20 минута је човек имао 6 асистенција ове сезоне и 10.3 поена скоро 40% за 3 и 90% са бацања. Јебига губи и доста лопти преко 3, лоша одбрана, али све у свему за 15 до 20 минута по мечу Тео и сада може доста допринети. Биће и утакмица кад ће нас уканалити.

Covek je postao vise zabavljac publike nego igrac,svaki asist mu je lud zato i dosta gubi loptu da igra smislenije ne bi to bilo tako lose

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, djura.net said:

mogao bi neko to da nam pojasni, ja sam bio siguran da je ABA imala garantovano mesto u EL.

To se promenilo pre par godina, nema više prolaznosti iz nacionalnih i regionalnih liga ka EL, samo licence, EC i WC.

Link to comment
Share on other sites

Tražićemo mi i trenera kako stoje stvari... Jedino ako Duško pod stare dane nije smekšao i dozvolio da mu Čović sastavlja tim... Ali ajde da vidimo još... Juče je bilo Laprovitola i Dejvis, danas Teo i Simonović + Mitar... Ništa nije sigurno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...