Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Steve Gerrard said:

Kakva sekta majko bozja,postoji li ovo jos dje na svijetu.

Na strani sve moguce sportsko zivotne stvari, da se ljudi slade zezaju rugaju covjeku koji je udes dozivio,respect za ljudski sklop

 

Nikome se ništa nije desilo, šta je problem da se malo zezamo.

Siguran sam da se i Raduljica na svoj račun šali.

Naravno da je najvažnije da nije bilo povrijeđenih.

Link to comment
Share on other sites

Toliko željno čekam nove igrače da sam morao otići do jedne vidovite babe u komšiluku. Nisam žalio 1000 dinara. Kaže da do početka sezone neće biti novih igrača i da će Čović čekati ako krene po zlu da u toku sezone dovede pojačanja. Pitao sam da li će krenuti po zlu, ali mi je za tu informaciju tražila 2000. Nisam joj dao jer moram i štedeti, dolaze jebena vremena.

Edited by Volter
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Toliko željno čekam nove igrače da sam morao otići do jedne vidovite babe u komšiluku. Nisam žalio 1000 dinara. Kaže da do početka sezone neće biti novih igrača i da će Čović čekati ako krene po zlu da u toku sezone dovede pojačanja. Pitao sam da li će krenuti po zlu, ali mi je za tu informaciju tražila 2000. Nisam joj dao jer moram i štedeti, dolaze jebena vremena.

j9pe8Wr.gif

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.maxbetsport.rs/zvezda-sve-dogovorila-s-vrsnim-suterom-ali-postoji-jedan-problem-crveno-beli-pisali-evroligi-458521/?fbclid=PAAab_y26KrmKPXWrvgo2H7_8dAdTAjU3IPfqHbif78j6CGCBL3EJQjrrb0d8

Ako je ovo zapravo istina(imajući u obzir ko piše), bolje da pišu Njemu nego Evroligi..
On možda i može da sredi neko instant državljanstvo i da se na taj način reši problem. Ne verujem da će nam Evroliga biti previše naklonjena potpisivanju igrača tj još i da nam pomaže


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, spajk32 said:

https://www.maxbetsport.rs/zvezda-sve-dogovorila-s-vrsnim-suterom-ali-postoji-jedan-problem-crveno-beli-pisali-evroligi-458521/?fbclid=PAAab_y26KrmKPXWrvgo2H7_8dAdTAjU3IPfqHbif78j6CGCBL3EJQjrrb0d8

Ako je ovo zapravo istina(imajući u obzir ko piše), bolje da pišu Njemu nego Evroligi..
On možda i može da sredi neko instant državljanstvo i da se na taj način reši problem. Ne verujem da će nam Evroliga biti previše naklonjena potpisivanju igrača tj još i da nam pomaže


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Koliko bizarna situacija ako je ovo tacno, kao da je srednji vek...

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, spajk32 said:

https://www.maxbetsport.rs/zvezda-sve-dogovorila-s-vrsnim-suterom-ali-postoji-jedan-problem-crveno-beli-pisali-evroligi-458521/?fbclid=PAAab_y26KrmKPXWrvgo2H7_8dAdTAjU3IPfqHbif78j6CGCBL3EJQjrrb0d8

Ako je ovo zapravo istina(imajući u obzir ko piše), bolje da pišu Njemu nego Evroligi..
On možda i može da sredi neko instant državljanstvo i da se na taj način reši problem. Ne verujem da će nam Evroliga biti previše naklonjena potpisivanju igrača tj još i da nam pomaže


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Можда је и тачно, али све и да јесте, Дејан Прлина то сигурно не зна.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko bizarna situacija ako je ovo tacno, kao da je srednji vek...
Moguće je da je Litvanija ( od država iz El) donela takvu odluku , ostale države nemaju tu odluku.

Zabrana važi za pojedince vezane za režim u Moskvi a ne za sportiste pojedince.Za klubove i reprezentacije , važi zabrana.Teniseri normalno igraju(bez zastave )i putuju po celom svetu .

Bolomboj je rođen u Ukrajini a ima i rusko državljanstvo. Ne sećam se da je imao nekih problema oko putovanja

https://www.consilium.europa.eu/hr/policies/sanctions/restrictive-measures-against-russia-over-ukraine/sanctions-against-russia-explained/#individual

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...