Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

15 minutes ago, uini said:

 

nikakve veze. hollins ume isto sto i dobric, plus doug christie odbranu

Ako zbog povreda nema problema, rekao bih da je Holins idealan igrač da se za ok pare popuni rotacija na 2 sa Nedovicem. 

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako zbog povreda nema problema, rekao bih da je Holins idealan igrač da se za ok pare popuni rotacija na 2 sa Nedovicem. 

Ponadali smo se da će i Martin da plodi kao u F4 sa Dorsijem ili da djipa kao u Futuri...

Holinsa Makabi nije ni registrovao za domaće prvenstvo tako da je odigrao samo 19 utakmica sa 9mpg, 1.8ppg i PIR 0.9.
Dva puta je imao povredu istog kolena i u januaru je nakon kidanja ACL poslat na operaciju i odjavljen do kraja sezone
Da li nam je neophodan toliki rizik?








  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Guru said:

Za 8 godina prajma je uspeo da osvoji 1 Evroligu igrajući u vrhunskim klubovima i top favoritima, Oly baš nakon njegovog odlaska uzeo back-to-back titule, CSKA uzeo još jednu titulu kada je otišao u NBA, na F4 se više puta raspao, a i u toj 1 osvojenoj tituli je De Colo bio i MVP regularne sezone i MVP F4 (low-key ima jači EL rezime od Teodosića). :default_coffee:

 

Uspeo je i da uvede reprezentaciju u faktički 5 finala, gde su nas tri puta čekali Ameri i jednom onakvi Španci (i još jednom bi Ameri). Dakle, dalje od toga nije ni bilo moguće. To bi trebalo dodati u listu uspeha.

 

Pritom, pisanje ti je skroz manipulativno. Navodiš da je MVP F4 bio De Kolo, kao da je sramota ne biti MVP. Što je to uopšte bitno za diskusiju? Što nisi naveo mnogo relevantniju informaciju, da je Teo u finalu imao 19 poena, 7 asistencija i indeks 29 - što je maestralno.

 

Jel se i u sezoni nakon te raspao na F4, kad je imao 23 poena za 22 minuta u porazu u polufinalu, ubacio duplo više trojki nego ostatak tima sam?

 

U sezoni pre osvajanja isto najbolji u porazu u polufinalu od Makabija, dok su se druge vedete Krstic i Weems raspale.

 

U onom čuvenom porazu od Olija je u teškoj hrkljuš utakmici ubacio 15ak poena i ta titula bi bila uzeta da je Siskauskas u poslednjih 10 sekundi ubacio 2 bacanja.

 

Stoji i da se solidan broj puta nije proslavio ili raspao, u takvim turnirskim utakmicama, ali stoji i da je u regularnoj sezoni bio uvek bog i batina, čovek koji to garantuje dobar rezultat i igru i u većini slučajeva lagani prolazak u seriji. 

 

Nije Zvezdin problem to što Teodosić nije bio vrhunski igrač, to je jednostavno jeres reći, nego to što će imati uskoro 37 godina i daleko je od tog igrača - koji je bio maestralan.

 

Od sva tri nabrojana Španca ima npr i bolju individualnu statistiku, uz fenomenalne procente šuta kroz karijeru, onaj fazon 50-40-90. A ko ga je gledao, svestan je da je tu u napadu bilo mnogo više od onoga što statistika pokazuje.

 

 

  • Like 15
  • Thanks 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Stanko1997 said:

Kad smo već kod insajdera, portala, informacija i svega ostalog, jel može neko ovako na prvu da se seti nekog igrača koji je potpisao za nas, a da je bilo baš iznenađenje, da ga niko nigde nije pomenuo do objave kluba?

Ben Bentil. 

 

Samo se pojavilo na zvaničnom sajtu da je potpisao. Prvi put povezan sa Zvezdom u tom trenutku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toliko o Ponitki, a samim tim i ostatak kufera danasnjih informacija pada u vodu. A taman sam polusvario Tea zbog tih navodnih 600k :default_coffee:

 

Kao sto sam i mislio, dok se ne javi kum sve je samo mlacenje prazne slame. Msm i onda se mlati i nagadja sve do zvanicne objave, jer covek ne napise nista konkretno, ali makar zasigurno znas da se nesto kuva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

A taman sam polusvario Tea zbog tih navodnih 600k :default_coffee:

 

ovo je jako zanimljivo; ti si npr neki čuvar budžeta koji određuje direktno država vučić, pa ti cena teodosića odlučuje da li je roster prikladan ili jok?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Stanko1997 said:

Kad smo već kod insajdera, portala, informacija i svega ostalog, jel može neko ovako na prvu da se seti nekog igrača koji je potpisao za nas, a da je bilo baš iznenađenje, da ga niko nigde nije pomenuo do objave kluba?

FČ3

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

nema šanse, nisam valjda toliko otupeo

ja prvo video na mozzartu i to kad je bilo zvanično

 

ako mi nađeš vest, onda ćeš me ubediti xD

E jeste, ja se za Bentila isto sećam da je SK objavio da dolazi kod nas, to je bilo u trenutku one polemike oko Singltona. Za njega se sećam sigurno da se spominjao pre zvanične objave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...