Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Prastajte ako je bilo... 

 

Quote

 

S obzirom na to da je Tompson bio pod ugovorom sa Baskonijom, Efes je Baskijcima isplatio 600.000 evra na ime obeštećenja. Istovremeno, sa Amerikancem je potpisao ugovor u formi 2+1 sezona, a po godini bi trebalo da prima znatno više od milion evra.

 

Tompson je imao ponude i od Milana, Panatinaikosa, ali i Crvene zvezde. Prema saznanjima Danasa, Zvezda je Tompsonu nudila 2,5 miliona dolara za dve sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

Polonara bi bio strašno bezvezan potpis. 

 

Imaš Davidovca kao bekapa, Petrušev koji možda ode, možda ne, a pre će biti da mu je NBA daleko taman ko nama top 8 svake godine, s Mirotićem navodno pregovaraš, a na kraju dovedeš Polonaru, niđe veze. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guru said:

 

Ne može ni Davidovac u istu rečenicu sa Dobrićem, Kobra je bolji igrač i imao je kudikamo veći doprinos od njega, sada se uopšte ne sprdam. 

 

Davidovac je zabo 800k u Rusiji i prilicno se obezbedio, nije cudo sto Dobric pokusava nesto slicno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borky said:

Misljenja sam da bi se Dusko cak i obradovao ostanku Dobrica, bas ga je forsirao od kad je dosao pa cak ga je nerezonski drzao na parketu kad je ovaj upadao u kanalcine gdje je gubio lopte za lagana polaganja ili ispucavao

air balls u serijama. Nedovica je znao klupirati kad uzme sut prebrzo iako je pogodio.

Mislim da bas gotivi Dobrica 

Pa kako da ga ne gotivi.

Fizicki spreman (u granicama onog sto mu je priroda dala), moze da trci po planinama na pripremama do prekosutra, nema stekanja.

Dobar decko, mozes ga sa pozicije trenera zlostavljati na sve nacine, rec nece da kaze.

Ne buni se kad igra malo.

 

Salu na stranu, kao sto kolega lepo rece malopre, imacemo mi vecih briga od Segija.

Jedno jako krilo ispred njega, da mu uzme 25 min na toj poziciji i bice to okej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...