Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, uini said:

 

pa ti bi i tarabiće oterao. oj srbijo međ šljivama, poslednji ko izađe, nek ugasi svetlo.

Ma, kakvi. Naprotiv!

 

Ali, daj resenje rebusa u nekom normalnom periodu. Ako neko i omasi, nije problem. Samo daj closure.

Link to comment
Share on other sites

Čekajte ljudi, mi ovde imamo topik na kome je prosek inteligencije postova na nivou IQa Miše Vacića. I onda nekom smetaju Kumove forice

 

Dođe, popali masu, nekoga potpišemo i to je to. Nije kao da ovde diskutujemo o linearnim statističkim modelima pa nam sjebao koncepciju.

 

Zato, pošto je loženje u srži svakog cigana, neka taj atomski zdesna bude.... KAMPACO.

  • Like 36
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Ma, kakvi. Naprotiv!

 

Ali, daj resenje rebusa u nekom normalnom periodu. Ako neko i omasi, nije problem. Samo daj closure.

Pa prva zagonetka jasno da je Teo

 

Povukla nas slika sa pop Ilijom pa smo odlutali cak do Mirotica

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Skroz je ok da se na insajderske informacije forumasa koji imaju nekoga pri klubu gleda blagonaklono.

 

Ali je skroz bezveze i nekorektno da se takav status onda koristi za podjebavanje i navlacenje ljudi na lozanu. 

 

Tako da, vec sam rekao... koliko god neko simpatisao ili ne simpatisao bilo koga, jedini nacin da se izgradi postovanje i poverenje medju svima je da postoje pravila koja vaze za sve.

 

Na licnoj noti, meni je preko glave vise tih rebusa i mozgalica. Tacno me bas briga da ih tumacim, a zalizani mi je verovatno najodvratniji lik upravo iz tih razloga. 

 

Stoga bih zamolio forumase koji imaju informacije koje mi namamo, da o pojacanjima govore konkretno, onda kada se ona dese. A ostali cemo da opusteno sklapamo rostere koji ili nemaju nikakve veze sa realnoscu ili slucajno ubodemo po nekog.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Kada bi desetar, tokom vežbe i zamišljenog atomskog udara sa desne strane, izdao naredbu “Atomski zdesna!” vojnici su morali da se bace u levu stranu.

 

Stavljaj sljem i bacaj se ulijevo😀

Nevezano za kosarku, jedan od primera koliko je vojska glupava sa svojim komandama i procedurama.

Znaci rokne ti nukelearka tu negde i ti sacekas da desetar skonta sa koje je strane pa da izda naredbu i onda se ti bacis na kontra stranu.

Ako je blizu i vidis je mozes se bacakati koliko hoces i na koju god stranu hoces od tebe ostaje samo malo pepela, ako je ne vidis  koji kurac se imas bacati.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LightWeight said:

Sad kad izadje vest

Lazarevic do 2027 💣

 

 

Pa atomska bomba tesko da moze da bude nesto dobro jel... moz ti da se bacas u levo kolko oces, ali svejedno si dezintegrisan. 

 

Produzavamo Lazica, dovodimo Bobija i Bjelicu 🙂 Jel dovoljna detonacija da se ne kupi ni jedna sezonska?

1 minute ago, Clash said:

Ako je blizu i vidis je mozes se bacakati koliko hoces i na koju god stranu hoces od tebe ostaje samo malo pepela, ako je ne vidis  koji kurac se imas bacati.

 

Bukvalno si me preteko za par stotinki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Nevezano za kosarku, jedan od primera koliko je vojska glupava sa svojim komandama i procedurama.

Znaci rokne ti nukelearka tu negde i ti sacekas da desetar skonta sa koje je strane pa da izda naredbu i onda se ti bacis na kontra stranu.

Ako je blizu i vidis je mozes se bacakati koliko hoces i na koju god stranu hoces od tebe ostaje samo malo pepela, ako je ne vidis  koji kurac se imas bacati.

 

Ovako treba da se zove ceo topic

  • Like 9
  • Ha-ha 26
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

Pa prva zagonetka jasno da je Teo

 

Povukla nas slika sa pop Ilijom pa smo odlutali cak do Mirotica

 

Ma da, ne znam ko je uopšte mogao da poveže "Pomaže Bog" sa Mirotićem koji je izrazito religiozan i upravo se slikao sa popom koji navija za Zvezdu, kada je kristalno jasno da se to odnosilo na Teodosića.

 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Riba ribi grize rep

On 6/27/2023 at 6:42 PM, Mile1 said:

Necu u zagonetkama kao neki

Dejvis, Laprovitola i Davidovac su done deal. Mislim pisao sam prosle godine za Polonaru i Sabaza pa se izjalovilo spletom nesrecnih okolnosti. 

Mirotic ima od nas ponudu ali trenutno jako tesko da ce doci sto me ne sprecava da se lozim

Zar i ti sad?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Riba ribi grize rep je neko produzenje ugovora. Znaci Lazic, Lazarevic, Mitrovic, Bentil ili Ivanovic. Ili sva petorica odjednom za kolektivno šlogiranje?

 

Ako je to, onda nemoj da se zalite sto je malo prodanih sezonskih karata. Nece bre imati ko da ih kupi.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...