Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Perkos2 said:

Da sam ja Čović tim bi izgledao ovako

 

Laprovitola - Volters - Topić

Nedović - Teodosić - Lazić

Kalinić - Lazarević

Mirotić - Davidovac - Ilić

Dejvis - Mitrović - Bako 

 

james-harden.gif

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 30
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Cekajuci odluku EL razmisljam kako bi nam legla jedna EC sezona. Da ne budemo deo komsijskog ludila (jer ne sumnjam da cemo i mi dobiti deo kolaca za neki bombastican transfer), malo podmladimo tim, dovedemo neafirmisane igrace i napadnemo evropski trofej i povratak u EL. A onda shvatim da verovatno vecina navijaca ne bi na to pristala i smatrala bi kao velikim porazom, sto bi rezultiralo okretanjem ledja klubu, tako da bolje da nas puste u EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Cekajuci odluku EL razmisljam kako bi nam legla jedna EC sezona. Da ne budemo deo komsijskog ludila (jer ne sumnjam da cemo i mi dobiti deo kolaca za neki bombastican transfer), malo podmladimo tim, dovedemo neafirmisane igrace i napadnemo evropski trofej i povratak u EL. A onda shvatim da verovatno vecina navijaca ne bi na to pristala i smatrala bi kao velikim porazom, sto bi rezultiralo okretanjem ledja klubu, tako da bolje da nas puste u EL.

 

Kad jednom izađeš treba 10 godina da se vratiš, ja bih razmislila. :P 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Cekajuci odluku EL razmisljam kako bi nam legla jedna EC sezona. Da ne budemo deo komsijskog ludila (jer ne sumnjam da cemo i mi dobiti deo kolaca za neki bombastican transfer), malo podmladimo tim, dovedemo neafirmisane igrace i napadnemo evropski trofej i povratak u EL. A onda shvatim da verovatno vecina navijaca ne bi na to pristala i smatrala bi kao velikim porazom, sto bi rezultiralo okretanjem ledja klubu, tako da bolje da nas puste u EL.

 

Ne bi nam legla Evrokup sezona. Mi svakako nećemo početi pametnije da radimo sve i da nas relegiraju u Seriu C. Mi bre ozbiljno razmišljamo o penzionerima svake jebene godine.

Just now, DameTime said:

 

Kad jednom izađeš treba 10 godina da se vratiš, ja bih razmislila. 😛

 

Ili u slučaju Hrvata 28 godina and counting.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Kad jednom izađeš treba 10 godina da se vratiš, ja bih razmislila. 😛

Prosli put smo se vratili odmah posle godinu dana. Tada smo verovatno i poslednji put sacuvali ceo tim na okupu (Beron, Perperoglu, Faje, Odzo + domaci igraci), ali smo zeznuli sa doselekcijom. Kada igramo EL nikada ne uspevamo da zadrzimo tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ček, meni je moderacija obrisala post gde sam napisao da Efes ne produžuje Danstona?

 

I meni su obrisali. A ja sam bio ozbiljan kad sam pitao kako da nateramo Kampaca da plače. Svima bi nam značilo da ostane. Da čujem, ko je obrisao i zašto? Ovde je tema prelazni rok, želje i čestitke. A i suze. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo, pokušaću da nacrtam za moderaciju pošto očigledno ništa drugo ne pali.

 

Današnje vesti su da Luka verovatno produžuje ugovor. 

U toj konstalaciji snaga, s obzirom na odlazak Martina, Danston se doslovno crta kao drugi/treći centar, za 10-15 minuta po utakmici. U 38. godini svakako ne košta Boga oca, a ekstremno je zahvalan igrač na parketu.

 

Ako treba upotrebiću i bojice.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Na temi gde se govori o eventualnim/poželjnim pojačanjima, gde napišem ZVANIČNU informaciju da je Danston završio sa Efesom, ti prvo obrišeš moj post, a onda me pitaš kakve veze ima sa ovom temom?

 

Takvim postovima je mesto na ovoj temi:

 

 

Nećemo sada svaki transfer u Evropi da kačimo ovde, a ako već priželjkuješ Danstona u Zvezdi, onda to odradi ovako kako si u poslednjem postu. 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Današnje vesti su da Luka verovatno produžuje ugovor. 

U toj konstalaciji snaga, s obzirom na odlazak Martina, Danston se doslovno crta kao drugi/treći centar, za 10-15 minuta po utakmici. U 38. godini svakako ne košta Boga oca, a ekstremno je zahvalan igrač na parketu.

Meni se ovo svidja. Nesto kao kada smo Gista doveli, samo sto je Danston jos stariji.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Takvim postovima je mesto na ovoj temi:

 

 

Nećemo sada svaki transfer u Evropi da kačimo ovde, a ako već priželjkuješ Danstona u Zvezdi, onda to odradi ovako kako si u poslednjem postu. 

 

 

 

Ja još nisam primetio da ovde postuje neko malouman. Ako pominjem Danstona na OVOJ temi, valjda najprostijom mogućom logikom može da se zaključi zašto sam to učinio? Posle 8 godina u Efesu, slobodan je jedan od najboljih defanzivaca na poziciji centra u Evropi i nemoguće je zaključiti nakon što sam to ovde napisao da bih ga veoma rado video u Zvezdi?

To je toliko teško za shvatiti?

 

I da ne zaboravim, brisanje posta koji NI NA KOJI NAČIN nije provokativan, neprostojan, nije trol niti bilo šta slično je ekstremno nepristojno i jedino što pokazuje je nedostatak kućnog vaspitanja onog ko ga je obrisao.

Edited by Laki21
  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...