Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

25 minutes ago, Čočo said:

Načuo sam da se očekuje to najveće pojačanje u KKP da bismo i mi ozvaničili jedno naše veliko pojačanje. Uskoro ćemo videti ima li istine u tome i sa kojim igračem ćemo da merimo ćunu. 😄

Znaci mi smo potpisali coveka ali namerno necemo da dodje na pripreme jer zelimo da šuknemi Ostoji?

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Prvo, izvinite ako se neki navijac kkcz uvredio zbog posta o Milosu. To nije namera i jasno je koga smatram odgovornim za to. Ljubomoran sam na svakog ko se raduje novoj sezoni i smatra da smo napravili vrhunsku ekipu, i ja bi mnogo voleo da mogu tako da razmisljam.

Osnovna stvar, pik se danas igra u svakom napadu, kako nasi spoljni igraci to mogu da brane ja ne znam, ne vidim nacin osim da ostave kosti u bloku. Ako Bolomboj preuzme beka kako Milos, Nemanja,Yago, Shabazz da uspore visokog igraca dole dok ne stigne rotacija. Kako Tobi da nema probleme u dropu, kada cak i za taj nacin odbrane ima spore noge+ kad imas takve bekove koji se glave u blokovima uvek, onda ce te spore noge doci do izrazaja puta hiljadu jer ce morati da malo vise pridje igracu sa loptom.

Ukoliko npr. dodje neki lockdown defanzivac spolja (a nece) onda je neko od Milosa, Nemanja, Yago cist visak(ili nije), sto je ludilo tek....

Jednostavno za mene je sledeca sezona vec gotova, mi smo izgubili Abu, a u El smo doziveli ogromno brukanje, a voleo bi da nisam u pravu i da mi neko odgovori kako neko misli da sa igracima na 1 i 2 Milosem, Nemanjom, Yagom, Shabazzom ne budemo ubedljivo najgora odbrana u El ?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DennistheMenace said:

Prvo, izvinite ako se neki navijac kkcz uvredio zbog posta o Milosu.

 

Iskreno mislim da nema nikoga ko se lično uvredio. Jednostavno, upis ti je bio iz neba pa u rebra, previše direktan i previše oštar. A kada uračunaš ono čega ti verovatno kao nov nisi svestan, a to je da smo skoro imali veliki upliv raznih likova koji upadnu samo da bi napsovali nekoga, da li forumaša ili igrača nebitno, odmah je jasno zašto je moderacija reagovala tako kako je. Moramo da se branimo od svakakvih.

 

Ovde se generalno gaji neki pomirljiviji stil diskusije, iako da te ne lažem i ja ponekad preteram, ali ono savet ti je kad hoćeš nešto da napišeš, pomisli o tome kako bi malo mekše to napisao. I to je to.

7 minutes ago, DennistheMenace said:

Jednostavno za mene je sledeca sezona vec gotova, mi smo izgubili Abu, a u El smo doziveli ogromno brukanje,

 

A ovo je, recimo, teška glupost za napisati. Uz sve poštovanje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Čočo said:

Načuo sam da se očekuje to najveće pojačanje u KKP da bismo i mi ozvaničili jedno naše veliko pojačanje. Uskoro ćemo videti ima li istine u tome i sa kojim igračem ćemo da merimo ćunu. 😄

Čini mi se da je predsednik Partizana i najavio glavno pojačanje u nekoj izjavi. Da vidimo šta će biti naša reakcija na taj potez ako je tačno kao što kažeš

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ekipa je značajno jača od prošlogodišnje, sa kojom je Duško imao 16 pobjeda i igrao majstoricu sa KKP. Jača je zato što ima više kvalitetnih igrača.

 

Da je prošlogodišnja ekipa imala ozbiljan defanzivni potencijal sa Fakuom, Vildozom, Nedovićem, Kobrom, Hollandom, Petruševim, Bentilom, Mitrovićem, nemojmo se zajebavati.

 

Lično očekujem još jednog igrača a nadam se dvojici. Ne vjerujem u dolazak igrača koji se dugo vremena povezuju sa nama, to se nikad ne realizuje.

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Dal je bilo mesta za Jovica u ovoj ekipi? 

Nadmasio je moja ocekivanja na ovom prvenstvu. 

 

Ajde da vidimo Stefka protiv ozbiljnijih protivnika a ne protiv Cajneza, Portorikanaca i Sudanaca.

Dobro je izgledao ali opet svaki krsten igrac bi dobro izgledao protiv njih.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Jovke formu moze da tempira i da je drzi na max-u za turnirski sistem takmicenja.

 

Ostaje pitanje da li na ovom nivou moze da odigra citavu sezonu zbog stanja u kom se nalazi.

 

Slicno kao Raduljica u prajmu koji je uvek kidao takmicenja za reprezentaciju, a onda se raspadao na duge staze kada krene sezona. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic je vise puta imao ugovor na stolu da se vrati u kkcz i svaki put je uspeo da pronadje "bolji" angazman, neka on lepo uziva po Spanijama i nek ga posluzi zdravlje.

Teodosic je i u ovim godinama doktor kosarke za Jovica.

Edited by Benito
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Izgleda da naš KK ove godine pored Evrolige igra i Ligu šampiona. Svaka čast Čoviću

 

 

Skoro je i neki naš košarkaš ili trener čini mi se stavio fudbalski grb u pozadini. Dešava se. Ne razlikuju ljudi. A i Špancima to sve isto. I fudbal i košarka isti grb. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Benito said:

Jovic je vise puta imao ugovor na stolu da se vrati u kkcz i svaki put je uspeo da pronadje "bolji" angazman, neka on lepo uziva po Spanijama i nek ga posluzi zdravlje.

Teodosic je i u ovim godinama doktor kosarke za Jovica.

I uvek je trazio da bude prvi plej,ma u kakvom god stanju bio,bas wtf covek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Načuo sam da se očekuje to najveće pojačanje u KKP da bismo i mi ozvaničili jedno naše veliko pojačanje. Uskoro ćemo videti ima li istine u tome i sa kojim igračem ćemo da merimo ćunu. 😄

 

Bile su sezonske, sad se cekaju komsije, sta je sledece? Da Novak osvoji US open?😄

 

Oci mi iskopaste kad sam rekao da je to to. Coviceve stare jajarske navike. To jajarenje nas je i dovodilo godinama na nivo tu smo, blizu smo, samo sto nismo ... 

 

Opet nedovrsen tim. Kvalitativno. Kvantitativno, ima tu igraca za 7 "frontova".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Benito said:

Jovic je vise puta imao ugovor na stolu da se vrati u kkcz i svaki put je uspeo da pronadje "bolji" angazman, neka on lepo uziva po Spanijama i nek ga posluzi zdravlje.

Teodosic je i u ovim godinama doktor kosarke za Jovica.

zasto verujes u price kojekakvih insajdera sa drustvenih mreza?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno prevedeno gugl translejt: Еторе Месина о опроштају Шабаза Напијера: "У једном тренутку је више волео одређену врсту уговора тако што је отишао да игра за Црвену звезду"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, božija noga said:

Bukvalno prevedeno gugl translejt: Еторе Месина о опроштају Шабаза Напијера: "У једном тренутку је више волео одређену врсту уговора тако што је отишао да игра за Црвену звезду"

Italijani stare lisice,celog leta izjave kako oni ne mogu da pariraju ponudama ka Miroticu i onda ga pokupe,nije Mirotic jedini primer ali su bas prave lisice.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Ovaj ekipa je značajno jača od prošlogodišnje, sa kojom je Duško imao 16 pobjeda i igrao majstoricu sa KKP. Jača je zato što ima više kvalitetnih igrača.

 

Da je prošlogodišnja ekipa imala ozbiljan defanzivni potencijal sa Fakuom, Vildozom, Nedovićem, Kobrom, Hollandom, Petruševim, Bentilom, Mitrovićem, nemojmo se zajebavati.

 

Lično očekujem još jednog igrača a nadam se dvojici. Ne vjerujem u dolazak igrača koji se dugo vremena povezuju sa nama, to se nikad ne realizuje.

Nije mala stvar i sto je Dusko tu drugu godinu

Covek nije nikad radio na ovim prostorima, sigurno je i njemu trebalo vremena da shvati gde je ( i sa kim ima posla 😁)

 

Screenshot-2023-08-31-15-03-58-197-com-t

Lepo

Edited by srlepajce
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...