Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

12 minutes ago, Benito said:

Pricati o Voigtmannu kao nekom otpatku je suludo, covek je u top 3 Evroligaske cetvorke, a ima samo 30 godina, da ne pricam da su u finalu italijanske lige on i Datome sami doneli trofej Armaniju.

 

Ovde koji god se igrač Milana spomene, doda se kako je sam doneo titulu.

  • Like 6
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stanko1997 said:

Sve sve, ali ovo klošarsko ponašanje Barselone prema igračima poput Mirotića i Higinsa, pogotovo Higinsa koji je uz Hajnsa jedan od najbolji američkih igrača u Evroligi zadnjih 10 godina. "Nije više naš igrač" u fazonu "otarasili smo ga se".

 

Usao je u povrede

Plus promenio je mehaniku suta, drastično su pali procenti... 

Igrao je za veliki novac, skromna izdanja... 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Čekaj bre, jel stvarno Tobi ne igra na SP nego Džordan Morgan? Mislim mi smo na dobitku, ali nelogično mi skroz.

A boli nas uvo. Imamo ceo tim na okupu za pripreme osim možda Nedovića i DeDe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stanko1997 said:

Čekaj bre, jel stvarno Tobi ne igra na SP nego Džordan Morgan? Mislim mi smo na dobitku, ali nelogično mi skroz.

Ja sam gledao Sloveniju protiv Kine. Kaže spiker da se Tobi priključuje pripremama 7.8 i da će valjda sa Morganom konkurisati za mesto. Sada radi individualno koliko sam dobro čuo u prenosu.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, božija noga said:

Ja sam gledao Sloveniju protiv Kine. Kaže spiker da se Tobi priključuje pripremama 7.8 i da će valjda sa Morganom konkurisati za mesto. Sada radi individualno koliko sam dobro čuo u prenosu.

Sprema se individualno za treninge sa Frenkijem :classic_happy:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao Sloveniju protiv Kine. Kaže spiker da se Tobi priključuje pripremama 7.8 i da će valjda sa Morganom konkurisati za mesto. Sada radi individualno koliko sam dobro čuo u prenosu.
Morgan je Slovenac po osnovu braka sa Slovenkom , tako da to nema veze sa Tobijem.On je onaj dozvoljeni košarkaški stranac

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Morgan je Slovenac po osnovu braka sa Slovenkom , tako da to nema veze sa Tobijem.On je onaj dozvoljeni košarkaški stranac.

 

Obojica se vode kao naturalizovani igrači samo jedan može igrati na SP, potpuno je nebitan razlog zašto je dobio pasoš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...