Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

"Raduljica ima važeći ugovor sa Crvenom zvezdom. Da budem iskren, na Dušku Ivanoviću je odluka... Nikola Ivanović je otišao u Moskvu, poslao sam mu poruku da mu čestitam na tome, tako da to je tim (...)Igrao je Raduljica sa Teom stvarno dobro u reprezentaciji. Duško odlučuje. On ima važeći ugovor sa Zvezdom"

 

Koja pi*kasta izjava Dozeta. Sakrio se iza Duska.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Dozet je operativac, kontakti i pregovori sa menadžerima, taj rad ... nego, jel pomenu on nekog skauta iz Majamija koji radi za nas, ul mi se učinjelo. :smiley24:

Jeste. Da se molimo da zna posao jer od njega zavisi SG i PF. 😅

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Dozet je operativac, kontakti i pregovori sa menadžerima, taj rad ... nego, jel pomenu on nekog skauta iz Majamija koji radi za nas, ul mi se učinjelo. :smiley24:

Ko u Lajanju na zvezde kad idu u bioskop. Svi vicu iza, iza i na kraju niko ne odgovara, a novinari ne smeju da postave pitanja.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je bar neko iz kluba drzao kakav takav kontakt sa rajakovicem, mada kako smo do sad pazarili iz amerike ne bih rekao. Ne treba nam nikakav skaut, covek ima ceo tim sad, da ne kazem da mu je kroz ruke prosla masa tih hranicnih nba igraca. Okrenite coveka pitajte za zdravlje. Makar smo sa torontom smo uvek imali dobru saradnju:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Dozet je operativac, kontakti i pregovori sa menadžerima, taj rad ... nego, jel pomenu on nekog skauta iz Majamija koji radi za nas, ul mi se učinjelo. :smiley24:

Nisam siguran da je rekao da je iz Majamija, ali je pomenuo nekog lika, skauta iz Amerike, naš čovek, koji je prošlo leto čak išao i da "špijunira" Šabazove treninge i "da li se oslanja na obe noge" 😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Nisam siguran da je rekao da je iz Majamija, ali je pomenuo nekog lika, skauta iz Amerike, naš čovek, koji je prošlo leto čak išao i da "špijunira" Šabazove treninge i "da li se oslanja na obe noge" 😂

Rekao je da je iz Majamija. Grada ili kluba pitanje je sad. 😅

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Rekao je da je iz Majamija. Grada ili kluba pitanje je sad. 😅

 

35 minutes ago, Stanko1997 said:

Nisam siguran da je rekao da je iz Majamija, ali je pomenuo nekog lika, skauta iz Amerike, naš čovek, koji je prošlo leto čak išao i da "špijunira" Šabazove treninge i "da li se oslanja na obe noge" 😂

 

Stevan Petrovic iz Majamija. 

Edited by Kooineeperk
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Koga smo mi poslednji put doveli direktno iz NBA ili G lige? 

 

Bolje pitanje je kojeg igraca iz NBA/G lige je doveo bilo koji evroligas u poslednjih nekoliko sezona (ne racunajuci ove najpoznatije povratnike - Mirotic, Hernangomez, Motiejunas...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa pre Simonovica, Kampaca i Vildoze bio je Kalin Lucas cini mi se. Ako ga se iko seca posto jedva da je zaigrao. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Kalin_Lucas

 

Mislim da niko nije u medjuvremenu. Lorenco Braun je dosao iz Kine... 

Ja sam se setio Kalina. Ali sam se tešio da grešim. Ako nam ga je taj skautirao ne piše nam se dobro. 😅

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Direktno iz Amerike bez iskustva u Evropi mislim da su samo bili Djenka i Kvinsi. Lorenco i Adams nisu igrali u Evropi, ali su dosli iz Kine odnosno Australije.

Dobro. To znači da čovek radi 3-4 godine, prati igrače. Nadam se da je za te godine ispratio i našao nekog za nas. 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ja sam se setio Kalina. Ali sam se tešio da grešim. Ako nam ga je taj skautirao ne piše nam se dobro. 😅

Nedavno su angažovani neki skauti, pričao je Bagzi nešto o tome.

Lukasa je Šakota doveo, valjda je radio sa njim u Grčkoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam bacio pogled jer me bas zainteresovalo pitanje - Stefan Jankovic, Nikola Jovanovic, Dzenkins, Kvinsi Miler, Stefan Nastic, i ne znam da li racunamo Ristica 😄 Moris Almond, Adam Morison, Dzamar Jang, Majk Tejlor, Andre Ovens, Antonio Burks, Bili Tomas, Leri OBenon, Endru Vizneski, Norman Ricardson, Obina Ekezije, ... to ti je poslednjih 20ak godina. 

 

Da ne idem dalje, moracu i Divca da upisem 😄  

 

 

17 minutes ago, Kankkunen said:

Njega smo aktivirali iz penzije, igrao je on po Evropi pre toga.

Prakticno da, mada se jos nesto batrgao po Americi kad smo ga mi doveli. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Sad sam bacio pogled jer me bas zainteresovalo pitanje - Stefan Jankovic, Nikola Jovanovic, Dzenkins, Kvinsi Miler, Stefan Nastic, i ne znam da li racunamo Ristica 😄 Moris Almond, Adam Morison, Dzamar Jang, Majk Tejlor, Andre Ovens, Antonio Burks, Bili Tomas, Leri OBenon, Endru Vizneski, Norman Ricardson, Obina Ekezije, ... to ti je poslednjih 20ak godina. 

 

Da ne idem dalje, moracu i Divca da upisem 😄  

On je bio u Realu pre Zvezde, ostali su OK na prvi pogled. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Sad sam bacio pogled jer me bas zainteresovalo pitanje - Stefan Jankovic, Nikola Jovanovic, Dzenkins, Kvinsi Miler, Stefan Nastic, i ne znam da li racunamo Ristica 😄 Moris Almond, Adam Morison, Dzamar Jang, Majk Tejlor, Andre Ovens, Antonio Burks, Bili Tomas, Leri OBenon, Endru Vizneski, Norman Ricardson, Obina Ekezije, ... to ti je poslednjih 20ak godina. 

 

Da ne idem dalje, moracu i Divca da upisem 😄  

 

Manje vise sve EC igraci od kojih se ocekivalo da ce da imaju dobre sezone i povuku ostatak ekipe. Dobra stara vremena.

 

Upravo zato sam i pitao malo iznad koga su to ove bogate evroligaske ekipe dovodile direktno iz NBA i G lige? Realno, 90% transfera u EL je razmena slobodnih igraca izmedju bogataskih klubova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...