Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Generalno, mislim da bi sa potpisima Tornike-a i Shabaza svi bili zadovoljni...i to bi bilo to, nešto sumnjam da će Dušku dozvoliti nekog kapitalca na 2, ko zna šta je gazda obećao Nedoviću kad je dolazio a imam osećaj da bi ga Ivanović najradije sklonio na kraj klupe 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Jos nisam nacisto koja cetvorka (od dostupnih) nam se najbolje u koncepciju - Sengelija ili Derik Vilijams. 

 

bivša legenda knicksa, d-won't je s'godinama izgubio na atletici, koja mu je zapravo glavni forte u igri. iznenađujuće je opravio šut ali nisam siguran koliko nam odgovara defanzivno i po generalnoj basketaškoj inteligenciji. pošten i srčan igrač svakako.

 

toko mi se čini kao dosta bolje rešenje, ukoliko je zdrav narafski. nije šuter ali nije ni luka mitrović; ostalo je super kod njega

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

Jos nisam nacisto koja cetvorka (od dostupnih) nam se najbolje u koncepciju - Sengelija ili Derik Vilijams. 

Ako se samo Dusko pita, onda svakako Sengelija.

 

Bolomboj je sa njim igrao u paru u Rusiji i fino su saradjivali.

Takodje, na ove igrace koji mogu da bockaju sa linije za 3 (Gidra, Deki, Simon, Tobi) ide jedan snagator dole koji moze da zida, a da pri tome vidi stvari oko sebe i sposoban je da udeli pas.

Toko se tu savrseno uklapa, doprineo bi i pojavi u skoku koja bi mogla da manjka na 4, a na koju Derik svakako ne bi puno uticao.

Nije zanemarljivo i to sto je godinu i po proveo sa Teom u istoj ekipi.

 

Kapiram da nam je Gruzin nakon Mirotica postao prva opcija, i meni je to vise nego okej.

Sa njim bi zatvorili centarsku liniju koja bi bila najraznovrsnija do sada, puna zahvalnih i iskusnih igraca iz dobrih sistema.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ovo je zaista jedan vrhunski potpis.

 

Malo je da kazem, da sam ga cekala celog vikenda.

 

Samo momka zdravlje da posluzi i ovo ce biti jedna od najlepsih sezona u Zvezdinoj blizoj istoriji.

 

Dobro dosao Napier i sretno majstore! ♥️🔴

  • Like 14
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...