Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Guru said:

Giedraitis bi bio ozbiljno pojačanje za Team Duško, mogu on i Hanga da se menjaju na SF, mogu i zajedno u petorci da igraju... Ako se ovo ostvari Team Čović mora da odgovori Kalinićem, inače im se ne piše dobro.

Ako odgovori sa Kalinicem, dzaba sve bombe timu Dusko.

Kalinari je za evropu Jimmy Buckets, mooda do poda.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mister-no said:

Jbt na Luku i Simonovića dovodiš Tobija. Ako se išta uopšte pita Duško onda je izlapio kao Kari Pešić. Sad i Bolomboj izgleda kao top ubod.
Laki stavi onaj gif iskakanja kroz prozor, ja ove tri babe pod košem neću moći sportski da podnesem.

 

2 hours ago, Čvarkov said:

Ček @Laki21 još nije video naše najnovije pojačanje? :classic_biggrin: 

 

chris-evans-laugh.gif

 

Posle tenisa sam zaspao ko dupe, budim se, pogledam telefon, pročitam Tobi poptpisao, dohvatim se tastature...

 

 

Pet minuta kasnije čitam doveli smo Bolomboja, pa odmah i polivanje pepelom:classic_blush:

 

A onda ozbiljna akcija:classic_rolleyes:

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Holivud said:

Zavidim navijačima Partizana što nemaju svog Golberga.

 

Kod njih se ne razglaba o parama, bolnicama, školama nego se čeka Mirotić u fazonu regularno pojačanje, šta.

 

Ovaj polude zbog Bolomboja/Tobija.

 

 

Eh da je samo Goldi...

 

Navijaci Partizana vole svoj klub doslovno svi do jednog. Kod nas, narocito na ovom forumu, bukvalno pola voli a pola samo navija. Razlika izmedju voli i navija je ogromna.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Holivud said:

Zavidim navijačima Partizana što nemaju svog Golberga.

 

Kod njih se ne razglaba o parama, bolnicama, školama nego se čeka Mirotić u fazonu regularno pojačanje, šta.

 

Ovaj polude zbog Bolomboja/Tobija.

 

 

Eh da je samo Goldi...

 

Navijaci Partizana vole svoj klub doslovno svi do jednog. Kod nas, narocito na ovom forumu, bukvalno pola voli a pola samo navija. Razlika izmedju voli i navija je ogromna.

Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, fradler said:

Tobi je visok i fin momak, ima taj ultra ruzan, ali precizan sut za 3 i to je otprilike sve pozitivno. Bangav, spor, mekan, mlitav...

 

Tobi, Mitrovic, Simonovic

 

Pretanko i premlohavo, a nema mesta za jos jednog. Bas sugav potpis, ovo mi ubilo svaku nadu da cemo biti konkurentni.

 

 

Prijatelju, ni ti a ni mnogi drugi nisu čini mi se gledali puno Tobija.

 

Kao prvo, momak je visok, ali ne i bangav.

 

Dakle, ume da hoda, bogami ume i da potrči, a i lopte mu ne ispadaju iz ruku.

 

Drugo, to što je bio skrajnut u Barsi na račun Šanlija ne znači ništa, sem Šarasovih fiks ideja.

 

Tobi je suštinski hasl igrač, NIJE MLITAV, ne beži od kontakta, ima visoko težište pa je to razlog što protiv nabijenih mickih zveri™ ne može uvek da zauzem poziciju, ali i za to sada imamo leka - zove se Bolomboj i upravo je za to doveden. Za obradu mrtvih belaca® Tobi je upravo rođen.

 

Napomenuo bih jednu sitnicu koja se ne pominje, a ona glasi da je on jedan od najmazanijih i NAJPRLJAVIJIH igrača u evropskoj košarci (makar na velikoj sceni). On nije Ledej tip prljavosti, ali ume da udari, štipne, povuče, gurne na veoma, veoma namazan način. Obratite pažnju na ovo kada pričamo o njemu.

 

Suštinski, nikad u istoriji nismo imali snažniju centarsku liniju. Što bi se reklo, za sve ukuse.

 

 

Edited by Laki21
  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Čestitke komšije, 5 EL pojačanja za 3 dana. Novi rekord evropske košarke.

 

Ne znam kako sad gledate na svoje postove prethodne 2 godine. Možda bude zanimljivih quotes 😄

Kad krecu vase bombe? 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ni da ispratim, jos sam na Dobricevom potpisu za Virtus. 

 

Hvala Kobra za sve, zbog tebe sam pevala na spratu kod svekra i svekrve 🙂

 

Kampaco, hvala majstore, ali idemo dalje.

 

Sto se potpisa tice, ovo zaista deluje:  mi ponudili dobre uslove, momci prihvatili, Ivanovic zna sta zeli jako dobro, u klubu pozitivne odgovore ne mogu ni da isprate na drustvenim mrezama 🙂

 

Sve u svemu, potpuno luuudaaa dva danaaaa.

 

Daj tog Napijera za kraj ove crazy nedelje ♥️🔴

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stanko1997 said:

Kalina je Kalina, njega nama Ciganima niko ne može da odmeni. Taj čovek donosi timu nešto što retko ko može da donese. Ali da se ne zajebavamo, Giedraitis je pakao od igrača, P A K A O.

Jeste ali mora da pronadje taj svoj sut jer ono prosle sezone je bas bilo problematicno. Igrac sa skoro 40 3P% pao na ispod 30 3P% na ogroman broj suteva. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...