Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, suptil said:

Za mene prekretnica prelaznog roka je Hanga. Mirniji sam i spokojniji. Prilicno sam siguran da Kalina dolazi kod nas posle raspleta u Barseloni. Konacno se pravi izbalansiran tim.

 

Izbalansiran tim se znalo od starta da cemo imati. Ne znam dal je zaista iko pomislio da ce nam tim sacinjavati jedno 10 Teodosica i Nedovica po defanzivi i dvojica dobrih defanzivca. Imacemo minimum minimuma 4 dobra defanzivca ako ne i 5-6, u to sam prosto ubedjen.

 

Dusko je uvek imao izbalansirane timove sa 2-3 dobra defanzivca u petorci. Nema sumnje da nece ni sada tako biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Inace ovi Italijani sto su prvi oreneli za Shabaza su ozbiljan portal,sad sta ce biti videcemo...ZZ

Meni je samo čudno što je ovo objavio list iz Bolonje za igrača Armanija, ne znam kakvo je tamo kod njih rivalstvo, jel ima kod njih ono "znamo iz čije ovo kuhinje dolazi", nešto tipa "znamo čije se ovde špagete spremaju".

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Inace ovi Italijani sto su prvi oreneli za Shabaza su ozbiljan portal,sad sta ce biti videcemo...ZZ

Ako je Partizan Milanu pre dve godine mogao da digne Pantera zasto mi ne bi mogli i sad da im odvedemo igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tim koji ima Teodosića, Nedovića, Davidovca, Simonovića i Mitrovića ne može da bude izbalansiran, taj voz je napustio stanicu u utorak (ako ne i ranije). Jedino što sada preostaje je pokušaj da se koliko-toliko umanji šteta, što podrazumeva 5 igrača sa ozbiljnim fizikalijama, koji su u stanju da odigraju kvalitetnu odbranu i daju doprinos u napadu... Hanga je prvi koji se uklapa, znači fale još samo četvorica i to da su kvalitetom starteri. 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

Tim koji ima Teodosića, Nedovića, Davidovca, Simonovića i Mitrovića ne može da bude izbalansiran, taj voz je napustio stanicu u utorak (ako ne i ranije). Jedino što sada preostaje je pokušaj da se koliko-toliko umanji šteta, što podrazumeva 5 igrača sa ozbiljnim fizikalijama, koji su u stanju da odigraju kvalitetnu odbranu i daju doprinos u napadu... Hanga je prvi koji se uklapa, znači fale još samo četvorica i to da su kvalitetom starteri. 

 

Jel spadaju Kalina i Mirota u tu kategoriju?

Link to comment
Share on other sites

Ostanak Kampaca ne uslovljava eventualni (ne)dolazak Nejpira

 

Imajuci u vidu rasplet situacije sa Mirotićem, sve više razmišljamo u smeru Anthony Gill-a. On je jedan igrača koje pikiramo. 
 

I da, prati se razvoj situacije sa Kalinom. Ukoliko dobijemo pozitivan mig, spremni smo i da platimo buyout da bi izašao iz ugovora sa Barsom

Edited by estrellaroja
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, estrellaroja said:

Ostanak Kampaca ne uslovljava eventualni (ne)dolazak Nejpira

 

Imajuci u vidu rasplet situacije sa Mirotićem, sve više razmišljamo u smeru Anthony Gill-a. On je jedan igrača koje pikiramo. 

Ja danas procitah da ga pikuje oly

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, estrellaroja said:

Ostanak Kampaca ne uslovljava eventualni (ne)dolazak Nejpira

 

Imajuci u vidu rasplet situacije sa Mirotićem, sve više razmišljamo u smeru Anthony Gill-a. On je jedan igrača koje pikiramo. 
 

I da, prati se razvoj situacije sa Kalinom. Ukoliko dobijemo pozitivan mig, spremni smo i da platimo buyout da bi izašao iz ugovora sa Barsom

Mirotić će kod komšija? 

 

Koliki je buyout Kalinića?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, estrellaroja said:

Ostanak Kampaca ne uslovljava eventualni (ne)dolazak Nejpira

 

Imajuci u vidu rasplet situacije sa Mirotićem, sve više razmišljamo u smeru Anthony Gill-a. On je jedan igrača koje pikiramo. 
 

I da, prati se razvoj situacije sa Kalinom. Ukoliko dobijemo pozitivan mig, spremni smo i da platimo buyout da bi izašao iz ugovora sa Barsom

A kakva je situacija sa Miroticem, vidim da se sve vise pise da je dogovoreno sa partizanom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se bira između Kampaca, Šabaza i Pengosa, ja sam (a verujem i mnogi/većina ovde i u javnosti uopšte) za ovog prvog, definitvno najbolji igrač bez ikakve sumnje od ove trojice, a i uopšteno najbolji plejmejker u EL i celoj Evropi uopšteno i to već neko vreme, bez ikakve dileme.
 

Mislim i da se Kampaco najbolje uklapa, i da je najkompatibilniji, od ove trojice, na potencijalnu "koncepciju" (navodnici jer je već još otkad izgubljena bilo kakva šansa da se napravi ozbiljna, kvalitetna, smislena i košarkaškaša koncepcija), ovaj roster i igrače koji se spominju da će doći kao potencijalna pojačanja.
 

Ali nažalost mislim da nema ništa od njega i da je on još otkad dogovorio transfer u Real, ili negde u neku drugu ekipu u EL ako je istina da ima tih problema sa Realom (da ga oni tamo baš i neće i imaju te neke zavrzlame koje traže da ovaj ispuni ili da obeća da će ih ispuniti ako potpiše ili posle potpisa u nekoj budućnosti). A i još jedan jasan dokaz da Kampaco neće ostati je to što se uveliko i već još otkad i više puta raspitujemo, hoćemo da dovedemo neke plejmejkere i isti su nam nuđeni od strane menadžera kao što su - Lo, Pengos i Šabaz.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da samo Nikola zna gde će, ali da, ukoliko se i desi da skorije reši ovaj pičvajz sa Barsom on će u Partizan. Spremni su i da ga čekaju koliko god je to potrebno. Pare uopšte nisu faktor u njegovom slučaju jer 1) naplatiće se od Barse 2) da jesu otišao bi u PAO 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, estrellaroja said:

Ostanak Kampaca ne uslovljava eventualni (ne)dolazak Nejpira

 

Imajuci u vidu rasplet situacije sa Mirotićem, sve više razmišljamo u smeru Anthony Gill-a. On je jedan igrača koje pikiramo. 
 

I da, prati se razvoj situacije sa Kalinom. Ukoliko dobijemo pozitivan mig, spremni smo i da platimo buyout da bi izašao iz ugovora sa Barsom

Znači Miki otpao za poziciju 5, ako je uopšte i bio u opticaju…?

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Prečesto se kroz ovu temu provlače Faku, Kalina i Mirotić, s obzirom da su šanse da neko od njih bude naš igrač otprilike 0.0142%.

 

Prvi će u Real, drugom nije ni na kraj pameti da se vrati, treći po svoj prilici ide kod komšija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...