Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 hours ago, John Terry said:

Jebote, kad je ovakav pad foruma za Hangu, ko zna šta bi bilo za Mirotića... nedelju dana mraka i popucala instalacija na računarima?

 

Brate, mi sve igrače pominjemo...neko mora i da dođe, logično je.

Jeste ali nisam video Hangu da smo ga pomenuli jer možda preletim brdo upisa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Dovoljno za sta tacno? Borbu za 8. mesto koja se izjalovi u januaru?

 

Pa neka se trener malo potrudi, ako su mogli sastavi Baskonije i Zalgirisa da budu u borbi za 8 do samog kraja, moze i KKCZ bez Campazza, Mirotica ili Kalinica.

 

1 hour ago, TB Told said:

Ognjena Dobrića si zaboravio. 

 

Pa eto, Dobric ostane i to je to.

 

P.S. Koliko mi je ovaj Barkas ogavan sa ovim balavljenjem oko "velikih rivala iz Beograda" i vesti o njima, lik se pretvorio u Sportski Zurnal ili Mondo.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

Goldi druže nije valjda došlo dotle da će trebati nešto za smirenje ako SLUČAJNO u ova 2 dana Campazzo ostane u CZ? 🙂

 

Bezobrazan si. :classic_sleep:

 

Meni je vise horor sto ce ljudi da trce u apoteku ako niko od ovih zvezda ne dodje. :classic_ohmy::classic_tongue:

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Goldi, u dobrom delu podržavam tvoj način razmišljanja što se tiče budžeta košarkaškog klub, ali ne očekuješ valjda da mi imamo skroman tim, na nivou nekih Radonjićevih, a da komšije naprave još jači nego prošle godine, a imaće bar u tom rangu. 

To o čemu ti pišeš je bilo i prošlo, a biće opet kad samo jedan klub bude u EL. 

Da se sad Radonjić vrati, misliš da bi igrao sa Voltersom i Holinsom? 

Ne bi sigurno odbio Kampaca i Mirotića, veruj mi. 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

За то ће у наредних неколико сати, како смо потврдили, депоновати своју клаузулу, која износи 1.150.000 евра. Још један изненађујући трошак након што је прошле недеље платио милион Јовентуту за Џоела Пару. Вероватно ће доћи до неке продаје или изласка који све ово компензује, или Калинић који има понуде, или Ннаји јер бира да иде у НБА. Чак би и Лапровиттола могло бити име. Ако ниједан играч са периметра не оде, чини се да је тешко направити места за све. Бризуела је обновила са Уникахом прошлог априла, али се његово време у клубу из Малаге ближи крају.

https://encestando.es/el-barcelona-paga-11-millones-al-unicaja-y-firma-a-brizuela/

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Sector said:

Goldi druže nije valjda došlo dotle da će trebati nešto za smirenje ako SLUČAJNO u ova 2 dana Campazzo ostane u CZ? 🙂

 

Ne diraj mi goldija ❤️, uglavnom je realističan i vrlo je dosledan u svojim upisima koji se tiču budžeta blizanaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doci ce tamnoputi princ, rece baba Vanga

hrabar, borben i jak, igrac svetskog ranga

u Zvezdi ce postati on kosarkaska bitanga.

 

Bolhendler, suter, borac bolji nego Danga

Hanga, poslase ga Orban djarma

kosarkas svetskog ranga

ooo Adam Hanga.

 

Hanga, Zvezdina bitanga

bolji nego Danga

ooo Adam Hanga.

 

Hanga, tehnika i snaga

kad je neka kavga, tu je Adam Hanga.

Hanga, evropa za njim traga

Makabi, Efes, Alba

zele takvog maga.

 

Spoiler

Sve znam, sam izlazim.

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Zanimljivo da se svi ugovori i kod nas i kod komšija potpisuju na po dve godine. Po svemu sudeći ova igranka će bar još toliko trajati.

Do transformacije Evrolige a onda juris na A licence. 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čvarkov said:

Zanimljivo da se svi ugovori i kod nas i kod komšija potpisuju na po dve godine. Po svemu sudeći ova igranka će bar još toliko trajati.

S tim sto ce nasi igraci u drugoj godini ugovora imati 46 godina

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...