Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Novi plej, Teo, Nedovic i Hanga nije dovoljno da bi se pokrile pozicije 1/2. Ne zaboravimo da treba i Aba ligu igrati u kojoj bi ovako matora spoljna linija vrlo lako mogla da ostane bez svezine, pa bi nam se mogli desiti Zadar/Cibona. Verujem da ce Hanga deo minuta dobijati i na 3, cime se jos vise otvara prostor za tog petog 1/2 igraca. Pre bih potpisao i Dzonija nego nikoga.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

U zagradi su alternative u slučaju da prva opcija ne prođe tako da ima minuta za sve.

Na mesto Mirotića iskreno ne znam koga ako ne dođe.

Znači , ako ode Faku onda bih po NBA / G ligi tražio nekog Exuma ili Lorenca

Kao bekap plej Lo ako ne dođe onda ista priča, neko nov , neki pokušaj kao sa Adamsom , možda lik iz Ulma , ne znam kakav je.

Na tri razbiti kasu za Kalinu , Deka tako nekog.

Kampaco, Lo

Teo, Nedović, Hanga

Kalina Lazić

Mirotić Deda

Bolombaj, Simon , Luka

 

 

Baš će Lo da dođe da igra 10-ak minuta iza Kampaca. 😀 Nerealno ti je ovo skroz, čak nevezano za to što imaš Kampaca, Kalinića i Mirotića u rosteru... Hanga u ovoj postavci ne bi video minut na dvojci, bio bi sveden na bekapa Kalini... Ne znam, mislim da je ovo baš preterivanje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Snjofko said:

Trenutno imamo Kampaca(?), Teodosica, Nedovica, Hangu, Davidovca i Simonovica, sve legitimne EL igrace. Plus Lazarevica, Lazica i Mitrovica koji su isto EL igraci samo donji dom. Tu je mali Topic, tu je i Ilic za neke ABA akcije. To je popunjen roster, cekaju se neke tri bombe i bombice i toeto.

Simonović tek treba da se dokaže kao legitimni EL igrač, Davidovac sigurno to nije, Lazić nije donji dom, Lazarević nije košarkaš i tako ovom timu fali minimum 4 igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Baš će Lo da dođe da igra 10-ak minuta iza Kampaca. 😀 Nerealno ti je ovo skroz, čak nevezano za to što imaš Kampaca, Kalinića i Mirotića u rosteru... Hanga u ovoj postavci ne bi video minut na dvojci, bio bi sveden na bekapa Kalini... Ne znam, mislim da je ovo baš preterivanje. 

Ma preterivanje totalno, kakav brate Dek produzio 5 godina sa Realom.

 

Ne postoje teoretske sanse da imamo Kampaca Mirotica i Kalinica u ekipi, cak bih rekao da jednog od njih ako budemo imali iznenadio bih se i bio vrlo zadovoljan, naravno uz solidno do dobro popunjene druge pozicije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi na 2/3 imamo samo Nedovića i Hangu. Lazića zaista ne vidim kao ozbiljnu opciju a Lazarević nadam se neće ni igrati u CZ. 

 

Vjerovatno će da produže Dobrića na kraju no eto, ja se nadam tu još jednom strancu kad već ne može Kalinić. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Baš će Lo da dođe da igra 10-ak minuta iza Kampaca. 😀 Nerealno ti je ovo skroz, čak nevezano za to što imaš Kampaca, Kalinića i Mirotića u rosteru... Hanga u ovoj postavci ne bi video minut na dvojci, bio bi sveden na bekapa Kalini... Ne znam, mislim da je ovo baš preterivanje. 

Dugačka je sezona™.

Ako sam dobro skontao imaćemo bar 2 igrača koja mnogo koštaju. Narativ je da mi tek treba da dovodimo pojačanja, a već smo doveli jako dobre igrače. Koliko je istina videćemo, ali to je opšte raspoloženje.

U toj situaciji Lo kao 4 ili 5 bek nije toliko nerealno, a ako bude hteo minute ostaće u Albi.

Ovde je nerealan jedino Mirotić i moguće da će tu doći  lošiji igrač .

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nini3112 said:

Zanimljivo...

Изгледа да сам га призвао данас. 🙂

Ја бих био прилично задовољан Смитом у овој ситуацији на тржишту каква је сад.

3 minutes ago, Howie Roseman said:

Hrvatski pasoš, znači ništa od njega...

 

2023. godina, a mi ne smijemo dovoditi igrače iz Hrvatske, BiH i bivše igrače KKP, koliko samo talenata i kvalitetnih igrača propustimo zbog ograničenih umova...

Има и Ибањез хрватски пасош, не би ово била препрека ја верујем.

Link to comment
Share on other sites

Ako neka kladionica hoće da mlatne tri milke za nekog igrača ja bih bio u fazonu sačekajte oktobar/ novembar/ decembar. Često se u tom periodu pojavi neki top igrač iz NBA ( Faku, Vildoza, Exum itd ).

Sastaviti dobru ekipu , a taj čeri on top sačekati 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Zanima me bezveze, jel vam bolji igrač Smit ili Lo?

 

Lo je mačka kada je u formi, three level scorer, a pritom nije lenj u odbrani. Jedino što nema neki IQ za pleja, al' generalno fin igračić. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

Zanima me bezveze, jel vam bolji igrač Smit ili Lo?

Смит га је надмашио дефинитивно, чак и нападачки, а свакако игра много бољу одбрану по мом мишљењу. Генерално је поузданији, а и млађи са одређеним "upside"-ом.

 

Статистика за прошлу сезону му је мало лошија него што сам очекивао по сећању (11.5ppg), али сад видим да је имао један слабији период у другом делу сезоне. Ако бисмо узели првих 20 Ел утакмица нпр, ту је имао 13,6ppg и памтим да је био јако добар у том периоду, није било много бољих спољних играча у Ел у том првом делу.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...