Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Najjače je što se forumaški narativ o prevelikom broju hustle igrača zadržava i nakon što su u prelaznom roku dovedeni Teodosić i Simonović, vraćen Davidovac, produžen ugovor sa Mitrovićem i zadržan Nedović. Sve pršti od fizikalnosti, atleticizma, odbrane i hasla, daj sada neke šutere da malo oplemene ovo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Pontika u Partizanu, šteta, hustle igrač po mojoj želji.

 

Mislim da ovo doslovno znači da ćemo vratiti Dobrića.

Po meni je Ponitka cisto krilo, tako da bi eventualni povratak Dobrica vise uticao na dovodjenje novog beka. Dusko je cak i prosle sezone sa Dobricem u timu cesto koristio Pefija na poziciji 3, sto dovoljno govori koliko nam je falio bar jos jedan igrac na toj poziciji, tako da sam siguran da cemo dovesti pojacanje tu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

ponika nije krem evrolige ali nije ni baš da raste na svakom drvetu, u smislu profila

osim sikme i kalinića, ne mogu da se prisetim još ponekog tako relativno sličnog

papapetru bi trebao da bude bolji i kompletniji igrac od ponitke

ali iz nekoga razloga je bas bio tanak prosle sezone

nece poljaku biti tesko da to nadmasi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Guru said:

Najjače je što se forumaški narativ o prevelikom broju hustle igrača zadržava i nakon što su u prelaznom roku dovedeni Teodosić i Simonović, vraćen Davidovac, produžen ugovor sa Mitrovićem i zadržan Nedović. Sve pršti od fizikalnosti, atleticizma, odbrane i hasla, daj sada neke šutere da malo oplemene ovo.

A ono Ponitka je bas vrh na to sve?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Juliet said:

Svakako nije igrač za kojim treba žaliti.

OK možda on lično i nije ali bukvalno se za svakoga koga se spomene ovde nalaze uglavnom mane i postajemo gadljivi čak i na the Likes of Clyburn, Shengelia a donedavno smo gledali razne Iliće i Bentile. Malo objesni smo postali. Nije nam to dobra rabota. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

😁

Oš da te banuju, kamo prevod ...

Quote

Адам Ханга потписао је две сезоне за Црвену звезду 🏀 Ханга је потписао уговор са Црвеном звездом Београд, кажу наши извори

 

  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kronostime said:

Mislis - cita mu Bagzi kada dodje da cuje sta da misli tog dana? :classic_biggrin:

Lavor mi treba kada pročitam to ime, jer prosto ne mogu da se pomirim sa tim da takvi likovi obitavaju u klubu...

Prosto kad ga pogledaš, vidiš da je to neki nesposoban i nebitan lik, a ima ozbiljnu funkciju na papiru.

Izvinjavam se za of, ali baš baš ne volim razne bagzije, dozete i ostale nesposobnjakoviće u klubu.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...