Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Petrusev ako ostane uzimace minute i na 4 i na 5. Barem bi tako bilo logicno. Nije racionalno da imamo 3 klasicna centra sa ozbiljnim platama, a da nemamo nijednu fizicki dominantnu cetvorku.

 

Stranac, DeDa

Petrusev

Stranac, Mitrovic

 

Ilic kao 13-14. igrac

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Na žalost , moje informacije (od ljudi bliskih Ogiju) su iste.
Ogi više nije igrač kkcz emoji20.png




Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Još je u Srbiji, možda čeka neko okupljanje repke ili ko zna šta, a red je da se pre ozvaničenja prođe lekarski.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juliet said:

Zbog čega li klub ovoliko odugovlači sa sezonskim kartama, jer i prošle godine kad su puštene nismo imali nikakvu ekipu.

I svakako to kad puste u pretprodaji kupe jedni isti ljudi.

ceka se neka boNba da se malo napravi hajp

sto je legitimno, tako bih i ja uradio

dva su pitanja:

1. da li mi imamo dzebane za prave bombe?

2. sve i da imamo, ko garantuje da ih covek nece potrositi na teo/bobi/bjelica?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zbog trenutnog hajpa oko fudbalske sekcije, čisto sumnjam da će neka bomba mnogo pomoći oko prodaje sezonskih, jer ta bomba svakako neće biti neki Mirotić, Kampaco, Klainić i slični ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Juliet said:

Zbog čega li klub ovoliko odugovlači sa sezonskim kartama, jer i prošle godine kad su puštene nismo imali nikakvu ekipu.

I svakako to kad puste u pretprodaji kupe jedni isti ljudi.

mislim da su prosle sezone bili svesni da ce biti raspad ekipe pa su hteli brze bolje da prodaju sta mogu dok se jos nije znalo za odlaske kaline i radonje, makar moja neka teorija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juliet said:

Zbog trenutnog hajpa oko fudbalske sekcije, čisto sumnjam da će neka bomba mnogo pomoći oko prodaje sezonskih, jer ta bomba svakako neće biti neki Mirotić, Kampaco, Klainić i slični ...

 

 

Ceka se da Terza kaze "aj sase pomerite", proda Kangvu i Mitrovica i novac prosledi u KK. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Juliet said:

Zbog čega li klub ovoliko odugovlači sa sezonskim kartama, jer i prošle godine kad su puštene nismo imali nikakvu ekipu.

I svakako to kad puste u pretprodaji kupe jedni isti ljudi.

Zato što prošle godine si igrao u Pioniru pa koliko god da kupiš sezonskih biće opet puno. Sad je Arena a za nju ako hoćeš da imaš dobar broj treba ti i mnogo više sezonskih a samim tim i dobar tim. Vagaju na čemu smo trenutno. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Zato što prošle godine si igrao u Pioniru pa koliko god da kupiš sezonskih biće opet puno. Sad je Arena a za nju ako hoćeš da imaš dobar broj treba ti i mnogo više sezonskih a samim tim i dobar tim. 

Sve više sumnjam da ćemo igrati u Areni, a i ako igramo tamo, to možda bude samo par utakmica protiv top ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Čović planirao da mu Teo bude superbomba prelaznog roka, da mu poslije toga navijači praštaju kakav god tim da sastavi. E sad je tu zapelo, da li zbog Duška, da li zbog Tea, a možda je provalio i da navijači nisu baš toliko opčinjeni 36-godišnjim potrošačem Marlbora. Pitanje da li ima neki plan B. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DijametralnoSuprotan said:

Pojtres bi bio klasicno Covketovo pojacanje.

Nije igrao pola godine zbog teske povrede

Dolazi iz Makabija, znaci ima renome

Pala mu cena, eksplodirace kod nas

 

 

Zaboravio si da dodas:

 

I ne eksplodira kod nas pa ode  

58 minutes ago, John Terry said:

Nebojša se ne javlja duže vreme, nema ga na Pinku...da barem neko saopštenjce...neko ceduljče barem, a ono ništa.

 

Izjela me nervoza.

Da li je covek ozdravio? Bio je valjda u bolnici. Ili?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Duško nije bio Čovićev izbor, onda sam siguran da se trenutno odvija unutrašnji rat u Zvezdi. Nije Čović lud da nije znao da Dušku ne može da uvaljuje bezveznjake.

 

Siguran sam da Čović neće tek tako otići, a pričalo se da će da ide (da se povlači ili da ga sklanjaju). Ako su se na Teu lomila koplja, onda je Duškovo bilo tvrđe, bar za sad... ali videćemo već kad se neko iz kluba oglasi oko bilo čega...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Luca d'alecsandro kae da pregovaramo sa poytresom

 

Daj bolomboya 😁

4 minutes ago, bodo said:

Ima li većeg ciglara na poziciji PG od njega u Europi u svim takmičenjima. 

Marselinjo uertas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fradler said:

Koga biste lakse svarili, Tea ili Kalatesa?

Glavu za glavu i za jednaku ne preveliku platu, Kalatesa.

 

Ali posto bi daleko bilo Kalates dosao za prvog pleja i vise para, onda pu pu pu ne bih to preziveo zaista.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...