Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

40 minutes ago, Juliet said:

Zvezda je verovatno jedinstvena u svetu i po načinu funkcionisanja kluba, jer ni u seoskim ligama nema da se 1 čovek ama bas za sve pita, a ostale pozicije u klubu postoje čisto radi reda, zato što verovatno moraju da postoje

Kako jedan, valjda dva? 🥱

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se ove godine pita i trener inace bi Teo i Jovic vec bili promovisani. Cini mi se da letimo bas visoko, moze se sklopiti sasvim dobra ekipa i bez igraca od 2,5-3 meleona. Sada nismo zadovoljni ni sa igracima koji su bili vlazni snovi do pre godinu dana, ali komsije su digle standard i ljudi gledaju preko plota. Recimo:

1. Sabaz/Pengos, neki Lee tip, Topic

1/2 Maodo Lo

2. Nedovic/ Dorrsy(Walden)

3. Ponitka, Dobric

3/4 Deda

4. Petrusev, Williams(Micky)

5. Piotres, Bolomboy, Mitar

 

odokativno ovo je ekipa od oko 10 milion +/- 1 milion, a verujem da 80% ljudi ne bi jilo zadovoljno ove godine sa ovako necim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Poythress nema šut za 3 tako da može da igra samo centra. Nije baš najklasičniji skraćeni centar koji samo zakucava (kao Nebo) ali daleko je od neke impozantne tehnike i palete rešenja u napadu tako da je mnogo bliži profilu mitske zveri nego nekom sofisticiranijem tipu centra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, necke said:

Gledao sam neke snimke i cesto vidim da su on i Nibo zajedno na parketu. Verovatno moze i 4 da igra, svakako ima sut za 3.

Pojtress ima sut za 3 koliko i Zlatko one marke sto mu ostadose na crvenom kiosku 98' godine.

Link to comment
Share on other sites

Ако не можемо да доведемо Неба, сасвим би задовољан био центарском линијом Појтрес, Боломбој и Митровић. То би био велики помак у односу на пар последњих година где смо имали Кузмића и Митровића само. Мартин јесте добар центар али повреде су урадиле своје. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gilmour said:

Pojtress ima sut za 3 koliko i Zlatko one marke sto mu ostadose na crvenom kiosku 98' godine.

😂

 

Kad kazem 'ima', mislim na to da ce nekad da sutne ako ostane sam. A procenti su stvarno katastrofalni.

 

Svakako bi bio pojacanje u rangu Dejvisa, da kazem nerealno i da ce ga pre Makabi zadrzati.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dragon said:

Mislim da se ove godine pita i trener inace bi Teo i Jovic vec bili promovisani. Cini mi se da letimo bas visoko, moze se sklopiti sasvim dobra ekipa i bez igraca od 2,5-3 meleona. Sada nismo zadovoljni ni sa igracima koji su bili vlazni snovi do pre godinu dana, ali komsije su digle standard i ljudi gledaju preko plota. Recimo:

1. Sabaz/Pengos, neki Lee tip, Topic

1/2 Maodo Lo

2. Nedovic/ Dorrsy(Walden)

3. Ponitka, Dobric

3/4 Deda

4. Petrusev, Williams(Micky)

5. Piotres, Bolomboy, Mitar

 

odokativno ovo je ekipa od oko 10 milion +/- 1 milion, a verujem da 80% ljudi ne bi jilo zadovoljno ove godine sa ovako necim.

Briši ovo, nije više igrač Zvezde.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ja koliko vidim baš je skromna ponuda na tržištu na pozicijama 3 i 4. Varam li se?

A trziste sa centrima se oporavilo znaci?

 

Inace, nama su uvek sve pozicije u timu tesko popunjive onim sto se moze pronaci na zemaljskoj kugli. Ili preskupo, ili lose, ili lose za ponudjenu cenu i tako u krug...

1 minute ago, John Terry said:

Alex Poytress je toliko dobro pojačanje po meni da sam ja siguran da od toga nema ništa. Prosto bi mi bilo neverovatno da dovedemo takvog igrača. Nisam pratio u zadnje vreme pa mogu samo da pretpostavim da je imao neku tešku povredu. Jer mi ovakve igrače zdrave nikad ne bismo pratili.

Imao prelom sake, ako sam dobro ispratio sta se ovde pisalo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dragon said:

Cek polako, on je ovde najsigurniji potpis 🙄

Preteruje se sa sprdnjom na račun tzv domaće osnove, bar za moj ukus. Što se tiče Dobrića on je od četvorke koja uključuje još Luku, Dedu i Lazića možda i najupotrebljiviji.

Žaliće se za Dobrićem ubrzo, a kad ode i kad se pogleda kako je igrao, koliko je davao i na kraju ukupan učinak svakom objektivan će moći samo da skine kapu.

 

Njemu želim zdravlje jer kad je zdrav onda je u treningu onda radi i šut jer on mora da bude "upucan" , da iskoristimo ovaj izraz iz streljaštva, da bi pogađao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...