Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Velika je sramota što su L. Ilić, Banjac i Ratkov propušteni tek tako prošle sezone i što nisu dovedeni. Ako ove godine dozvolimo da propustimo M. Lukovića i/ili Sremčevića i malog Veličkovića iz Mladosti treba da se otera bagra iz kluba. 
Tvorza ne može da plati više od 1.5 mln za domaćeg igrača, to je večna logika našeg skautinga.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cromodora said:

Tvorza ne može da plati više od 1.5 mln za domaćeg igrača, to je večna logika našeg skautinga.

Sent from my A063 using Tapatalk
 

Mnogo je bilo 4m za Ratkova momka od 20god ali nije mnogo za Šerifa 4m koji ima 28god. A o kvalitetima Ratkova naspram Šerifa je bezobrazno i govoriti. Evo iznervirao sam se samo dok sam pisao ovo. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je bilo 4m za Ratkova momka od 20god ali nije mnogo za Šerifa 4m koji ima 28god. A o kvalitetima Ratkova naspram Šerifa je bezobrazno i govoriti. Evo iznervirao sam se samo dok sam pisao ovo. 
Ja svaki put kad vidim Šerifa na terenu se isto toga setim, strašno da boli realno. Ja sam čak negde naleteo na neki intervju sa Ratkovim, retko obrazovan dečko za jednog fudbalera, igra čovek šah a ne PlayStation :)

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije uvek samo pitanje obeštećenja. TSC je koliko mi se čini i odbio veće ponude jer je Ratkov hteo u Salcburg. Banjac je irelevantan u Rusiji. Ne verujem da je preterano teško da se dovede, pitanje jel nam treba jer imamo talente sa mnogo većim potencijalom u timu. Ilić je svakako interesantan kandidat za zamenika Ivanica. Ukoliko on odlazi, treba osigurati dolazak bez obeštećenja sledećeg leta. 

Link to comment
Share on other sites

Nije uvek samo pitanje obeštećenja. TSC je koliko mi se čini i odbio veće ponude jer je Ratkov hteo u Salcburg. Banjac je irelevantan u Rusiji. Ne verujem da je preterano teško da se dovede, pitanje jel nam treba jer imamo talente sa mnogo većim potencijalom u timu. Ilić je svakako interesantan kandidat za zamenika Ivanica. Ukoliko on odlazi, treba osigurati dolazak bez obeštećenja sledećeg leta. 
Odbijena je ponuda iz Amerike.
Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2023 at 5:05 PM, Nele said:

Znaci izgleda je istina da je Bahar protiv prodaje Mijatovica

Znaci sledeci fazon: Neuspesi u ligi sampiona Terza be like imas podrsku Barace!Neuspesi u JSL isto imas podrsku Barace! Protivljenju i rusenju kombinacija i talova e to je crvena linija Barace letis iz kluba!!!!

Edited by Don Dusko
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ratkov je bio slobodan prvo za 1 milion evra, onda za 2 miliona(Terzic rekao), pa za 4mil..

 

Posle je imao vece ponude od Salzburga(vise od 5mil)od Zenita, Brentforda i nekih Mls ekipa... 

 

Nista bolje od Ndiaye ne zasluzujemo... 

 

Banjac prva sezona oldicna u Krasnodar, ova polusezona kod Ivica imao je jako malu minutazu(ekipa je prva na tabeli, ali brane se cak i protiv slabijih ekipa) 

 

Legao bi nam samo tako, ne bi bio skup.... Bolje proveren igrac, nego neki tamo iz druge ili trece francuske lige... 

2 minutes ago, Mendez said:

Kolarov kao pomoćnik.

 

Onaj sto gleda utakmice KK Partizana u Areni

Edited by vlaDixXx
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2023 at 11:54 PM, Čočo said:

Pa do danas. Očekivao sam da dobijemo danas i da nastavimo da dobijamo do kraja osim derbija gde sam ostavio prostor i za nerešeno. Sad mora derbi da se dobije pa da se na pauzu ode sa 3 zaostatka. Treba uzeti u obzir i Paetizanov raspored u narednih 10 utakmica. Ni malo lak. Biće sigurno kiksa. 

Ovo je moj odgovor kolegi kad sam rekao da će do derbija da se spusti razlika. Kao što sam i očekivao ne može ovakav Partizan da završi polusezonu sa jednom nerešenom. Očekivao sam kiks od Novog Pazara i Čuke ali dobro može i Niš. Ajmo sad u derbiju da završimo priču. I pamet u glavu sami smo sebi zakomplikovali sve ovo. Osvajamo titulu! 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Dobro,svi smo očekivali da komšije počnu da kiksaju ...

Jednostavno nemaju tim koji može da pruža dobre partije u kontinuitetu ... Samo im svaka čast za onog Pakistanca gde su ga izbunarili, za naše uslove više nego dobar igrač ...

Što se tiče promene trenera, naravno da sam protiv, ne toliko zbog Bahara koliko zbog ovog eksperimentisanja koje se kod nasobično završi katastrofom ...

Kolarov wtf:krstipd4:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...