Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Konačno se setio da izbaci Rodića iz startne. Spajic mora da igra redovno jer je on dokazan igrač a posle takve povrede ne može da se vrati u formu ako igra utakmicu svakih mesec dana. Samo mi nije jasno jasno sto konstantno ignorise Sljivica kad već Nedeljković i Mijatović sad redovno igraju. Sastav je inace čudan. Mitrovic nece da glumi krilnog beka nego cistog beka. Rekao bih da je nova taktika Baraka da isproba romb kao formaciju. Valjda će biti dovoljno protiv Radnika ali očekujem opet mučenje. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Zasto je Milunovic odstranjen iz ekipe ? Zasto ga nema u 11 ,ili pak Degeneka,  a forsira se Djiga ? 
Zasto mu se daje tolika sansa kad vidimo da momak nema kvalitet... Degenek i Milunovic su barem iskusni  , Degenek je uvek bio dobar stoper.

Milunovića sam pre nekoliko dana video sa kragnom oko vrata. Ne može glavu da pomeri. 

Veliki napredak će biti da za početak ne primimo gol. A ako damo 4+ onda znamo da je reakcija uspela. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čočo said:

Milunovića sam pre nekoliko dana video sa kragnom oko vrata. Ne može glavu da pomeri. 

Veliki napredak će biti da za početak ne primimo gol. A ako damo 4+ onda znamo da je reakcija uspela. 

znaci povreda neka je u pitanju? steta, bas steta. Milun je bio vazan sraf u nasoj odbrani svih ovih godina..Mnogo ljudi ovde se ne seca koliko je Milunovic koristan u skoku .

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovo poruka od Delija:

Quote

"Pišemo ovo da biste svi vi koji ne znate gde ste došli i šta je za nas Crvena zvezda shvatili. Zbog grba koji danas nosite na dresu ljudi su gubili živote, ostavili svoju mladost na tribinama, kako na našem tako i na raznim drugim stadionima. Takođe, vi koji ste tu godinama morali bi da se setite svega iz prošlosti. Zbog ovih i gore navedenih razloga, krajnje je vreme da shvatite koju težinu ima dres koji nosite i da nije dovoljno da samo kažete da ste se trudili. Klub za koji igrate ima dušu. Nije to neki lažni Mančester Siti, koji misli da parama može sve da kupi ili tamo neki veštački Lajpcig. Ovo je Zvezda! Zvezda je život! Zato danas pokušajte od početka, shvatite da ste deo velike priče, tradicije, da želimo da vas za 10 godina pamtimo kao majstore fudbala koji su podigli naš klub na još veći nivo. Izađite danas na teren i budite deo nas, verujte nam, svideće vam se. Kad svi sumnjaju u tebe, ti izađi i pokaži im da greše!", stoji u poruci navijača Crvene zvezde.

:puke:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Vidi ovo poruka od Delija:

:puke:

Jedino za pohvalu im je pravopis. Vjerujem da ni DD ne bi nasao gresku 🙄

 

Moraju da shvate i da "tribina" sluzi u zluzbi drzave kako kome zatreba. Da shvate da se iz osnovne skole direktno ide na "tribinu". 

Da shvate da danas nije lako prodavati na tribini sve i svasta.....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

Možda 4-4-2 romb sa Kangom kao deep lying plejmejkerom i Krasoom kao ofanzivnim veznim? Ovako na papiru mi najviše liči na to.

Pa moze i 4-3-3 Mijat levo i Kraso desno mada ko zna sa Barakom.

Ja vec duze vreme hocu da vidim 4-3-3 da mu na levoj bude Bukari u sredini Serif/Olajinka i desno Kraso. Problem je sto Kraso nije krilo ali pogotovo sa Nedeljkovicem imace prostor po toj strani i za kreaciju a i da ih ugrozava sutem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedna od kombinacija koju još nije stigao da isproba.  Zbog njegovih raznih kombinacija i igre svako sa svakim, mi nemamo definisan tim, i lutamo celu jesen.

Vracen je ponovo Mitrovic, posto ga očigledno spremaju za utorak i Lajpcig. On je jedan od igrača koji ce uvek igrati ma kakvu formu da ima.

Kangva i Kanga u paru? U Utorak nema trika da igraju pored Hvana, i Stamenica. 

 

Ovde da je neko srecno vreme bi igrao najjaci tim, koji bi pregazio protivnika i gde bi gledali da ubacimo nekog mladog negde od 65 minuta . Ovaj meč bi bio doslovno zagrevanje za Lajpcig. Tempo nase lige je takav da su jaci treninzi lige 5, nego sto se igra ovde.

Ali vadimo iz rukava Spajića koji je zadnji meč igrao na Banovom brdu,  i posle one blamaze od igre doticnog,sklonjen, i sada ponovo ubacen. Verovatno da ponovo dokaze da je sa pravom skrajnut.

To sto sada nema Rodica, je zato sto je doticni na postedi i odmoru. Ko zaboga jos igra sreda-subota. Eto njega vec u utorak.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Sada ce svaka ekipa protiv nas da igra totalni bunker.. A sa drugima otvoreno .

Koliko su odvratne ove bunkeraske ekipe 

Ovakve ekipe treba nakantati uvek sa 7 komada.

Ovo se razbija sa krilnim igračima, koji ce razvuci linije odbrane, traziti loptu u prostor iznedju linija odbrane, i igrati 1 vs 1...ali mi smo krenuli sa dva napadača,  na onako gustu odbranu. Krila nemamo. Levo Mitrovic igra i beka i krilo, desno niko ne igra, nego se ubacuje Nedeljkovic.

Mora vise da se trči, da se otvara prostor saigraču sa loptom koji bi isto trebalo da prosledi. 

Kod nas i dalje pravilo, dodam loptu saigraču, i time sam sve zavrsio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...