Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

On 1/4/2024 at 7:47 PM, mare80 said:

Gobelja i u mučenoj Kifisiji nekako uspeva da bude najgori igrač na terenu,a verujte mi konkurencija je žestoka ....

Pravo je vreme za povratak "vojnika" ... :s_d:

Šta je Kifisija?

Link to comment
Share on other sites

Kipar je ovogodišnja destinacija za pripreme..Turska je otpala zbog bezbednosti.

Zakazane su četiri prijateljske.

Mladost Lučani,Spartak Subotica,tamošnji neimenovani drugoligaš i pretposlednja ekipa iz prve Madjarske.

Užas živi,kakav kvalitet ekipa.

Nije mi jasno kako se ne ode u neku Španiju,nego mora i ovde se nešto muljati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo za poređenje - Maribor, koji ima najlošiju sezonu u poslednjih pa sigurno 20 godina... ide u Tursku, znači u opasnosti je 🙂A igraju tamo prijateljske sa Lechom, Trenčinom, Šahtarom, Rakowom (POL) i Tuzlom City.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Piksi said:

Samo za poređenje - Maribor, koji ima najlošiju sezonu u poslednjih pa sigurno 20 godina... ide u Tursku, znači u opasnosti je 🙂A igraju tamo prijateljske sa Lechom, Trenčinom, Šahtarom, Rakowom (POL) i Tuzlom City.

 

Pa to je kao savet države,a normalno da moramo poslušati.

TSC ide u Španiju,igraju protiv Aik-a,Hamarbija i Sijetla (MLS) i još jednog protivnika.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav je tačan sporazum država potpisala sa Kiprom ali u svakom slučaju država savetuje da Partizan i Zvezda odrade tamo pripreme, a reprezentacija da igra prijateljski meč tamo. 
Maksimovic i Milosavljević će biti uz prvi tim za pripreme, dok će Radojevic biti tu zbog nedostatka levih bekova. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Milko Miller said:

Ne znam kakav je tačan sporazum država potpisala sa Kiprom ali u svakom slučaju država savetuje da Partizan i Zvezda odrade tamo pripreme, a reprezentacija da igra prijateljski meč tamo. 
Maksimovic i Milosavljević će biti uz prvi tim za pripreme, dok će Radojevic biti tu zbog nedostatka levih bekova. 

 

 

Uvaljujemo Kipranima neke samohodne haubice pa da ispoštujemo njihov ugostiteljski sektor .. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Rodić: "Sa Baharom nisam pričao od Zlatibora, potcenio je našu ligu"

 

Zvedin levi bek nezadovoljan :Hail:

 

Dotakao se i penala koji je napravio protiv Partizana.

"Pogledao sam onu situaciju sa penalom mnogo puta posle utakmice. Želeo sam najbolje, a ispalo je najgore. Moja ideja je bila da idem na loptu i da je ili uzmem ili izbijem. I kad sam tek udario, nisam bio siguran jesam li zakačio loptu ili čoveka. Tačnije, bio sam ubeđen da sam loptu. Međutim, sudija mi je odmah rekao da sam udario igrača i da je penal. Postao sam svestan šta sam uradio, nisam se nešto ni bunio. Žao mi je, ne bi smelo da mi se dešava u ovim igračkim godinama, ali to je jedan trenutak nepažnje, pad koncentracije i gotovo, nema nazad", zaključio je Rodić.

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Kipar je ovogodišnja destinacija za pripreme..Turska je otpala zbog bezbednosti.

Zakazane su četiri prijateljske.

Mladost Lučani,Spartak Subotica,tamošnji neimenovani drugoligaš i pretposlednja ekipa iz prve Madjarske.

Užas živi,kakav kvalitet ekipa.

Nije mi jasno kako se ne ode u neku Španiju,nego mora i ovde se nešto muljati.

Da je pameti da mi od priprema zaradimo, a ne da nam to bude trosak.

Zimi da se ide u SAD tj u Čikago, gde je naša dijaspora i gde bi bili puni stadioni na pripremnim utakmicama, tako i leti da se ide u Švajcarsku ili Austriju.

 

Tako barem rade svi veliki evropski klubovi, sa jakom bazom navijaca u inostranstvu ( sto je kod nas dijaspora)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je pameti da mi od priprema zaradimo, a ne da nam to bude trosak.
Zimi da se ide u SAD tj u Čikago, gde je naša dijaspora i gde bi bili puni stadioni na pripremnim utakmicama, tako i leti da se ide u Švajcarsku ili Austriju.
 
Tako barem rade svi veliki evropski klubovi, sa jakom bazom navijaca u inostranstvu ( sto je kod nas dijaspora)
Sva sreća pa je u Chicago u ovo doba godine toplo :)

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milan-rodic-sa-baharom-nisam-pricao-od-zlatibora-on-je-covek-bez-emocija/471125
 

Милан Родић је људско и мафијашко смеће и уће у историју као неко ко је продао дерби!

Другари срећно Бадње вече!

п.с. само због овог тренутка нећу написати шта све мислим о том ђубрету који још у овом окружењу добија и медијски  простор:krstipd4:

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mare80 said:

Ne znam koliko je ova vest istinita ali znajući ko nam sedi u upravi kluba čini mi se da ćemo ubrzo opet da kačimo 2344 na dresove ...

 

https://www.maxbetsport.rs/barak-bahar-zvezdan-terzic-crvena-zvezda-491837/#

 

Uglavnom, srećni praznici svima i da ovima što pre vidimo ledja ....

Pa Terzic je sam rekao da ce Barak i dalje da primi redovno svoju platu sve dok ne nadje novi angazman gde bi prvo ovde morao da raskine svoj ugovor. On svakako ne moze da trazi ceo iznos trogodisnjeg ugovora sada vec.

Link to comment
Share on other sites

Odnos Vladana prema klincima će biti lakmus papir novog mandata. Nadam se da je svestan da ovo nije 2017-a i da ne postoji copy-paste varijanta koja će šljakati identično i sada. Ovom timu ne treba neki apsolutni remont nego samo dodatno zatezanje, podela uloga uz još veća ovlašćenja Hvangu, Kosti i Bekamu. 

 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Molina23 said:

Odnos Vladana prema klincima će biti lakmus papir novog mandata. Nadam se da je svestan da ovo nije 2017-a i da ne postoji copy-paste varijanta koja će šljakati identično i sada. Ovaj tim ne treba neki apsolutni remont nego samo dodatno zatezanje, podela uloga uz još veća ovlašćenja Hvangu, Kosti i Bekamu. 

 

Mislim da je Milojevic na promociji rekao da ne treba pričati mnogo o prvom mandatu i da je sad druga situacija u klubu. Tako da se stvarno nadam da nećemo videti povratak Pavkova, Zuleta, Bakule itd. i da igrači poput Kange i Rodića nece imati znacajnu ulogu u timu. 
Sto se klinaca tiče u odbrani Miloja mora da se kaže da su nam tada omladinci bili na slabom nivou. Radonjić nam je bio najveći transfer, a trener je tad bio Milojevic. Braću Ilic su prodali na leto kad je Miloje preuzeo. Joveljica i Terzića je mogao nešto više da forsira ali nisu sad ni oni neku karijeru napravili. O ostalim omladincima i da ne pricam, njih tek nema nigde na poluozbiljnoj fudbalskoj mapi. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Molina23 said:

Odnos Vladana prema klincima će biti lakmus papir novog mandata. Nadam se da je svestan da ovo nije 2017-a i da ne postoji copy-paste varijanta koja će šljakati identično i sada. Ovom timu ne treba neki apsolutni remont nego samo dodatno zatezanje, podela uloga uz još veća ovlašćenja Hvangu, Kosti i Bekamu. 

 

Ko je Bekam?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...