Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Treba ispred stadiona staviti neki displej koji će da računa koliko smo na dnevnom nivou bacili para kroz prozor na Falca i slične projekte. Ja i dalje sebi ne mogu da dodjem da taj dečko ima 800k, naravno ako je tačno, mada ne vidim razloga da nije tačno.

Sent from my A063 using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li na kraju dolazi ovaj Vagner ali gledam čovek izvodi kornere sa obe strane i sve prekide, ima brutalan centaršut, doduše fizikalije i odbrana su mi dosta upitne pogotovo prvo jer dolazi iz MLS-a, a i možda zato što izgleda kao Stanislas Vavrinka pa mi ne uliva poverenje 
I sa takvim predispozicijama već je avion za rodu prevaru.

Sent from my A063 using Tapatalk

BIVŠI KAPITEN ZVEZDE U ŽIŽI
Navijači mole Borjana da se vrati! Hoće li Milojević da ih posluša? .... Maxbet
 
Poćinje polako da se sprema teren za povratak gardista ....
Ako se vrati taj geak nazad u zvezdu ja objavljujem povlačenje i sa foruma i svega vezanog za zvezdu.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cromodora said:

Ako se vrati taj geak nazad u zvezdu ja objavljujem povlačenje i sa foruma i svega vezanog za zvezdu.

Ja moram da regujem na neke stvari. Sve je legitimno i svako može da odlučuje šta će da radi u životu (ili ne), ali, ovaj forum nema nikakve veze sa Terzom 😁.

Nemojte ljudi da se odjavljujete sa foruma zbog Terze, ovde smo da razmenjujemo mišljenja i razgovaramo, malo toga mi možemo da promenimo, ali treba da pričamo i diskutujemo, pošto ako i to nestane onda stvarno će biti sve besmisleno i što se tiče fudbala i što se tiče politike i što se tiče bilo čega drugoga.

Tako da - Ostajte ovde 😁.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno večita enigma Borjan da li je tu obračun između njega i Terzića ili šta se dešava, lik je hteo navodno više puta da ide a Terzić mu nije dao, kada je konačno otišao kuka da se vrati. Navodno ga nije novi trener hteo ta priča mi ne pije vodu. Ako se pokačio sa Terzićem onda mi je sigurica da se neće ni sada vratiti a ako se vrati onda mi tek neće biti jasno šta se dešava koja je šizofrenija u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

Mi planski svakako ne prodajemo, niti smo ikada prodavali, niti ćemo prodavati igrače !!

Prodajemo onog za koga stigne iole pristojna ponuda. 

Tako da ako neko ponudi 4-5 miliona za Mijatovića, Nedeljkovića, Ivanića, Bukarija, Krasoa odoše oni kao ništa...

Plana nema. Bitno je samo da se uzme živa lova u trenutku

Edited by The_Big_S
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The_Big_S said:

Mi planski svakako ne prodajemo, niti smo ikada prodavali, niti ćemo prodavati igrače !!

Prodajemo onog za koga stigne iole pristojna ponuda. 

Tako da ako neko ponudi 4-5 miliona za Mijatovića, Nedeljkovića, Ivanića, Bukarija, Krasoa odoše oni kao ništa...

Plana nema. Bitno je samo da se uzme živa lova u trenutku

 

Наравно. Битно је да се уграде лопови док су ту. Ко ће чекати кад се улаже у грађевину. Исто је и код куповине, што је некад свињоглави Стефановић или како су му тепали на покојном РСБ харизматични Буцко говорио: "платиће неко"...

Link to comment
Share on other sites

Ja moram da regujem na neke stvari. Sve je legitimno i svako može da odlučuje šta će da radi u životu (ili ne), ali, ovaj forum nema nikakve veze sa Terzom [emoji16].
Nemojte ljudi da se odjavljujete sa foruma zbog Terze, ovde smo da razmenjujemo mišljenja i razgovaramo, malo toga mi možemo da promenimo, ali treba da pričamo i diskutujemo, pošto ako i to nestane onda stvarno će biti sve besmisleno i što se tiče fudbala i što se tiče politike i što se tiče bilo čega drugoga.
Tako da - Ostajte ovde [emoji16].
@Don Juan kapiram ja šta imaš u vidu, ali mene oni toliko počinju da nerviraju da čak i moj dolazak na forum koji volim me podseti na na sve te kreature koji se svojski trude da nam ogade klub.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Don Juan said:

Ja moram da regujem na neke stvari. Sve je legitimno i svako može da odlučuje šta će da radi u životu (ili ne), ali, ovaj forum nema nikakve veze sa Terzom 😁.

Nemojte ljudi da se odjavljujete sa foruma zbog Terze, ovde smo da razmenjujemo mišljenja i razgovaramo, malo toga mi možemo da promenimo, ali treba da pričamo i diskutujemo, pošto ako i to nestane onda stvarno će biti sve besmisleno i što se tiče fudbala i što se tiče politike i što se tiče bilo čega drugoga.

Tako da - Ostajte ovde 😁.

 

Dok vas ne banujem ( ili kolege sa politike) :classic_biggrin: 

 

Bas sam skeptičan po pitanju igrackog kadra i onoga sto nas ceka u prelaznom roku.

 

Ako smo kod Bahara i imali nekakve indicije ( ili su to vecinom bile nase lepe želje) u kom pravcu se ide po pitanju igrackog kadra i igre, sa Milojem ( I naravno Terzom koji se za sve pita) i ogromnim minusom u kasi , poprilicnom sam skeptičan po pitanju igraca koji ostaju,  i onoga sto nas ceka u prelaznom roku ( I naravno dovodjenjem nove ture drvne gradje zarad procenta ).

 

Odlazak Bahara. Debelo sam razočaran,  kako njegovim odlaskom,  ali jos vise onim sto je pokazao za vreme provedeno na klupi. 

Onako laički:

Odlazak- Na prvi ozbiljan pokusaj da napravimo nekakav kontinuitet, planski gradimo tim, procistimo igracki kadar od ispodprosecnih LingLong igraca, planski prodajemo i dovodimo zamene (koje iole mogu da isprate zahteve modernog fudbala)... itd, mi vec nakon nepunih 6 meseci teramo trenera ciji je to zadatak bio. Naravno, zna se ko ima najvecu odgovornost i ko je treba prvi da leti, ali deo (ako je uopste I ima) odgovornosti snosimo I navijaci.

Tim ne mozes da "stvoriš" za 6 meseci, tesko da mozes da uigras igrace da igraju neku prepoznatljivu igru, ali..  U jednom prelaznom roku ne mozes da promenis/dovedes igrace koji zelis da bi funkcionisao sistem koji si zamislio, i jedan deo mene zali jer Barak nije ostao da vidimo njegove sledece potezeu zimskom prelaznom roku.

 

Barak- dolazimo do onog cuvenog ali. Jbg, nazalost nikada necemo saznati, ali sam ubeđen da se u nasoj igri na prolece ne bi nista promenilo. Pisali ste/smo o vecini stvari.

Prvi, osnovni i najveci problem je preglomazan igrački kadar, gde Bahar nije uspeo iskristalise startnih 11, odnosno nekih 15 igrača+golman koje bi rotirao u zavisnosti od povreda, kartona, protivnika.

Zbog ceste promene startnih 11, mesta i pozicije u timu, mislim da niti jedan igrac nije dostigao punu formu i napredovao u protekloj polusezoni( osim Mijatovića i delimicno Nedeljkovića), čak naprotiv.

Sklanjanje Viga,Degeneka, delimicno i Krasoa, prodaja Azarova... ako su njegove ideje, videlo smo koliko  nam je takav tip igrača nedostajao ( osim ajde Degeneka) u pojedinim susretima. Ako je samo aminovao Terzine naredbe, jos gore.

Loša priprema utakmica, jos gore vodjenje istih (posebna priča su izmene i moment vrsenja istih )... kao da nismo vršili pripreme i analizirali slabosti LingLong protivnika, nismo menjali nacin na koji napadamo bunker i kada gubimo.Stihijski, bez uigrane akcije, bez plana B. O izmenama i šta su one donele, da i ne pišem.

  To se najbolje videlo na utakmici protiv Prtzn-a. Duljaja, koji je znanja random srpskoligaskog trenera, koga je nadmudrio dobar broj trenera u LL-u, ali su gubili sto zbog nekvaliteta svojih igraca, sto zbog nedostatka kondicije/koncetracije u zavrsnicama utakmice( I jos nekih razloga 😛 )...  je uspeo da ocita lekciju Baharu i iskoristi sve nase nedostatke,  dok to nismo videli na suprotnoj strani. O startnih 11, drzanju na terenu mrtvog dvojca Katai/Rodic 100 minuta na terenu, izmenama i pozicijama na kojima su igrali igraci nakon izmena... No comment.

 

Ovo je samo deo, mali deo, zbog cega sam razočaran u BB, iako sam nakon priprema mislio sto I vecina ovde, da smo dobili trenera na duzi vremenski period i da ce mo kanacno igrati moderan, brz, napadački fudbal.

 

Da se razumemo, zna se ko je najveci problem,  gde je i sta srž problema,  I da bez odlaska Terze&co nema napretka kluba, na svim nivoima, vec samo dublja finansijska dubioza.

 

Unapred se izvinjavam na pravopisnim i gramatickim greskama :classic_biggrin: uspeo sam da nabacam par reda 😁

 

Edited by Fat Zadd
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Fat Zadd said:

 

 

  To se najbolje videlo na utakmici protiv Prtzn-a. Duljaja, koji je znanja random srpskoligaskog trenera, koga je nadmudrio dobar broj trenera u LL-u, ali su gubili sto zbog nekvaliteta svojih igraca, sto zbog nedostatka kondicije/koncetracije u zavrsnicama utakmice( I jos nekih razloga 😛 )...  je uspeo da ocita lekciju Baharu i iskoristi sve nase nedostatke,  dok to nismo videli na suprotnoj strani.

 

 

Уз све проблеме са одбраном и прекидима које је имао Бахар као тренер, глупо је рећи да је Дуљај очитао лекцију Бахару. Лекцију му је очитао смрад који се одазива на Милан Родић. Прво беспотребним пеналом а потом и неизлажењем из офсајда иако је командант одбране 2м испред њега.

Иначе 8 дербија прије последњег нисмо добили на ЈНА и сваки меч је био исти. Дефанзивни блок и чекалица и једни и други, одвратно било за гледати, годинама најружнији дерби у Европи а тако извикан. Ја сам сигуран да би се доста тога оправило код странца Бахара уз праву а не лажну подршку управе, али сада је све историја. Моја срећа што сам свједочио оној најсјајнијој историји, од овог сада свакако треба направити отклон...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Bax said:

Mislim da je za Lucica MLS idealna liga. Njegov stil fudbala ne može da funkcioniše u ozbiljnoj ligi.
@fradler I ja sam mislio steta sto nije dobio otkaz nedelju dana ranije. Ali ne znam jel bi uopšte i prihvatio posao. Mislim da je već par puta odbio Terzu jer neće u srpski fudbal. 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Znalo se i očekivalo da ako Bahara ode da će doći neki domaći specijalac za titulu. Zato sam posebno razočaran ovo polu-sezonom.

 

Ali ako iko zaslužuje drugu šansu od naših bivših trenera to je Miloje. Nadam se da neće igru i tim vratiti nekoliko godina unazad. Dobrodošao kući Vladane.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je za Lucica MLS idealna liga. Njegov stil fudbala ne može da funkcioniše u ozbiljnoj ligi.
[mention=1720]fradler[/mention] I ja sam mislio steta sto nije dobio otkaz nedelju dana ranije. Ali ne znam jel bi uopšte i prihvatio posao. Mislim da je već par puta odbio Terzu jer neće u srpski fudbal. 
Nek pojačaju jednim kolor televizorom i vozi.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

In other news, Vladan vidi Kataija kao lidera ekipe, insistira na povratku Gobeljica i dovodjenju Luke Ilica, a Gaj Sarfati na promociji u Netanji izjavio da "ne zeli da prica o svemu i svacemu sto se desavalo u Beogradu" i da posle svega sto je doziveo mnogo vise ceni izraelski fudbal.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, fradler said:

In other news, Vladan vidi Kataija kao lidera ekipe, insistira na povratku Gobeljica i dovodjenju Luke Ilica, a Gaj Sarfati na promociji u Netanji izjavio da "ne zeli da prica o svemu i svacemu sto se desavalo u Beogradu" i da posle svega sto je doziveo mnogo vise ceni izraelski fudbal.

Gde pise to za Gobeljica?

Link to comment
Share on other sites

Sa drugog foruma, od prilicno dobro upucenog lika... Naravno, nije lud da skloni Kostu zarad Gobeljarda, ali navodno vidi ovog kao bitnu figuru u svlacionici :classic_rolleyes:

 

Inace, novi clanovi strucnog staba su Nikola Mikic i Zoran Rendulic :s_w:

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Milko Miller said:

Mislim da je za Lucica MLS idealna liga.

Njegov stil fudbala ne može da funkcioniše u ozbiljnoj ligi.

 

osladilo im se sa Petrovicem,

zaradili 15x vise za samo godinu dana

(ni on "nije" imao kvalitet za nas,

doduse nije se o njemu ni razmisljalo) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...