Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Quote

 

Ако ништа од других још увијек добијамо овакве комплименте.
Још да су ови што воде клуб тога заиста свјесни, не би Копенхагени тако напредовали у односу на нас. Узгред није им исти ни тренер, ни један играч из 11. Приступ фудбалу још фудбалскији.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo one godine do samog kraja imali sansu da idemo dalje i budemo treci. I to u konkurenciji onakvih psž, liverpula i napolija.

A juce smo ispali od moldavaca i kiprana, danas kolo pre kraja smo fenjerasi bez sanse. Šta ce biti sutra. Sezona kupanja opet?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas neka igraju za svoju i dušu navijača. Danas neka igraju za prestiž. Ako pobede to će se pamtiti više nego to da nismo prošli dalje. Danas je odlična prilika za bust samopouzdanja pred derbi. A uvek je lepo pobediti najbolji tim u Evropi. Neka ceo svet ovih dana čuje i priča da je pao još jedan evropski prvak na našoj Marakani. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Mi smo one godine do samog kraja imali sansu da idemo dalje i budemo treci. I to u konkurenciji onakvih psž, liverpula i napolija.

A juce smo ispali od moldavaca i kiprana, danas kolo pre kraja smo fenjerasi bez sanse. Šta ce biti sutra. Sezona kupanja opet?

 

Како будемо радили тако ће нам и бити. Копенхаген је исто имао тај избор, зато су и напредовали а ми не. Сигурно ових неколико година нису доводили шкарт и муљали.

Данас одиграти као да нам треба о главу па шта буде, играмо против европског првака и једног од најбољих тимова свијета. Ту се види менталитет за даље.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Trebamo da idemo da budemo kao Kopenhagen a ne "srpski bajern" to mislim da je svima jasno

 

Треба да будемо као било који нормалан клуб. Који имају планове и циљеве са људима које их спроводе. И без сјецикеса који доводе комбинације и исисавају приходе који од Европе нису били никада већи у историји.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj Kopenhagen ove godine manje potrosio, vise zaradio para od nas. 
 

Imaju 5 igraca iz omladinske skole u prvih 11.


Trener mlad, 35 godina isto produkt kluba. Mi se brinemo da nece uvredjene vedete da buse Nedjica zbog godina. Ima malo i do naseg seljackog mentaliteta 🙂

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, CuaTheTime said:

I mi smo imali mladog trenera prosle godine, ali pojedinim navijacima nije valjao 😄

Koji je pecat u igri bio perspektivnog Miloja da li je za godinu dana nesto pokazao osim one cuvene izjave ? 
Mi smo samo imali srecu da je Partizan i od ove bednoce bio bedniji 5x na terenu smo izgledali kao najgenericniji tim ikada bukvalno kao kad u fifi pustis  komp da igra bez ikakve ideje, zavisili smo samo od inspiracije Kataija koji se jos uvek mrdao, Ivanica i Silje Pesica.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nikad mi necemo porasti kao klub ako prodajemo najveće talente za siću... IMT trazi za onog Lukovica 6 miliona, a mi hoćemo da prodamo Mijata za 5, zločin. Nije sto je nas razlika u kvalitetu je ogromna. Jbt, prodas najvećeg bisera da bi pokrio Mitinu gresku zvanu Šerif. Niko iz Uprave ne odgovara, teraj dalje do nekog novog Serif. Mogu slobodno za sebe da kazem da sam lud kad jos pratim Zvezdu sa ovim lopovima iz Uprave. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milos Milojevic, sa prosecnom ekipom, je prvi na tabeli UAE(u arapskim zemljama ima ozbiljnih trenera sa ozb budzetima), bio je vec nekoliko puta trener meseca

2x puta je dobio Marka Nikolica

 

Za Lukovica IMT trazi 6mil, Sremcevica Lucani 3mil

Mi nudimo(pazite sad 1m i procente),

pa gde su te silne pare od Lš

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alija Sirotanović said:

Nikad mi necemo porasti kao klub ako prodajemo najveće talente za siću... IMT trazi za onog Lukovica 6 miliona, a mi hoćemo da prodamo Mijata za 5, zločin. Nije sto je nas razlika u kvalitetu je ogromna. Jbt, prodas najvećeg bisera da bi pokrio Mitinu gresku zvanu Šerif. Niko iz Uprave ne odgovara, teraj dalje do nekog novog Serif. Mogu slobodno za sebe da kazem da sam lud kad jos pratim Zvezdu sa ovim lopovima iz Uprave. 

Letos su bili na trzistu i kopali igrace do 5 miliona i najbolje sto su iskopali je Serif 😂

Cudi me kako Fejnord nije za njega pitao, bas ce veliki kriminal da bude ukoliko se proda za ovu smesnu cifru, najtuznije od svega sto mi navijaci vidimo a nista ne mozemo da uradimo da sprecimo ovaj lopovluk…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Letos su bili na trzistu i kopali igrace do 5 miliona i najbolje sto su iskopali je Serif [emoji23]
Cudi me kako Fejnord nije za njega pitao, bas ce veliki kriminal da bude ukoliko se proda za ovu smesnu cifru, najtuznije od svega sto mi navijaci vidimo a nista ne mozemo da uradimo da sprecimo ovaj lopovluk…
Ne znam zašto ali kad se priča o toj našoj udruženoj kriminalnoj grupi Terza & CO ja se nesto uvek setim ovog videa


Sent from my A063 using Tapatalk

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, John Terry said:

Sad mi nije jasno, zar ne rece neko pre nekoliko dana da je Mijatovic prodat Juventusu vec?

Ja sam napisao. Njegov deda je to rekao pred punom kafanom koju je iz tog razloga i častio. Uskoro ćemo videti da li je istina ili nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...