Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ogromna plata Baraka i celog njegovog  tima na još tri godine verovatno i najveći razlog za nesigurnost sto se sledećih odluka tiče. A i trenutni igrački kadar i pravljenje tima po ukusu Baraka (čitaj bez bekova i ving bekova) automatski i smanjuje izbor trenera koji uspešno mogu da preuzmu direktno ovaj tim. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Puna podrška igračima is stručnom štabu! Nije krivica do njih što ne možemo da pobedimo

Samo jedno vucicu pederu sa severa bi sve promenilo. Ne bi o ovome ni pricali da je dosudjen penal i drugi zuti u prvom. Smesno je koliko su ocigledne neke stvari.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

A sto je taj Vigo odjeban kao stetan?

Mozda zna fudbala. Ne vraca loptu nazad, ne salje balonjerke  i zna da se krece po terenu. Mozda.

1 minute ago, Nele said:

Samo jedno vucicu pederu sa severa bi sve promenilo. Ne bi o ovome ni pricali da je dosudjen penal i drugi zuti u prvom. Smesno je koliko su ocigledne neke stvari.

 

 

Nele daj ne zajebavaj.

Sve ovo ovaj klub zasluzuje. 

Ne zasluzuju apsolutno da se nalaze izgovori za njih.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ne znam. Oteramo Bahara(s punim pravom) i sta sad odjednom ce se neki igraci podmladiti?Imacemo probojnost i bekovi ce poceti da igraju kako treba?

 

Mi imamo koncepcijski problem i normalno je kako godine(tim stari) prolaze da dolazi sve vise do izrazaja. 

 

Bahar se dosada nije pokazao ali ipak mislim da nije sve do njega. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mozda zna fudbala. Ne vraca loptu nazad, ne salje balonjerke  i zna da se krece po terenu. Mozda.

Nele daj ne zajebavaj.

Sve ovo ovaj klub zasluzuje. 

Ne zasluzuju apsolutno da se nalaze izgovori za njih.

Nije izgovor da su ocajni ocajni su ali onakav penal i drugi zuti Zvezdi na Marakani da se ne svira pa cak ni da su mu rekli da pogleda snimak je smejurija. 
 

Opet kazem nisu opravdanja Partizan je zasluzeno prvi ali kad mi nesto smrdi jbg moram da kazem.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

A sto je taj Vigo odjeban kao stetan?

I ja se pitam, jako zahvalan igrac, brz probojan, malo slabiji u odbrani ali se uvek borio,cak je i davao neke golove  prosle sezone. 

Jednostavno u Crvenoj Zvezdi nema strategije, jedan sveopsti haos koji ce cini mi se prerasti u jos veci haos . 

Ekipa je ocajno vodjena od izgubljenog trenera, koji nema pojma gde je dosao i sta radi .

Ukoliko se ne presece jos veceras i dovede novi trener, ja vam garantujem da ce prekoputa otici na nedostiznih 12 bodova razlike.

Edited by MishaZvezda1983
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Evo ja ne znam. Oteramo Bahara(s punim pravom) i sta sad odjednom ce se neki igraci podmladiti?Imacemo probojnost i bekovi ce poceti da igraju kako treba?

 

Mi imamo koncepcijski problem i normalno je kako godine(tim stari) prolaze da dolazi sve vise do izrazaja. 

 

Bahar se dosada nije pokazao ali ipak mislim da nije sve do njega. 

Bahar ako ostaje treba da zakuca Rodica ne za klupu nego za tribine do prelaznog roka a tada ga pokloniti.

 

Ako misli nesto uraditi, mali Stamenic treba da dobro oznoji guzicu cak i da udje sa klupe. Skandal sta decko igra. 

 

Lucicu i Bukariju dati loptu 45 minuta prije utakmice, da se dobro izigraju sa njom, posebno Lucinjo. Eto mozda Rodic da mu tu pomogne pa zalamaju zajedno. 

 

Ili sijeces ili ne sijeces. Stao je batica na pola i nagradjuje skandalozne igre iz meca u mec.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najjace kad Nikolic ima loptu i niko mu ne pridje da l ocekuju ljudi da ce nesto sam da uradi jbm li ga … Samo jos jedan pokazatelj da je Bahar pogubio konce leva strana sa Rodicem i Lucicem nam je najgora u ligi a na desnoj nemamo krilo…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzaba svaka diskusija. Titula je izgubljena, tako da trener komotno moze i da ostane do leta. Nek pokusa da razradi koju god ideju je imao, pa ako proradi super. Ako ne, bolje nek se i on muci s nama nego da sedi kuci s 3 milke u dzepu.

A komsijama titula svakako nece puno znaciti u smislu pravljenja konkurentnog tima za sledecu sezonu. I neka im je, pa je opet nece videti 5-6 godina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Meni je najjace kad Nikolic ima loptu i niko mu ne pridje da l ocekuju ljudi da ce nesto sam da uradi jbm li ga … Samo jos jedan pokazatelj da je Bahar pogubio konce leva strana sa Rodicem i Lucicem nam je najgora u ligi a na desnoj nemamo krilo…

Ni neprijatelju je ne bih pozelio. Brat koji zalama i brat koji ne zna da se krece i centrira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au kakva atmosfera na Marakani na kraju utakmice. Sa severa igrate ko pičke, sa zapada salve zvižduka, ljudi su ispizdeli. Ne sluti da će Bahar da pretekne. A i nema više šta da traži više. Utakmica je spremljena i vođena kriminalno. Da mi sa onako zbijenom njihovom odbranom toliko insistiramo na centaršutevima, zaista mi nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Po meni jedanaest igraca koji bi trebali da igraju 

Glazer,Milunovic,Vigo, Dragovic,Rodic, Hwang,Kangva,Bukari,Kraso,Ndaye, Olayinka(Ivanic) . 

 

Mnogo problema bi rešili več samo sa tim da Kraso igra više. Naš ubedljivo najkreativniji igrač.

 

Takodje, ja bi Olajinku pomerio na levog wingbacka. Nema brzinu ni tehniku da opravda minute u napadu. A trkač je, borac i disciplinovan. Snašao bi se on na levoj strani bez problema, a u trenutnoj konkurenciji tamo bi se verovatno pokazao kao daleko najbolja opcija.

 

2 minutes ago, Don Dusko said:

Evo ja ne znam. Oteramo Bahara(s punim pravom) i sta sad odjednom ce se neki igraci podmladiti?Imacemo probojnost i bekovi ce poceti da igraju kako treba?

 

Mi imamo koncepcijski problem i normalno je kako godine(tim stari) prolaze da dolazi sve vise do izrazaja. 

 

Bahar se dosada nije pokazao ali ipak mislim da nije sve do njega. 

 

Bahar svakako luta u poslednje vreme i sam dodatno komplikuje situaciju nekim nebuloznim postavama. Zbog toga bi i ja verovatno bio u onoj ekipi koja ga tera, da nisam video kako je ova ista ekipa pod njegovim vodstvom igrala pre nepuna 3 meseca. Znači videli smo da može da se igra kvalitetan fudbal. Pravo pitanje je, zašto sad to ne funkcioniše kao pre nekoliko meseci. I dali ti problemi mogu da se reše ili ne. Odgovori na ta pitanja treba da odluče o tome dali on ostaje trener ili ne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Meni je najjace kad Nikolic ima loptu i niko mu ne pridje da l ocekuju ljudi da ce nesto sam da uradi jbm li ga … Samo jos jedan pokazatelj da je Bahar pogubio konce leva strana sa Rodicem i Lucicem nam je najgora u ligi a na desnoj nemamo krilo…

Imamo krilo desno to je Bukari, samo što je bahar filozof, pa ga je danas gurnuo u sredinu gde je odbrana najgusća, umesto da ga izvuce na krilo i razvuče odbranu protivnika. 

Bukari je najopasniji kada je na krilu.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Dusko said:

Evo ja ne znam. Oteramo Bahara(s punim pravom) i sta sad odjednom ce se neki igraci podmladiti?Imacemo probojnost i bekovi ce poceti da igraju kako treba?

 

Mi imamo koncepcijski problem i normalno je kako godine(tim stari) prolaze da dolazi sve vise do izrazaja. 

 

Bahar se dosada nije pokazao ali ipak mislim da nije sve do njega. 

Pa jel podmladjen tim? Dovedeno tuce novih igraca. I sto je paradoks ti novi igraci najgore i igraju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...