Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Е, багро лоповска. Ове није пунио само ко је журио на воз, а ми ни против кога не можемо да сачувамо мрежу. Дај Сима Крунића или пијаног Косана, са њима бар знаш на чему си. Ово код Цокне није било.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ono kad najaci tim by Terzic nece ni titulu protiv nikad slabijeg Partizana uzeti.

 

Jednom recju karma.

 

Dolazi na naplatu starost tima i kombinacije + veliki nedostaci na bekovima.

Dolazi na naplatu pogresan izbor trenera.

 

Ranije smo dovodili igrace koji nam daju gol, sad dovodimo trenere koji nas pobede. Pretpostavljam da je Baharov naslednik onaj iz Vozdovca.

Edited by Venger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ono kad najaci tim by Terzic nece ni titulu protiv nikad slabijeg Partizana uzeti.

 

Jednom recju karma.

 

Dolazi na naplatu starost tima i kombinacije + veliki nedostaci na bekovima.

 

Dolazi na naplatu sve.
I Partizan ima star time. I nema bekove. Ima par igraca, ali igraju fudbal, Ovo sto mi igramo ja ne znam kako se zove.

Kakav god da je tim, mi moramo u domacoj ligi, pogotovu na domacem terenu, sve da dobijemo sa 3:0 najmanje (osim derbija naravno). U celoj sezoni vise od 3 kiksa (tu racunam i remi) ne bi trebalo da bude....

Link to comment
Share on other sites

Viđeno bilo da ga primamo. Toliko nesigurnosti u odbrani nikad nije bilo. U napadu dodavanje do sutra, na kraju jedva udje u gol. Drugi pogodak ne bi dali do sutra. Baš ne znam koga izdvojiti kao najlošijeg, izuzev Hvanga, svi su bili loši. 

Važno da se Terzić isprdio da smo najbolji, najljepši, najdraži..i onda se zavukao u mišju rupu, nema ga ni za lijeka. Fuj kakve pizdurine od ljudi.

Edited by Mendez
.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Naravno, opet 2 koraka van pozicije. Gleda ko tele one na skoku, bez ikakve anticipacije šta bi moglo da se desi ako onaj igrač TSCja dobije skok.

 

 

Ne samo tu i onda kad je Dragovic napravio faul je on ispao kao tele. 
 

Ne moze se igrati moderan fudbal bez bekova i krila plus ja ovakvu postavku u zivotu nisam video gde imas 2 spica i jedno krilo, Bukari jeste krilo ali on to danas nije igrao.

Probali smo jbg ali ne ide i najpostenije bi bilo da ode Bahar a na kraju sezone ako sve pukne ako ne osvojimo titulu moze i Terza da pakuje prnje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katastrofa nas je vazda cekala iza coska sa jahacima apokalipse, ovo je upravo to.

Ovaj tim stvaran je za Ls i to da bude prvak, raspad sistema ceka nas sada kada je jasno da smo.ga izduvali i to.u konkurenciji "sirotana" iz komsiluka...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...