Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

24 minutes ago, berti said:

Jbg, kada se juce govorilo da Bahara treba najuriti, usledilo je drvlje i kamenje. Ok, neka ga tu, samo dokle. Ne znam na osnovu ฤega da se ima vera u njega. Zbog razbijanja Fiorentine?ย 

Nastavljen niz.. VLP, Dioni, Kulibali, ลฝivko, ovaj nesrecnik od 4 miliona... Tuzno sto mora da se kaze, ali raspali Pavkov bi bio premija za ovog skupocenog.

I ko umesto Bahara da nam dodje?Ako smo trpeli Stankovica i ovo Milojevica pa mozemo i Bahara do kraja sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Podseca na trpljenje Vlade Jo u kosarci

Jesi ozbiljan? Stvarno te ovo pitam?

ย 

Kako mozes porediti pocetnika u trenerskom poslu sa nekim ko je pre nas doveo jedan Makabi do LS?I pritom pobedio Juve(iako su oni trenutno u fazi raspadanja)?

ย 

To kao kad bi sad Zvezda dovela recimo Trinkijerija i ti mu nasao zamerku jer je eto malo losije startovao od ocekivanog...Ta neka paralela.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mislite trpeli Milojevica i Stankovica,

pa oni su rutinirali u nasoj ligi sa mnogo manjim budzetom nego ovaj sad sto ima

ย 

Ovo je mucenje od pocetka domaceg sampionata, i nastavlja se

ย 

Nije problem naci novog trenera, problem je ovako sastavljena ekipa, klinci skrajnuti

ย 

Kako je moguce da igra Mitrovic, i da se jos poziva za reprezentaciju, pa Kabic je izmislio fudbal za njega, pa i Mijatovic, Mituljikic i ostali nasi klinci(gledao sam ga dok je igrao za Radnicki, pa za njega Malme nije hteo da plati malu otkupnu klauzulu)ย 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Niko ne spori znanje Bahara, ali i Vladan Milojevic je cinio cuda sa FKCZ, pa kad je otisao iz Srbije, ispao sa AEKom od Veleza, u Arabiji nista uradio nije, sem sto je uzeo lovu, sada i ne znam gde je uopste.ย 

ย 

Hocu da kazem da nije isto raditi u domovini i u stranoj zemlji. Postoji problem sa komunikacijom, veliki , bas veliki broj stranaca, sem Glazera nema Izraelaca, dok je u Makabiju imao svega 5,6 stranaca.ย 

ย 

I to nije nista cudno, desava se to u stranim zemljama, posebno sto je ovo njemu prvi angazman van rodne grude. Tako da ne treba kriviti ovde Bahara, on zna posao sigurno, ali nije lako ni preneti to znanje strancima, posebno kad dovodis pojacanja , pa prodajes glavnog stopera, pa ovo pa ono.ย 

ย 

Trenutno deluje tako, ali to ne znaci da nece biti bolje malo kasnije. Ovaj tim je ubedljivo najjaci u ligi i ne bi smeo da , posebno kod kuce na perfektnom terenu, ima muka da pravi sanse protiv domacih timova. Pa cak i Cokna sa onim timom od lani gde se nije znalo ko pije , a ko placa, pa je resavao ovakve timove sa po 5,6 golova u mrezi.ย 

ย 

Bahar nije nikada vodio tim u ligi gde se svi brane protiv tebe , toga u Izrealu nema, tamo svi igraju napadacki i moze da se osvoji liga sa 5,6 poraza. Mi bi i sada dobijali laganije utakmice da recimo Kanga i Katai imaju minutazu, ali ocito da ih on ne vidi u nekim idejama, pa sada da ih uvodi da vade kestenje iz vatre, ne znam da li on to uopste tako vidi.

ย 

O tome se radi i nista vise.ย 

ย 

A ovo sa klincima stoji, Mijatovic, Nedeljkovic i Sljivic nestali bez traga i glasa iz prvog tima.ย 

ย 

ย 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ZiS said:

Vladan Milojeviฤ‡ je u Apolonu iz Limasola...Vezao je 3 pobede od po 1-0 od kad je doลกao i preuzeo prvo mesto u ลกampionatu. Moลพda je ruลพno ali zna na rezultat ๐Ÿ™‚

ย 

Njegov mladji prezimenjak Milos 3 pobede i 1 neresena(prosuo prednost)ย 

ย 

Sa njima iย  Stankovicem nismo imali nikakvih problema sa sve gardistima u postaviย 

ย 

Aleksandar Pesic je bez razloga pljuvan, bio je u pravu sve sto je rekao kad je odlazio

Edited by vlaDixXx
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Don Dusko said:

Jesi ozbiljan? Stvarno te ovo pitam?

ย 

Kako mozes porediti pocetnika u trenerskom poslu sa nekim ko je pre nas doveo jedan Makabi do LS?I pritom pobedio Juve(iako su oni trenutno u fazi raspadanja)?

ย 

To kao kad bi sad Zvezda dovela recimo Trinkijerija i ti mu nasao zamerku jer je eto malo losije startovao od ocekivanog...Ta neka paralela.

Poredi se osecaj da smo.kataatrofa, da svi znamo da ce tesko biti bolje i da ce vrlo brzo nesto morati da se promeni. Takodje i osecaj da ce biti kasno kada se ta promena desi.

Sta me briga sta je uradio sa Makabijem. On je mozda dobar trener, ali se ovde uopste ne snalazi. A ti apaolutno verujes u njega? I ako izgubi jos par utakmica u prvenstvu, ostaje fakat da je pobedio Juventus. Super...

Link to comment
Share on other sites

Ovde se piลกe kao da je sezona 2021/22 bila pre sto godina. U prvih pet kola na Marakani u tri meฤa smo dali dva gola o poraz od Radnika u gostima.

Pa nije tada Bahar bio na klupi, nego jedan od ovih ลกto su "rutinski pobeฤ‘ivali".

Terate Bahara, kao da imamo ne znam kakve trenere na raspolaganju. Da neฤ‡e Klop da nas preuzme?ย 

Nemamo luksuz da menjamo trenera, a ako omladinaca, ni jedan se nije pokazao, a katastrofa u omladinskoj ligi ลกampiona se zaboravljaย 

Ajde olabavite malo.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ako je vec sada rasprava izmedju onih koji bi ga terali i onih kojima je izgovor da nema ko drugi da nas trenira, onda to ne sluti na dobro i pokazatelj je da nesto nije u redu.

Onda ga neka tu, makar zavrsili na 5. mestu na kraju

1 minute ago, CuaTheTime said:

Molim te

Ma sve super, ima kredita i dalje

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CuaTheTime said:

Daj mi nekog boljeg trenera kog mozemo da uzmemo? (Da nije vec bio u zvezdi)

A sto ne bismo mogli. Pa za ove pare koje primaju on i strucni stab mogu se naci dobri treneri. Pritom uopste me nije ubedio da je dobar trener.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CuaTheTime said:

Daj mi nekog boljeg trenera kog mozemo da uzmemo? (Da nije vec bio u zvezdi)

Dok ne nadjemo boljeg, neka ga ovaj dok god hoce da nas trenira. Odlicno.

Posao da nadju boljeg trenera je u opisu i popisu posla ovih balvana na ฤelu Zvezde. Pare koje su dali za ovog centarfora nesrecnog...

Link to comment
Share on other sites

Stankovic pobeda u derbiju protiv MTK 6 1 ,u gostima

ย 

Pesic iako je povredjen 2 meseca,vec je dao vise golova u Olajinke,Serifa

ย 

Kraso jeste dao neke golova,jedan slucajan,nekoliko penala,totalno nezainterosavan,

podseca me na Kataija

ย 

ย 

19 minutes ago, Perkos2 said:

Lalat uvek ฤeka poziv, doลกao bi peลกke u svako doba dana i noฤ‡i. Znalo se da srpska fudbalska mafija ฤeka prvi kiks da krene u hajku na Bahara poลกto im je njegovim dolaskom lsterana dobra lova iz dลพepova.ย 

ย 

Kad je zumiran zbunjeni pogled Bakara,setih se Lalataย 

xaxaxaxaxaxa

ย 

samo u odnosnu na proslu godinu,budzet bar dupliran

2 poraza u sampionatu,2 odlozene utakmice(vrlo moguci porazi protiv TSC I Partizana)

igra jako skromna,igraci nezainteresovani,

svi ste prosle godine pljuvali trenera,igrace iako smo bili bez poraza(sad gore izgledamo,nema pljuvanja kao prosle godine)

nas trener bi vec bio najuren(svakako treba dati sansu bar do decembra)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Venger said:

A sto ne bismo mogli. Pa za ove pare koje primaju on i strucni stab mogu se naci dobri treneri. Pritom uopste me nije ubedio da je dobar trener.

Sve trฤe u Zvezdu. Prvo, zabole ih da rade u Srbiji, drugo i oni znaju ลกta ih ฤeka ovde i teranje posle par loลกih meฤeva.ย 

Pare nisu prioritet, a mi ne moลพemo da ponudimo onoliko koliko bi trebalo "da zaลพmure na jedno oko" ( kao u Arabiji recimo).

Ono ลกto se zaboravlja je da imamo novu ekipu, da imamo novog trenera, a u fudbalu ide jako teลกko kada se takve promene rade preko noฤ‡i. Ja sam sa nekim imao raspravu na tu temu i podvlaฤim - ono ลกto je moguฤ‡e u koลกarci, u fudbalu nije. Promena celog tima, promena sistema i instant rezutat. Moguฤ‡e, ali jako teลกko. Nije nemoguฤ‡e i da izvisimo za titulu, ali ako hoฤ‡emo da napravimo tri koraka napred, moraฤ‡emo i da napravimo neki korak unazad.

Ono "srpsko" menjanje trenera na svakih 6 kola je u tim situacijama samoubistvo.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Nije nemoguฤ‡e i da izvisimo za titulu, ali ako hoฤ‡emo da napravimo tri koraka napred, moraฤ‡emo i da napravimo neki korak unazad.

Ono "srpsko" menjanje trenera na svakih 6 kola je u tim situacijama samoubistvo.

ย 

Okej sve, ali na osnovu cega temeljite toliku veru u Bahara i znate da ce da napravi tri koraka napred ako ga istrpimo? On kao da je dosao sa titulom iz Premijer lige, pa znamo da treba da sklopi neke kockice i sve ce da sljaka.

ย 

To je i Cokna pricao da treba da ga sacekamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ะ˜ะผะฐ ะฝะตะบะธ ะฑะฐะณ ัะฐ ั„ะธะทะธั‡ะบะพะผ ัะฟั€ะตะผะพะผ ะพะดะฝะพัะฝะพ ั„ะพั€ะผะพะผ ะธ ั‚ะพ ั˜ะต ะฝะฐั€ะฐะฒะฝะพ ะธ ะดะพ ะ‘ะฐั…ะฐั€ะฐ. ะะตะฒั˜ะตั€ะพะฒะฐั‚ะฝะพ ั˜ะต ะดะฐ ัะผะพ ะพะฝะฐะบะพ ะดะพะฑั€ะพ ะธะทะณะปะตะดะฐะปะธ ะฝะฐ ะฟั€ะธะฟั€ะตะผะฝะธะผ ะฐะปะธย  ะธ ัƒ ะฟั€ะฒะธั… ะฝะตะบะพะปะธะบะพ ะบะพะปะฐ. ะŸั€ะตัะธะฝะณ ั˜ะต ะฑะธะพ ะฒะตั›ะธ ะดะธะพ ะผะตั‡ะฐ, ะฐ ะบะปะธะฝั†ะธ ัะต ะปะฐะณะฐะฝะพ ัƒะฑะฐั†ะธะฒะฐะปะธ ะฝะฐ ะฟะพะปะฐ ัะฐั‚ะฐ ะดะพ ะบั€ะฐั˜ะฐ ะณะดั˜ะต ัะต ะฝะธั˜ะต ะพัั˜ะตั‚ะธะปะพ ัƒ ะธะณั€ะธ. ะกะฒะต ั˜ะต ะฑะธะปะพ ัะบะพั€ะพ ัะฐะฒั€ัˆะตะฝะพ ะทะฐ ะฝะฐัˆะต ัƒัะปะพะฒะต, ะดะฐ ัะต ะฝะต ะปะฐะถะตะผะพ! ะ”ะฐะฝะฐั 20 ะผะธะฝ ัƒ ะฟะฟ ะธ 10 ะผะธะฝ ัƒ ะดะฟ ะฟะพะบัƒัˆะฐั˜ ะฟั€ะตัะธะฝะณะฐ ะพัั‚ะฐะปะพ ั‚ะฐะฝะบะพ. ะฃ ะฟะฟ ะฑะพั‡ะฝะธ ะธะณั€ะฐั‡ะธ ะฟั€ะพะฑะธั˜ัƒ ะฟะฐ ะฒั€ะฐั‚ะต ัƒ ัั€ะตะดะธะฝัƒ ะฝะธะบะพะผะต, ัƒ ะดะฟ (ะปะพะณะธั‡ะฝะพ) ะฟั€ะพะผะธั˜ะตะฝะธ ะพะฑะพั˜ะธั†ัƒ ะธ ะพะฝะดะฐ ะณะปะตะดะฐะผะพ ั†ะตะฝั‚ะฐั€ัˆัƒั‚ะตะฒะต ะพะฟะตั‚ ะฝะธะบะพะผะต.

ะžะฝะพ ัˆั‚ะพ ะ‘ะฐั…ะฐั€ัƒ ะฝะต ะธะดะต ะฝะฐ ั€ัƒะบัƒ ั˜ะต ัˆั‚ะพ ะฝะตะผะฐ ะฒั€ะธั˜ะตะผะต ั˜ะตั€ ะฝะฐ ัะฒะต ะพะฒะต ะฟั€ะพะฑะปะตะผะต ัะฐ ะณัƒะฑะธั‚ะบะพะผ ะฑะพะดะพะฒะฐ ัƒ ะดะพะผะฐั›ะธั†ะธ ะบั€ะตั›ะต ะธ ะ›ะจ. ะขะฐะบะพั’ะต ะฝะธั˜ะต ะบั€ะธะฒ ัˆั‚ะพย  ะฟะพัะปะตะดัšะต ะฝะพะฒะฐั˜ะปะธั˜ะต ะบะพั˜ะต ััƒ ั‚ั€ะตะฑะฐะปะต ะดะฐ ะฟะพะฟัƒะฝะต ะบะพะฝะฐั‡ะฝะพ ั€ะพัั‚ะตั€, ัˆะฐั™ะต ะฝะฐ ะˆะ‘ ะฟั€ะฐะบั‚ะธั‡ะฝะพ ัะฐ ะฑัƒะบะฒะฐะปะฝะพ 2 ะผะตั‡ะฐ ัƒ ะฝะพะณะฐะผะฐ. ะฅะฒะฐะฝะณ ั˜ะต ะฟะพะบะฐะทะฐะพ ัƒะฑั˜ะตะดั™ะธะฒะพ ะฝะฐั˜ะฒะธัˆะต ะฐะปะธ ะธ ัšะตะผัƒ ั‚ั€ะตะฑะฐั˜ัƒ ัƒั‚ะฐะบะผะธั†ะต ะธ ะฒั€ะธั˜ะตะผะต. ะ‚ะธะณะธ ั˜ะพัˆ ะฒะธัˆะต ะดะฐ ัะต ัƒะธะณั€ะฐ ัะฐ ะบะตะฟะพะผ ะฐ ะทะฐ ะพะฒะพะณ ัˆะฟะธั†ะฐ ะฝะต ะทะฝะฐะผ ัˆั‚ะฐ ะดะฐ ะผะธัะปะธะผ, ะทะฐ ัะฐะดะฐ ั‚ะฐะฝะบะพ.

ะžะฒะธ ัˆั‚ะพ ะฟั€ะธะทะธะฒะฐั˜ัƒ ะœะธะปะพั˜ะตะฒะธั›ะต ะธ ะกั‚ะฐะฝะบะพะฒะธั›ะฐ, ะผะพะปะธะพ ะฑะธั… ะดะฐ ะฝะฐะผ ะฝะต ัั‚ะฐั˜ัƒ ัะฐะดะฐ ะฝะฐ ะผัƒะบัƒ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo je prvi trener koji je u ne znam koliko godina dosao i uradio nesto drugacije. Pa samo zbog toga zasluzuje neki kredit jer ako ovog ne istrpimo siguran sam da ce sledeci biti opet neka sigurica koji igra na rezultat.

ย 

Ako su ga doveli neka daju coveku sansu pa makar i ne bi bili prvi. To je rizik koji svaki normalni klub mora da preuzme kada dovodi novog trenera. A ovaj plus dolazi sa nekom idejom i reputacijom i trebalo bi barem jednu sezonu prostora da dobije.ย 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...