Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Fat Zadd said:

@Blic

 

Ima glavobolje Gvardiola zbog predstojećeg gustog rasporeda, a specijalizovani sajt "City Extra" najavljuje brojne improvizacije i ovaj sastav: Ederson - Akanđi, Dijaš, Ake, Gvardiol - Rodri, Nunješ, Foden - Alvarez, Doku i Haland.

Navodno će Siti igrati u sistemu 4-3-3, sa novim ulogama za Akanđija i Fodena. Akanđi bi bio desni bek, Foden je viđen kao centralni vezista na poziciji De Brujnea. 

Očekuje se da mesto dobiju i poslednja pojačanja Mateuš Nunješ i Žeremi Doku, kao i da će Gvardiola čuvati Kajla Vokera i Bernarda Silvu. Udarna igla ostaće Erling Haland

Gadi mi se gotovo svaki tekst domacih portala, zanima me da novinar blica objasni sta su u ovom sastavu brojne improvizacije?

Ovo je njihov najjaci sastav usled 4 povrede koje imaju, fali samo Bernardo Silva, ali Pep uvek pravi nekoliko rotacija bukvalno i protiv Liverpula neko ostane na klupi od bitnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

Nemoj da zezas da ima u kladionici ova igra ??:Hail: Za crveni kroz dva zuta sam prilicno siguran, a kladionie bas puno traze uslova za kvotu 1.65 jos i penal da napravi.  Rodic nije vrana.

Ма где брате квота за све ово 1,65. :classic_laugh:

 

Реално отприлике можда би могла да буде нека 9 па на горе. Ајде све све ал још у првих 15 минута услов, ма какви то би око 10 било негде сигурно :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marinkovic- Nedeljkovic, Milosavljevic, Vukicevic, Stojsavljevic- Lecic, Petrovic, Sljivic- Maksimovic, Vukojevic, Mijatovic.

 

Draskic, Ostojic, Vidojevic, Miranovic, Cvetkovic, Gojkov, Bubanj.

 

Odlican tim imamo, mnogo toga ce od Milijasa da zavisi. 

1 hour ago, Wake in Fright said:

Koja splačina od sastava. Ostaviš Bukarija i Krasoa na klupu, dvojicu ponajboljih igrača u rosteru. 

 

Bukari pocinje. 

Link to comment
Share on other sites

Ocekivano primamo gol, posto f od fudbala nije vidjeno u prvih 40 minuta. 

 

Primicemo jos koji ako nastavimo da igramo ovako dekadentno. Jebali ih juniori Mancestera, cija akademija nije dala igraca od Fodena jos. 

 

Mi sa jako talentovanim igracima napred, igramo blok? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wake in Fright said:

Jbg, Bata Đora rules! 

 

Ali zamisli logiku gde su tebi igraci u napadu dosta bolji nego u odbrani, i ti odlucis da rizikujes i uzdas se u ove potonje? 

 

Umesto da je ideja bila da drzimo loptu u nogama jer imamo em tehnicki jake, em atletski dobre igrace, mi odlucujemo da peglamo dupli blok u nadi da necemo primiti gol, a jasno je da hocemo.

 

Pritom, niko od ovih klinaca ne ume da igra ovako da ispucava i da se brani. Znaci sanse nema da ce na nesto da lici, al Miki kapiten...

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Drzali bismo mi loptu da mozemo, ali Sitijevi klinci su nivo iznad i tehnicki i fizicki.

 

Bice igrac od Maksimovica, za ostale nisam siguran. Ova desetka (valjda Lecic) mi se nista ne svidja.

 

Ne pokusavamo da drzimo loptu. Svaka lopta ide balon na Mijatovica. 

 

Al mi je zao ovakvih zakljucaka, jer bi sa trenerom na klupi, a ne amaterom, bilo prilicno vidljivo da Siti nije nivo iznad ni tehnicki, ni fizicki. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...