Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 hours ago, fradler said:

Glazer - Mijailovic, Dragovic, Degenek - Stamenic, Hvang, Bukari, Mitrovic, Ivanic - Kraso, Olajinka

 

Navodno je ovo sastav za utorak. Mislim da cemo dati gol, ali i primiti najmanje 5.

 

Mi realno imamo igrace za 3-5-2, samo sto je i ovde puno nedostataka, a najveci su u zadnjoj liniji.

 

Mitrovic levo krilo, Bukari desno mi je ok. Zapravo srednji red mi je bombonica. Napad takodje solidan i ovako nesto treba da se uigrava, s tim sto bi mi Katai bio prva opcija levo kad se uigra i tri centralna vezna bi mi mozda bila malo defanzivnija, mada je Korejac univerzalac pravi on igra i DMC i MC i AMC po potrebi.

 

Ali defanziva ce patiti mnogo. Kad pogledate 3-2-4-1 Man Citya nasa formacija je prilicno nekompatibilna, jer ce Mitrovic i Bukari morati da imaju mnogo defanzivnih zadataka koje pitanje da li mogu da iznesu. Kada krene pritisak ovih 2 AMC+AMR+AML igraca, nasa zadnja linija ce da krepa.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Pisali smo da nije strašno ni posle poraza od Voždovca, sada isto tako. Nije strašno jer je Partizan u strašnom stanju, a i ostali rivali su skromnog kvaliteta, inače ova dva kiksa bi bila ozbiljan problem. Previše kurčenja pre svega prvog čoveka kluba. Kao da je neka viša sila reagovala i spustila ga sa oblaka na zemlju kako bi shvatio da još uvek nismo na vrhunskom nivou. Još samo nedostaje da nam Siti zabiberi onako kako zna. Bilo kako bilo jedva čekam sutrašnju utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Ova formacija koja se najavljuje je ono sto uigravamo since day 1. Sa razlikom Degenek / Cupo. Pitanje je da li je ovo formacija preofanzivna za nivo LS, a posebno za gostovanje Sitiju i pitanje je zasto Degenek u 11, kad je sklonjen iz startnih 11 nakon Krova. Nije igrao ni protiv Pazara ni Cukarickog, a Spajic koji nije odigrao 100 min citave sezone biva ubacen u 11 protiv Cuke, na onoj njivi protiv za nase standarde, ozbiljnog tima ( da, sad cete se smejati, Cukaricki i ozbiljan tim , koliko je to tacno, videli smo u Evropi protiv Olija , mada bez Vranjesa i Adetunjija, a zapravo videcemo protiv Ferencvarosa koliko znaju ). 

 

Nama su problem ovako laicki sto ja vidim ( nisam nikakav trener ), da je prevelika udaljenost izmedju linija, velike rupe u veznom redu gde se ubacuju veznjaci rivalskih timova i prave stetu odatle, cak i mali Miladinovic iz Cukarickog je koristio to ( kad je dodao za Ivanovica kod one stative, covek je bio sam u precniku od 15m, mogao je da radi sta hoce i da dodaje kome hoce ), a drugi problem su wing backovi, Bukari i Mitrovic, koliko su stvarno disciplinovani pozadi. 

 

Jedino sto jos uvek ne znamo je kako ce svetla najvece svetske poznornice da uticu na sve njih, moguce da ce da ih nateraju da pruze 200% svoji mogucnosti, da trce pozadi kao maniti i da najednom postanu odgovorni fudbaleri i napred i pozadi. Naravno igracemo na tepihu i necemo igrati visoko, tako da ce sigurno linije da budu zgusnute, nesto sto do sada nismo maltene ni trenirali, a kamoli igrali u zvanicnoj utakmici. 

 

Tako da s jedne strane ne bih se iznenadio i da bude samo 2 0, recimo poraz, kao Dinamo Zg 2019, kad je cak drzao 0 0 do blizu 70 min i na kraju puko' samo 2 0, a taj drugi gol primili u sudijskoj nadoknadi. 

Ali moze da bude i nesto bruka tipa 6 0 , ako se otvori Sitiju i zainate se da napune mrezu. 

Videcemo pre nase utakmice igraju YB i Lajpzig, nesto mi govori da bi YB mogao da iznenadi, taman da jos vise nabaci pritisak na FKCZ.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da smo Sitiju došli kao kec na deset, pa ćw moći da odmara i oporavlja neke igrače, tako je i najavio Gvardiola. Elem, ništa to drastično ne menja što se tiče rezultata, ali da će biti lakše igrati, biće.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Izgleda da smo Sitiju došli kao kec na deset, pa ćw moći da odmara i oporavlja neke igrače, tako je i najavio Gvardiola. Elem, ništa to drastično ne menja što se tiče rezultata, ali da će biti lakše igrati, biće.

Ima li negde njihov projektovani sastav za sutra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Jeste, priznajem. Sve posledica ovih užasa iz prvenstva.

Pa ne,nego igramo LŠ, to treba da je praznik, da jebeno uživamo. Niko ništa ne očekuje protiv Sitija, ali ajde da uživamo u momentu. Fudbal nema svoj početak i kraj, nastavlja se. Danas pobediš, sutra izgubiš, i to je sport. Idemo dalje, novi meč, novi izazovi.

Sanjamo tu LŠ, i onda kukamo kada treba da izađemo na crtu nekome. Nije smak sveta i ako sutra izgubimo ubedljivo,nije smak sveta ni ako ne budemo prvaci na kraju. 

Ukratko opusti se 😊.

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da stignu da uzivaju od plakanja kukanja i crnjacenja. Klub se voli i bodri i u dobru i u zlu,mi imamo tu srecu 10 godina da smo prvi,sto bi bilo da je obrnuta situacija sa komsijama...uzeli su basket posle 10 godina jednu titulu,kompleksi su nabijeni ne pominju se nasa pojacanja,samo koga oni dovode.

Link to comment
Share on other sites

Opasno poljuljani gostujemo najjačoj ekipi u Evropi.

Uz neke dobre sekvence se može podići samopouzdanje pred derbi gde ćemo igrati već sada jednu od bitnijih utakmica u sezoni posle dva poraza u prvenstvu.

Očekivanja su se naglo smanjila,ali i dalje je ovo jako dobar tim koji će se izvući iz krize.

Jedina dobra stvar što nećemo slušati idiotske Terzine izjave,povukao se u mišju rupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Don Juan said:

Nema, ali verovatno neće biti nekih igrača poput Stonsa, Griliša, De Brujnea, Kovačića....verovatno će odmarati još nekoga.

Igrači koje si naveo su povredjeni, nisu igrali ni u prvenstvu i verovatno ih neće biti ni sutra.

 

Ljudi očigledno ne prate Siti, pa ne znaju da, iako je to i dalje najbolja ekipa u Evropi, oni uopšte nisu duboka ekipa ove sezone. Sa ova 4 povredjena igrača fond igrača kojim raspolažu je recimo 15 seniora. Ja tu ne vidim nikakav prostor za taj 2. tim koji pominju burek novinari. Eventualno šansu mogu da dobiju ovi koji su protiv West Hema ušli sa klupe, a to su Ake i Nunes (odlični igrači), Rico Lewis i Gomez (po mom mišljenju proseci na nivou PL) i izvesni 20-godišnji Bobb kog, priznajem, do sada nikada nisam video, te ne očekujem neka čuda od njega. Osim njih na klupi je ostao bukvalno još samo 1 igrač u polju - Kalvin Phillips, inače reprezentativac kod Southgatea, ali igrač koji očigledno nije po Pepovom ukusu, jer za godinu i po dana od dolaska iz Leeds nije odigrao bukvalno ništa.

 

Nema više čak ni tih mladih igrača koji su postali seniori poput Palmera (otišao u Celsi), McAtee-a i Doyla (ne znam ni gde su), koji bi možda mogli da odigraju nešto protiv nas, tako da ja očekujem prilično jak sastav Sitija, iz prostog razloga što oni rezerviste praktično i nemaju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Igrači koje si naveo su povredjeni, nisu igrali ni u prvenstvu i verovatno ih neće biti ni sutra.

 

Ljudi očigledno ne prate Siti, pa ne znaju da, iako je to i dalje najbolja ekipa u Evropi, oni uopšte nisu duboka ekipa ove sezone. Sa ova 4 povredjena igrača fond igrača kojim raspolažu je recimo 15 seniora. Ja tu ne vidim nikakav prostor za taj 2. tim koji pominju burek novinari. Eventualno šansu mogu da dobiju ovi koji su protiv West Hema ušli sa klupe, a to su Ake i Nunes (odlični igrači), Rico Lewis i Gomez (po mom mišljenju proseci na nivou PL) i izvesni 20-godišnji Bobb kog, priznajem, do sada nikada nisam video, te ne očekujem neka čuda od njega. Osim njih na klupi je ostao bukvalno još samo 1 igrač u polju - Kalvin Phillips, inače reprezentativac kod Southgatea, ali igrač koji očigledno nije po Pepovom ukusu, jer za godinu i po dana od dolaska iz Leeds nije odigrao bukvalno ništa.

 

Nema više čak ni tih mladih igrača koji su postali seniori poput Palmera (otišao u Celsi), McAtee-a i Doyla (ne znam ni gde su), koji bi možda mogli da odigraju nešto protiv nas, tako da ja očekujem prilično jak sastav Sitija, iz prostog razloga što oni rezerviste praktično i nemaju.

Kovačić je navodno spreman za sutra.

McAtee je u Šefildu a Tomi u Vulvsima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/crvena-zvezda/haland-ne-napada-zvezdu-ovo-je-tim-mancester-sitija-za-mec-u-ligi-sampiona/2023091809125947249

 

Neko pitao za projekciju tima, ne mogu da nadjem ko...

 

Elem, iz teksta:

 

Ederson – Luis, Akandži, Ake, Gomes – Rodri, Nunješ, Bernardo, Doku, Foden – Alvares.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bosMan_jr said:

Igrači koje si naveo su povredjeni, nisu igrali ni u prvenstvu i verovatno ih neće biti ni sutra.

 

Ljudi očigledno ne prate Siti, pa ne znaju da, iako je to i dalje najbolja ekipa u Evropi, oni uopšte nisu duboka ekipa ove sezone. Sa ova 4 povredjena igrača fond igrača kojim raspolažu je recimo 15 seniora. Ja tu ne vidim nikakav prostor za taj 2. tim koji pominju burek novinari. Eventualno šansu mogu da dobiju ovi koji su protiv West Hema ušli sa klupe, a to su Ake i Nunes (odlični igrači), Rico Lewis i Gomez (po mom mišljenju proseci na nivou PL) i izvesni 20-godišnji Bobb kog, priznajem, do sada nikada nisam video, te ne očekujem neka čuda od njega. Osim njih na klupi je ostao bukvalno još samo 1 igrač u polju - Kalvin Phillips, inače reprezentativac kod Southgatea, ali igrač koji očigledno nije po Pepovom ukusu, jer za godinu i po dana od dolaska iz Leeds nije odigrao bukvalno ništa.

 

Nema više čak ni tih mladih igrača koji su postali seniori poput Palmera (otišao u Celsi), McAtee-a i Doyla (ne znam ni gde su), koji bi možda mogli da odigraju nešto protiv nas, tako da ja očekujem prilično jak sastav Sitija, iz prostog razloga što oni rezerviste praktično i nemaju.

Problem je što nemam pojma ko je registrovan, ni ko lga će odmarati, kao što je kao najavio. Moguće je da vidimo i neke omladince na terenu.

Njima svakako ovaj meč nije toliko bitan, mogu da ga dobiju i sa pola snage, ali to nama otvara neka malecka vrata da pokušamo da igramo fudbal. Ništa više.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/crvena-zvezda/haland-ne-napada-zvezdu-ovo-je-tim-mancester-sitija-za-mec-u-ligi-sampiona/2023091809125947249

 

Neko pitao za projekciju tima, ne mogu da nadjem ko...

 

Elem, iz teksta:

 

Ederson – Luis, Akandži, Ake, Gomes – Rodri, Nunješ, Bernardo, Doku, Foden – Alvares.

Dovoljno dugo igram FPL da znam da ni najbolji britanski novinari - poznavaoci MCI ne mogu da predvide Pepovu ekipu ni par sati pre same utakmice, a ne novinari Blica. 

 

Svakako su ovo prepisali sa nekog stranog sajta, jer su ukupno čuli za 4 igrača Sitija, ali dovoljno je da ilustruje ovo što sam pisao iznad - nema tu nekih rezervista, sve su ovo igrači koji redovno igraju i igraće PL, možda sa izuzetkom Gomesa koji, po mom mišljenju, kvalitetom nije za Siti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo odmara samo Halanda i Diasa, ako ne racunamo povredjene. Mogli bi i mi malo da odmorimo brata Serifa 😁 

 

Sutrasnja utakmica je apsolutno nebitna sto se tice plasmana, ne ocekujem neko suludo nakantavanje. Kao sto rece kolega iznad, oni uopste nisu duboka ekipa ove godine, trenutno imaju dosta povredjenih igraca. Nadam se da ce izaci bez straha, ne mogu nista da izgube, a gde ces vecu scenu za pokazati se od sampiona Evrope. Nadam se da ceu ovoj utakmici moci da se uziva, za razliku od meceva sa Totenhemom i Bajernom.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Dovoljno dugo igram FPL da znam da ni najbolji britanski novinari - poznavaoci MCI ne mogu da predvide Pepovu ekipu ni par sati pre same utakmice, a ne novinari Blica. 

 

Svakako su ovo prepisali sa nekog stranog sajta, jer su ukupno čuli za 4 igrača Sitija, ali dovoljno je da ilustruje ovo što sam pisao iznad - nema tu nekih rezervista, sve su ovo igrači koji redovno igraju i igraće PL, možda sa izuzetkom Gomesa koji, po mom mišljenju, kvalitetom nije za Siti.

 

https://www.90min.com/posts/man-city-vs-red-star-champions-league-tv-channel-team-news-lineups-prediction-19-9-23

 

Odavde je Blic skinuo vest. A bre, šta da ti kažem, videćemo već koliko sutra, nije da ima baš mnogo opcija Pep, ali recimo ta da mu startuje Hulijan umesto Halanda mi je skroz legitimna. Pa ako, nadam se, zagusti, gledaćemo i Targarijena na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...