Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ono je penal da ne može čistiji da bude, ko je kriv onoj volini Busniću što gazi po kaznenom. Kaže prestrogo dosudjen penal, šta je trebao, da mu slomi nogu? Odlično sudjenje za sada, svaka čast sudiji, mnogi odavde su pali pod grobarski uticaj pa je tako svaki penal za zvezdu nameštaljka, sramota šta se sve piše. 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ono je penal da ne može čistiji da bude, ko je kriv onoj volini Busniću što gazi po kaznenom. Kaže prestrogo dosudjen penal, šta je trebao, da mu slomi nogu? Odlično sudjenje za sada, svaka čast sudiji, mnogi odavde su pali pod grobarski uticaj pa je tako svaki penal za zvezdu nameštaljka, sramota šta se sve piše. 

lomljenje noge, kolorizovano xD

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Kontakta je bilo, ali prestrogo suđeno.

Busnić je nagazio Olajinku i to se svira kao penal. To što je glup start ne znači da mora da se morališe. 

Koliko je protiv nas svirano sličnih penala u Evropi posle debilnih poteza naših igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ono je penal da ne može čistiji da bude, ko je kriv onoj volini Busniću što gazi po kaznenom. Kaže prestrogo dosudjen penal, šta je trebao, da mu slomi nogu? Odlično sudjenje za sada, svaka čast sudiji, mnogi odavde su pali pod grobarski uticaj pa je tako svaki penal za zvezdu nameštaljka, sramota šta se sve piše. 

Ja ne vidim da je iko napisao da je namestaljka.

 

Jel mozes da mi nadjes takav upis?

 

Prekrsaj je bio, ali je cini mi se prestrogo za penal. Siguran sam da se to desilo sa druge strane, da ovaj slepac to ne bi svirao.

 

Kao i sada drugi zuti. Za 15 minuta mec je resen, i to sudijskim odlukama s obzirom da nismo mi golovima resili tekmu za 15 minuta.

 

Nekako je ubio igru i sansu da gledamo zanimljiv mec, to je cela poenta upisa...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Kontakta je bilo, ali prestrogo suđeno.

 

Tačno tako. Kontakt je postojao. Čak može i da se sudi negde na sredini terena kao faul. Ali za penal moraju da postoje drugačiji kriterijumi i da se sudi sa malo osječaja za ovu igru. Mora da se gleda više faktora u ovakvoj situaciji. Kakva je akcija, u kakvoj poziciji je napadač, koliko kontrole ima nad loptom, koliko je opasan po gol, kako je postavljen defanzivac, intenzitet kontakta, itd itd. Suditi penal u samom čošku kaznenog prostora, u poziciji gde je napdač totalno bezopasan za gol i daje povratnu loptu, a defanzivac ga malo kvrcne po nozi... Meni je to ttalno bezveze.

 

A koliko znam, tamo pred svetsko prvenstvo su date instrukcije sudijama da ne sviraju penale za svaki qrac. Jer je to u nekom momentu posle uvođenja VAR-a prevršilo svaku meru i sviralo se svako minimalno povlačenje za dres, kad lopta takne nekome ruku...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

Ja ne vidim da je iko napisao da je namestaljka.

 

Jel mozes da mi nadjes takav upis?

 

Prekrsaj je bio, ali je cini mi se prestrogo za penal. Siguran sam da se to desilo sa druge strane, da ovaj slepac to ne bi svirao.

 

Kao i sada drugi zuti. Za 15 minuta mec je resen, i to sudijskim odlukama s obzirom da nismo mi golovima resili tekmu za 15 minuta.

 

Nekako je ubio igru i sansu da gledamo zanimljiv mec, to je cela poenta upisa...


Prelistaj zadnjih par strana, nego hajde da ucinimo prvenstvo zanimljivim, da utakmice počinjemo sa golom minusa a da se zvezdinim protivnicima ne dele kartoni i ne sviraju kazneni udarci, mislim da se

ni grobari ne bi bunili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sviraj dva penala za vojvodinu da pojedine kolege forumaši dodju sebi. Pazi teoriju, faul je na sredini terena ali nije u 16, ovo je takva inovacija, ja bih pak digao ulog, faul je samo ako je otvoreni prelom ili igrač krvari pa mu treba transfuzija. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...