Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

25 minutes ago, Markoss said:

 

Naravno da ne moze, jer je prosle godine Rendula bio uhlebljen da ne bi gluvario po ulici (inace jos je u klubu, radi individualno sa ovim otpisanim igracima, tj sad samo sa Falkom), a sad Milijas, prethodno je Mladenovic obezbedio suraka Slavoljuba. Dogodine cenim Vujadin Savic. 

Kako smo krenuli, za koju godinu očekujem Rodica kao kondicionog trenera

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Markoss said:

No, sve to su finese. Meni je nestvarno da je ova ekipa izasla da se ovoliko brani, gde je tebi sav kvalitet koncentrisan napred. Mi smo se uzdali u to da sta? Da ce ovi klinci Sitija zaista da oblecu oko gola 90 minuta i da ce biti 0:0.

Čini mi se kako ista logika mođe da se prenese i na utakmicu prvog tima večeras. Nadam se da se nećemo braniti nekim duplim blokom ili nekom sličnom taktikom. Jer ni seniori nemaju takav profil igrača,niti smo se tako uigravali od priprema naovamo.

Voleo bih da vidim Zvezdu koja je hrabra,ali pametna a ne naivna. Koja ima neku fizionomiju igre,jasnu ideju. I koja će da se podigne baš na najtežem mogućem gostovanju.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim forumašima, našim zvezdašima

Šteta sto će mi ovo biti prvi post… 
Imas tri meseca da pripremila ekipu za LS i na kraju ti zadnja linija izgleda kao kombinatorika protiv Surdulice na Marakani….

Očekujem borbu, pa koliko god da pružimo ako je uz borbu onda sam zadovoljan…

Bar da povedemo, čujemo se na poluvremenu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Jel Kraso povređen? Ili da preformulišem pitanje, zašto naš najbolji igrač ne igra?

Ne igra jer je logično da mesec i po dana uigravaš tim za LŠ i da, onda, u prvom kolu LŠ izvedeš tim koji nikada nije igrao zajedno sa tri igrača koji su ukupno odigrali nešto malo preko 100 min za Zvezdu.... Pritom, za svaki slučaj, onog koji je najviše pokazao do sad ostaviš na klupi...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profesor said:

Videcemo kako ce stajati na terenu, ne verujem da cemo se formacijski menjati.

 

Evo ga Lajpcig 1:2

Ovo i ja mislim...u organizaciji će se Rodić penjati a Mitrović ulaziti unutra, Mićko mrdati neće gore...Ovo je samo da lakše i brže formiramo 4 nazad...

Link to comment
Share on other sites

Pre svega očekujem svetkovinu fudbala. Izuzetna je čast i privilegija igrati protiv Mančester sitija. Svi znate ko je Siti. Rekao sam navijačima Zvezde, budite srećni, ovo je kao finale u Bariju, toliko je stvarno jaka i moćna ova utakmica.

 

Saša Ćurčic .....👏

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...