Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, Crni said:

Ne moze posle jedne lose utakmice da se seku glave. Danas Mitrovic, sutra nece biti dan nekom drugom...bitno je da igraju najkvalitetniji i da mesta ima za sve mlade. Tek je prvi mec.

 

Mnogi ovde zaboravljaju da su to mladi igrači,  da još uvek nisu formirani, i da je sasvim normalno da imaju oscilacije u igri tokom sezone. Posebno jer je većini ovo druga ( pojedincima i prva) ozbiljna sezona u seniorskom fudbalu.

 

I jos jedna bitna stavka, pitanje je koliko su oni mogli taktički ( i fizički) da napreduju pod raznim trenerima iz BataDjorine skole, Cokonom i itd, a koliko ce napredovati pod palicom ozbiljnog trenera kao sto je Barak. Sačekajmo makar kraj polusezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fat Zadd said:

 

Mnogi ovde zaboravljaju da su to mladi igrači,  da još uvek nisu formirani, i da je sasvim normalno da imaju oscilacije u igri tokom sezone. Posebno jer je većini ovo druga ( pojedincima i prva) ozbiljna sezona u seniorskom fudbalu.

 

I jos jedna bitna stavka, pitanje je koliko su oni mogli taktički ( i fizički) da napreduju pod raznim trenerima iz BataDjorine skole, Cokonom i itd, a koliko ce napredovati pod palicom ozbiljnog trenera kao sto je Barak. Sačekajmo makar kraj polusezone.

I ne treba zaboraviti da je Cokna ubio u pojam i Mitrovica i Bukarija, bili su na terenu beskorisni, a to je umetnost, ovako brza krila uciniti neupotrebljivim.

I to forsiranje tandema Ivanic-Kataji gde molis boga da jedan od njih ne dobije bas na dan meca, pa nadmeni Pesic koji svima majku, ako ne dobije loptu kad potrazi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih ipak sacekao sa hvalospevima koji mogu da budu i kontraproduktivni, barem jedno 2-3 meseca sezone i 2-3 utakmice u LS. 

Ovo danas me nije odusevilo, prvo poluvreme uopste nismo bili bolji. Vojvodina je dobro stajala, bila dobra u duelu i ni jednu stopostotnu sansu nismo stvorili, sve dok igrac Vojvodine nije zakucao ono.

Edited by Cavani
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Ja bih ipak sacekao sa hvalospevima koji mogu da budu i kontraproduktivni, barem jedno 2-3 meseca sezone i 2-3 utakmice u LS. 

Ovo danas me nije odusevilo, prvo poluvreme uopste nismo bili bolji. Vojvodina je dobro stajala, bila dobra u duelu i ni jednu sansu nismo stvorili, sve dok igrac Vojvodine nije zakucao ono.

Ma realno, nismo ni trebali da pobedimo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

I ne treba zaboraviti da je Cokna ubio u pojam i Mitrovica i Bukarija, bili su na terenu beskorisni, a to je umetnost, ovako brza krila uciniti neupotrebljivim.

I to forsiranje tandema Ivanic-Kataji gde molis boga da jedan od njih ne dobije bas na dan meca, pa nadmeni Pesic koji svima majku, ako ne dobije loptu kad potrazi...

 

Sve je to kouč sredio za par meseci, svi lezilebovići, lelemudi i zaslužni građani su izbačeni.

Ako se dovede pravi špic biće i realizacija bolja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Nekada su postojala leva i desna krila, sad ako krilni igrac ne moze na obe strane, nece se najesti leba.

To stoji ,ali Lucic je do sada iskljucivo ulazio umesto Olajinke ili danas umesto Krasoa. Mitrovic igra levog spoljnog. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Ma realno, nismo ni trebali da pobedimo.

Dok se igralo 11 na 11 nismo puno toga napravili.

Ima potencijala, ali da sacekamo sa tim ocenama kako je najjaci tim od Barija, barem dok ne pokaze u takmicarskim mecevima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Sve je to kouč sredio za par meseci, svi lezilebovići, lelemudi i zaslužni građani su izbačeni.

Ako se dovede pravi špic biće i realizacija bolja.

Jel se prica uopste o spicu? Bice guzve 😁

Link to comment
Share on other sites

Utisak utakmice Stamenic!! Ne gubi duele ima ga svugde, u duelu jak i direktan. Bice pun pogodak. Kod Mitrovica me najvise brine njegova igra sa loptom. Znaci ja ne znam da li je on otkad je kod nas uspeo da predje nekog u igri 1 na 1. Recimo uporedimo njega i Bukarija. Brzi su obojica ali Bukari je tu dosta uspesniji. I jos jedna stvar koja je za sada malo zabrinjavajuca je Olajinkina realizacija. 

I da pohvalim Lucica i njegovu zavrsnicu. Mislim da ce mu ova nova pozicija odlicno leci, za krilo mu fali brzina. 

Edited by VukVule1988
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cavani said:

Ja bih ipak sacekao sa hvalospevima koji mogu da budu i kontraproduktivni, barem jedno 2-3 meseca sezone i 2-3 utakmice u LS. 

Ovo danas me nije odusevilo, prvo poluvreme uopste nismo bili bolji. Vojvodina je dobro stajala, bila dobra u duelu i ni jednu stopostotnu sansu nismo stvorili, sve dok igrac Vojvodine nije zakucao ono.


Svaka čast, ja se pitam koju si ti utakmicu uopšte gledao. Jbg, pogledaj  

sledeću, igraće momci za Cavanija.

 

Stamenić je najbolji igrač ovog tima. 

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Ja bih ipak sacekao sa hvalospevima koji mogu da budu i kontraproduktivni, barem jedno 2-3 meseca sezone i 2-3 utakmice u LS. 

Ovo danas me nije odusevilo, prvo poluvreme uopste nismo bili bolji. Vojvodina je dobro stajala, bila dobra u duelu i ni jednu stopostotnu sansu nismo stvorili, sve dok igrac Vojvodine nije zakucao ono.

 

Svakako da će vreme i utakmice u LS dati sud i pravu sliku ove ekipe. Jedno su pripremne/prijateljske utakmice,  sasvim drugo prvenstvene.

 

Ono sto je dobro je sto imamo mesec i vise dana da kroz ( kakvetakve) prvenstvene utakmice dodatno uigramo ekipu i udjemo u takmičarski ritam. Nesto sto niti jedan trener nije imao pre Baraha.

  Ja sam ubedjen da ova ekipa moze samo da raste i da vremenom bude bolja.

Naravno, kada igramo sa dva winga koji stoje dosta visoko i kojima defanzivi nije jača strana, biće i bolnih poraza u jevreji. Zbog toga nam je, posebno za evropu, potreban jedan defanzivno odgovorniji i bolji igrac od Kangwe. Problem ce biti i kada ga "pritisnu" protivnicki igraci,  tesko ce da "iznese" loptu i igra ovo sto igra na našim livadama.

 

I da, ova ekipa , sa ovoliko napadački patentnih "krila" i igraca koji znaju da odigraju pravoverni pas ( u prostor), place za jednim klasičnim špic igračem ( tipa Ohi ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:


Svaka čast, ja se pitam koju si ti utakmicu uopšte gledao. Jbg, pogledaj  

sledeću, igraće momci za Cavanija.

 

Stamenić je najbolji igrač ovog tima. 

Nek igraju za Kdota.

Sta si video toliko posebno u nasoj igri sto ti se svidelo do penala, crvenog i autogola? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Битно је да Барак није у потпуности задовољан помиње и пенал и црвени што је отворило меч. Не сумњам да ће скапирати да у домаћици мора да се игра брже кроз пас игру, да пријетиш и са дистанце и да се брзанци нон стоп отварају. Биће то ок.

Шта смо све гледали ранијих година данас је требало да буде 30К на стадиону…

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

#teamCavani

 

Ova utakmica mi se najmanje svidela od svih do sada pod Baharom i nisam video ništa spektakularno dok nismo dobili meh penal (nikakva akcija, niti opasna situacija), igrača više i autogol. 

 

Kavani je u pravu, prvo poluvreme je bas izgledalo bezvoljno i nekonkretno. 

Svakako da se pristup na poluvremenu promenio, sigurno da Bahar nije bio zadovoljan.

Ipak raduju igre nasih mladih igraca pocevsi od Stamenica, preko Lucica, Sljivica...nema mesta kritici, jos uvek nije ni kompletiran tim, sumnjam da ce Kangva uopste ostati u Zvezdi. Verujem da se tu trazi igrac, moguce da se ceka i Late Lat na spicu.

Treba pustiti trenera da nastavi da radi, za sada sjajno obavlja posao.

Dovoljno sto je doveo golmana koji uliva sigurnost u liniji koja je po kvalitetu najtanja. U evropi ovoj trojki pozadi nece prolaziti sporadicni "izleti" niti je realno da Glazer sve zakrpi.

Zato mislim da tim nije kompletiran i da se Bahar nece kockati, on je svestan gde i sta treba korigovati. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utisak meča gol Sljivica,Bukarija, i fenomenalna igra Stamenica.

Nismo pružili bog zna kakvu igru, pre svega presing što nas je krasio na pripremana, ali dobro, bice prilika.

 

Poseta je morala da bude veca. "Samo " 16.000 ljudi. Pre samo par dana u toku radnog dana skupilo se 36.000 ...Ovaj tim zasluzuje više ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

Mr Barak trazi vise, evidentan je bio drugaciji tj bolji pristup u 2.pol iako smo imali igraca vise.

Psih priprema meceva u domacoj ligi svakako je drugacija, u neku ruku i teza nego kad se bude igrala Ls, gde nas naravski ocekuje i sasvim drigaciji pristup, taktika, prakticno mnogo toga ce trener menjati i priagodjavati situaciji.

 

Bice puno blokova i cekalica kod svojih 16m na ovdasnjim livadama, to nije novost, o tome je Barak i govorio juce.

Poenta je da ekipa raste i kroz ovakve meceve postavlja temelj za ono sto igrace ceka.

Ocekujem svakako prilagodjavanja za mmogo, mnogo jace meceve koji sam cekaju od septembra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...